Skoči na vsebino

Ogled vozila v Italiji, Napoli

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
3 odgovorov v temi
Mazovc01
Mazovc01

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 202
  • Avtomobil: BMW e60 545i

Zdravo, 

ker vprašat ni greh: en avto bi rad kupu v Napoliju pa zaradi Coronavirusa ne morm ravno skočt na letalo in iti ponj. Če ima kdo kakšne veze in poznanstva tam sem pripravljen tudi plačat za ogled vozila v mojem imenu (samo vizualni pregled in slikat VIN).

Lp, Jure

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 935
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Se mi zdi, da ni potrebe.

Če imaš registrsko se da podatke o avtu in lastništvu preveriti preko neta in tam je navedena tudi šasija (vtipkaj visura PRA).

Če je prodajalec normalen, ti jo bo pa itak sam poslal, oz. ti bo poslal kopijo prometne, kjer je navedena.

Če tega noče, potem so problemi vnaprej programirani, in v takem primeru se jaz z avtom sploh ne bi naprej ukvarjal.

Vizualni pregled s strani nekoga, ki se ne spozna v avtomobile, ne bo koristil niti 50% toliko, kolikor lahko profič razbere iz slik, tako da razmisli, koliko je to res potrebno ;)

Glede na dodatne zahteve za izvoz rabljenih avtov iz Italije, je edina šansa da avto nabaviš, če ga prodaja kaka avtohiša.

Nobena fizična oseba ne bo šla čez celo proceduro, samo zato da bi tebi prodala avto... so fino zakomplicirali.

Kolega je ravno kupil nekaj v Napoliju, v eni avtohiši, in se sedaj urejajo zadeve, da se ga lahko naslednji teden prevzame.

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Mazovc01
Mazovc01

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 202
  • Avtomobil: BMW e60 545i

Rešeno, hvala LEO37  :ok

Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 712

SLike daj na bmw forum, bo takoj 14 strani debat kje je bil kitan, kje so falili preliv in kje je pomarancna barva. Za katerim kolotekom je rja in kdaj je bil preoblecen volan.

Pa se Jerryja ne bos rabu na cevape peljat k se bo moral dokazati, da vec ve o vseh skupaj in bo zastonj delil nasvete. :-D  Hecam se, saj on tudi zastonj kaj pogleda, da ne bo hude krvi.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.