Skoči na vsebino

A6 C7 Serija 5 G30 vs vs A6 C8

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
24 odgovorov v temi
MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 841
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

F10/F11 ni noben presezek izoliranosti. Moja E39 ga poseka po DB na isti hitrosti. Meritev opravljena med sedezi na avtocesti pri isti hitrosti.

Sem imel neka pricakovanja od F10/F11, po teh vprasanjih a je program potrdil sum, ki ga je podalo uho. Ne morem verjet, res ne.

Za tiste ki se boste piknili, seveda ti ni razlog zakaj ne vozim F10/11. Avto kot celota je super, posebej proti passatom in superbom. C7, pa res, res dober avto v vsem. Vendar ne morem verjet da poseka v handlingu F11, kot zgoraj trdi forumas. Isto kot vecina ne verjame da je E39 skoraj isti po glasnosti...
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 760
  • Avtomobil: new age e39

C7 je v ovinkih zelo spoaobna krava. Davek za to plačaš na slabi cesti. Volan je anemicen in tu je bmw v prednosti. Jaz smc7 se nisem spravil do zdrsa. Tudi v mokrem ne v hardu. Pac nisem dovolj tiscal. Ampam zelo sposobno podvozje, brez dvoma.
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 538
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

G30 ni nek presežek tišine v avtu, ampak moteče pa tudi ni, edino gume se pri določenih hitrostih in asfaltu precej sliši, tisti zvok ko neko cvrčanje. Ne vem, če ni bila e60 z izjemo glasnosti motorja tišji avto. Res pa da je bila na 17kah, g30 pa 18 oz. 19.
Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 599
  • Avtomobil: F01 730xd

Še to: ko sem si lastil pfl c7 sem dobil enkrat na servisu nadomestnega fl c7. Mislim da je bila tista boljša izolacija kot dodatna oprema za doplačilo "akustična zasteklitev" in ta tega ni imel kajti razlike med konkretnim primerkom in mojim nisem zaznal, pa sem zelo občutljiv na to.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 760
  • Avtomobil: new age e39

Ja, to imam tudi jaz ja. Verjetno pomaga
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.