Skoči na vsebino

740d ali 750d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
131 odgovorov v temi
bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 856
  • Avtomobil: LPP Urbana

Uglavnem enak letnik kot pri nas ( ali celo 1 leto mlajsi) in je razlika po placilu davku cca 6-8k eur v prid uvozu in po placilu davka.

ok, upam, da ne verjameš

Ne razumem, misljeno kako?

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 750
  • Avtomobil: F15

pogovarjamo se o G11, 730d kateri bi naj v tujini stali od 25k, kar ni res

Začnejo se 2016 letnki od 32k plus 10% dmv in stroški prevoza je takšen avto pri nas vsaj 36k

sem pa že pri nas zasledil takšne avto po 34k. Je pa res, da bodo čez eno leto 25k plus uvoz.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

pogovarjamo se o G11, 730d kateri bi naj v tujini stali od 25k, kar ni res
Začnejo se 2016 letnki od 32k plus 10% dmv in stroški prevoza je takšen avto pri nas vsaj 36k

sem pa že pri nas zasledil takšne avto po 34k. Je pa res, da bodo čez eno leto 25k plus uvoz.

Tisto je bilo govora o cenah cez kaksno leto...koliko naj bi taksne bile vredne.

2014 letnik je pri nas med 20-24k, odvisno kdo jo prodaja.

Ce bodo prihodnje leto 5 let stare sedmice po 25k eur se splaca pocakat do prihodnjega leta in iti v nakup v slo, kar pa dvomim. V DE verjetno bodo taksne cene.

Prej bi rekel, da bodo taksne 7-ke vredne med 30-33k pri nas in to tiste preko 200k km.

Urejal bancnik, 30.10.2020, 16:47.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • SILVEKK je všeč

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 365
  • Avtomobil: Nemški

https://m.mobile.de/...er&eyecatcher=1

50.000€ • facelift • laserlicht

O tem govorim
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Koliko je pa ta avto v 1 letu :rofl

Samo nevednez bo kupil letnik 2017 za 50k eur v slo medtem ko ima za enak denar v DE 1 leto starega z FL izvedbo.

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 667

Tale je bil razbit spredaj, pise v glasu. Pa glede na model in kilometre sem 99% da je rent a car. Za tok je sixt novega dobil. Tko da ni se nic izgubil na vrednosti :-)
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik

Koliko je pa ta avto v 1 letu :rofl
Samo nevednez bo kupil letnik 2017 za 50k eur v slo medtem ko ima za enak denar v DE 1 leto starega z FL izvedbo.

Točno tako. Naj en prilima slike iz oglasa, da ne bo potem spet :blabla da je to nemogoče za tako ceno.

Tale je bil razbit spredaj, pise v glasu. Pa glede na model in kilometre sem 99% da je rent a car. Za tok je sixt novega dobil. Tko da ni se nic izgubil na vrednosti :-)

Mene to ne moti? Tebe moti? Moti me, če je avto umazan zunaj/znjotraj in ima praske po karoseriji... :ok
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 667

Nisem rekel da me moti, samo pravim da ni nic na ceni izgubil.
Prikaži več možnosti

SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 750
  • Avtomobil: F15

Eni pozabljajo na to, da je potrebno tistega v Nemčiji skesirati, medtem, ko tisti, ki se pri nas prodajo, se noben ne proda za 50k gotovine.

Še vedno pa bi rad vedel kje se danes dobi za 25k G11? Ker baje več ni vreden
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik

Nisem rekel da me moti, samo pravim da ni nic na ceni izgubil.

Recimo da je bil nov 110.000€, sixt ga dobi za kakšno ceno? Pod 75.000€ težko vrjamem. To je 63 netto. Amortizacijska doba ce je 3 leta je v prid ceni po enem letu to 71.000€. Torej je zaradi karambola izgubil se 20.000€...

Popravi me ce sem se kje zmotil. Imaš prav, sixt dobi avtomobile z ogromnim popustom, ampak tako ogromnim pa spet ne, ali veš kaj več kar jaz ne vem?

LP
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Za 25K jo takoj kupim v SLO...in to zdele.

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 696
  • Avtomobil: BMW

Recimo da je bil nov 110.000€, sixt ga dobi za kakšno ceno? Pod 75.000€ težko vrjamem. To je 63 netto. Amortizacijska doba ce je 3 leta je v prid ceni po enem letu to 71.000€. Torej je zaradi karambola izgubil se 20.000€...
Popravi me ce sem se kje zmotil. Imaš prav, sixt dobi avtomobile z ogromnim popustom, ampak tako ogromnim pa spet ne, ali veš kaj več kar jaz ne vem?
LP

Hertz je dobil Fiat Stilo za 47% MPC. Novega z 0 km.

MPC F01 FL 740d je bila 151.300 EUR, z vsemi možnimi doplačili, razen nightvisiona, ker v tistem času ni bil dobavljiv-težave z dobaviteljem kamer in bi bilo na vozilo potrebno čakati. Kupec ga je odpeljal za 103.500 EUR- novega z 0km.

Pri sedmicah je tako, da dobiš dober avto -malo rabljen za res dobro ceno.

Ne bi me čudilo če bi Sixt dobil takšno vozilo za 60k eur, saj jih naročijo 100 kos, opremsko pa niso bogve kaj.
Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 46
  • Avtomobil: F15 40d, 1250 GS

Dobro jutro,

Koliko bi pa bile dajatve po novem za tega 740d ? 

https://suchen.mobil...source=sharedAd

Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik

Če bo obveljalo zadnje glede dmvja zanemarljiv glede na nakupno vrednost.
Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik

A je kakšna posebna razlika med tem motorjem 320km v primerjavi z 313 km? 

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Kok so cene sle dol ... ne morem verjet.

Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik

Recimo g petica 520d m paket, led, z usnjem pod 20k eur z 130k km in 2017 letnik.

Sedmice tako nizko.

Edino MB malo bolj drži ceno.

Očitno je vse izdelano bolj tako tako, drugače ne znam pojasnit.
Prikaži več možnosti

Kiba
Kiba
  • Uporabnik
  • Sporočil: 27

Recimo g petica 520d m paket, led, z usnjem pod 20k eur z 130k km in 2017 letnik.

Link?
Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik

A je kakšna posebna razlika med tem motorjem 320km v primerjavi z 313 km? 

Btw - sem že našel razlike na bimmerju (sodobnejši, tišji motor B57 od 2015 dalje).

Urejal Pen66, 14.11.2020, 17:22.

Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik

Kok so cene sle dol ... ne morem verjet.

Ta je še drag, se da tudi ceneje...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.