Skoči na vsebino

Nakup e46 ali e87

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
8 odgovorov v temi
gogi975
gogi975
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: E92

Imam eno vprašanje glede izbire omenjenih avtomobilov.

Z punco sma šla pogledat e46 compacta, ki je bil res odličen in ocuvan in bi ga jaz takoj vzel, če bi bil zame, ampak se njej ne dopade oblika najbolj, no se nemore nekako še odlocit. Potem pa sma še šla pogledat serijo 1 116i, kateri ji je lepši, ampak meni se nekako zdi, da se pelje veliko slabše kot serija 3, polek tega pa je zelo mala izbira serij 1 do 3k eur z malo prevoženimi km, pa se raje bi imela 3 vrata.

Sedaj se še nekako odločama kaj naj nardiva, jaz se bolj nagibam na e46 model.

Kaj bi vi izbrali serijo 1 ali 3 ? Pred tem je gledala tudi Mini Cooper 1.6, ki pa ni najbolj funkcionalen

Hvala za predloge

Urejal gogi975, 02.06.2020, 22:10.

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 147
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Mini 1.gen ali 2.gen(od 06)? Za drugo lahko takoj pripraviš 2k za sanacijo motorja ker so večinoma vsi zluftani :)

Glede E46 in serije 1 pa je po moje bolj racionalno kupit lepo ohranjeno 1-ko pa magar dat kakšnega jurija več :)  Je pa tudi meni E46 nekako bolj všeč. 

Urejal bvogri, 02.06.2020, 22:34.

Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 718
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Imam eno vprašanje glede izbire omenjenih avtomobilov.

Z punco sma šla pogledat e46 compacta, ki je bil res odličen in ocuvan in bi ga jaz takoj vzel, če bi bil zame, ampak se njej ne dopade oblika najbolj, no se nemore nekako še odlocit. Potem pa sma še šla pogledat serijo 1 116i, kateri ji je lepši, ampak meni se nekako zdi, da se pelje veliko slabše kot serija 3, polek tega pa je zelo mala izbira serij 1 do 3k eur z malo prevoženimi km, pa se raje bi imela 3 vrata.

Sedaj se še nekako odločama kaj naj nardiva, jaz se bolj nagibam na e46 model.

Kaj bi vi izbrali serijo 1 ali 3 ? Pred tem je gledala tudi Mini Cooper 1.6, ki pa ni najbolj funkcionalen

Hvala za predloge

Pred nakupom preizkusita še tole opcijo

https://www.airbnb.s...ests=1&adults=1

:-D

Prikaži več možnosti

Aldo
Aldo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 63
  • Avtomobil: 118d e87

Gogi, e46 ali e87 je povsem vajina odločitev. Sam e46 compacta ne bi nikoli kupil za kaj drugega kot za kakšen drift projekt. Pač osebno mi je čist preveč grd in ja tudi e87 ni glih nek looker, ampak je soliden avto za mali denar. Sam si sicer lastim e87 lci dizla in sem čist zadovoljen z avtom, je kr mala raketica. Tako da še enkrat, sama se odločita. Če pa je avto za punco pusti naj ona odloči, ker bo ona vozila pa tudi v primeru težav z avtom ne bo tistega "jaz ta avto sploh nisem hotla.." :fight

Prikaži več možnosti

Carpenter
Carpenter

Sarcasm king

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 489
  • Avtomobil: e30, e90, e61

E87 je odličen avto, podvozje je takoalitako enako kot od 3ke, tako, da se težko pelje slabše od serije 3, kvečjemu boljše. Tudi po kvaliteti izdelave je e87/90 okno v svet proti e46, vsaj meni.

Član KOS
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 757

Ce si tak papak je itak vseeno, sam bos v nekaj mesecih. Izberi kaj je tebi vsec in ji daj vedeti, da lahko sama izbere pralni stroj.

Prikaži več možnosti

black mamba
black mamba

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 598
  • Avtomobil: Odvisno od vremena

Ce si tak papak je itak vseeno, sam bos v nekaj mesecih. Izberi kaj je tebi vsec in ji daj vedeti, da lahko sama izbere pralni stroj.

ti pa si legenda. Da se ti da
Prikaži več možnosti

gogi975
gogi975
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: E92

ti pa si legenda. Da se ti da

Ma idijoti hahah
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 362
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... v vseh pogledih raje e46 compact, če je takšen kot praviš....edina slaba lastnost zame je slabša zvočna izolacija...

...vsi compactu so imeli serijsko M Technik podvozje zato se verjetno pelje bolje :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.