Skoči na vsebino

Novi G22 4 coupe (2020)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
298 odgovorov v temi
Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 921
  • Avtomobil: Bangle box

Sem prepričan da bodo.

Mene tudi bolj moti ta bočna linija, deluje mi veliko bolj napihnjeno, debelo, kot starejše generacije. Kot da bi Mercedes coupeja gledal. :blackeye

EU zakon, pozabi da boš videl ogledala v stilu E36 M3.

Bočna linija je pač dizajn avta na zadnji pogon. Vsaj jaz to tako dojemam.

Ali pa ogledala pri E90 pre-LCI. :obrvi

Sklepam, da so te ledvičke prihodnost v vseh novih bmw generacijah.

Mislite bodo enake na M3?

V prihodnosti bo na sprednjem odbijaču potrebnih veliko razno raznih senzorjev, radarjev ipd. zato so tudi šli v smer velikega grill-a. Verjetno je strategija takšna, da je bolje ljudi šokirat po korakih, kot z "gips plato" na nosu, ko bo to nujno potrebno.

Sicer pa sem bil sam tudi šokiran, ko sem prvič videl slike aktualne 7er, danes pa več ne vem katera mi je lepša (G11 vs. G12). G12 je res glomazna pojava na cesti in bližje razredu RR ali Bentley, kar pa po mojem ni negativna stran dizajna za avto v tem razredu.

g.png

g12.png

You move your heart with a BMW, not people.

- B. Pischetsrieder

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 389
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Ka pa je to?  :blackeye  :damn  Neko vozilo, na katerega so nataknili BMW značko in jo s tem tudi zlorabili   :crazy

Kitajci so kopirali single frame od audija in ga združili v kao ledvičke, boke so skopirali od C coupeja, zadnji del pa od A3 limo... Zdaj ga bodo pa prodajali kot fake bmw...  :ok2

Saj jih bo bmw tožil... :laugh

Tak med nami, zakaj bi se sekiral če konkurenca obvlada...

https://www.avto.net...asp?id=13835410

Urejal Bavarec fan, 03.06.2020, 10:26.

Prikaži več možnosti
    • OffsummeR in BMW Deutschland uporabnikom je všeč to sporočilo

LiamN
LiamN
  • Uporabnik
  • Sporočil: 319
  • Avtomobil: BMW

Bočna linija je pač dizajn avta na zadnji pogon. Vsaj jaz to tako dojemam.

Ali pa ogledala pri E90 pre-LCI. :obrvi

V prihodnosti bo na sprednjem odbijaču potrebnih veliko razno raznih senzorjev, radarjev ipd. zato so tudi šli v smer velikega grill-a. Verjetno je strategija takšna, da je bolje ljudi šokirat po korakih, kot z "gips plato" na nosu, ko bo to nujno potrebno.

Sicer pa sem bil sam tudi šokiran, ko sem prvič videl slike aktualne 7er, danes pa več ne vem katera mi je lepša (G11 vs. G12). G12 je res glomazna pojava na cesti in bližje razredu RR ali Bentley, kar pa po mojem ni negativna stran dizajna za avto v tem razredu.

attachicon.gifg.png
attachicon.gifg12.png

Nova 7-ka v živo zgleda impozantno, mene nič ne zmotijo ledvičke, sploh v pravih barvnih kombinacijah:)

Tale 4-ka, pa se mi zdi, da ima poleg ledvičk tut druge težave.
Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 875
  • Avtomobil: creative technologie

20 let razvoja

20-let-razvoja.jpg

Sem hotel označit vse po mojem mnenju kritične točke na sprednjem delu te prihodnosti, pa je označeno vse razen havbe.

giphy.gif

Prikaži več možnosti
    • stone, Jure24, OffsummeR in 2 ostalim je všeč

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 712
  • Avtomobil: OOOO

Jao mene.. sej sele ko primerja clovek sliki, se zacne zavedati kam pes taco moli :)

Mene so coupeji vedno privlacili in sem bil pripravljen primaknit tisto vsoto poleg, za lepsi dizajn itd. Do te 4ke so mi bili pri vseh znamkah coupeji bolj vsec kot limo/hatchbacki.
Pri tej 4ki pa... tudi ce jo ponudijo ceneje, je nebi imel. Ce pa bi imela nos od 8ke, bi bil pa zvest coupeju :)
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Jao mene.. sej sele ko primerja clovek sliki, se zacne zavedati kam pes taco moli :)

Mene so coupeji vedno privlacili in sem bil pripravljen primaknit tisto vsoto poleg, za lepsi dizajn itd. Do te 4ke so mi bili pri vseh znamkah coupeji bolj vsec kot limo/hatchbacki.
Pri tej 4ki pa... tudi ce jo ponudijo ceneje, je nebi imel. Ce pa bi imela nos od 8ke, bi bil pa zvest coupeju :)

Sem 100% enakega mnenja. :ok 

Pri 7er je bil izgovor oblikovalcev kitajski trg in njihovo popularno pretiravanje s kičom, samo ne vem zakaj so se še odločili 4er oblikovati za njih? Upam samo da ne bodo začeli kitajčki štancati za F32 obijače G22 LOOK..  :-D

Jaz sem dal link s čim se spogledujem, samo en projekt v življenju moram še prej dobesedno postaviti pod streho.   :ok2

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 881
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Mater je lep ta E kupe z linka!
Zanimivo kako bolj eleganten deluje proti C, samo zaradi dolzine.

C-ju manjka riti.

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland, Bavarec fan in Straxer uporabnikom je všeč to sporočilo

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 785
  • Avtomobil: Suši

V glavnem spredaj daš kvadratasto tablico, ker jo lahko dobiš BP in rešiš vsaj polovico problema. Za ostalo polovico pa dve podvice in problem v celoti rešen.

Še vedno lepše videti maske na naših ustih, kot pa maska na novih BMW-jih

Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 468
  • Avtomobil: Nemški

Kitajci so kopirali single frame od audija in ga združili v kao ledvičke, boke so skopirali od C coupeja, zadnji del pa od A3 limo... Zdaj ga bodo pa prodajali kot fake bmw...  :ok2

Saj jih bo bmw tožil... :laugh

Tak med nami, zakaj bi se sekiral če konkurenca obvlada...

https://www.avto.net...asp?id=13835410

Itak, greš stran, pa k drugi znamki, ki še ni totalno razprodana kitajcem in malo ve kaj dela :ok pa še slovenec jih oblikuje. Jaz ga bom kar obdržal :mljask

Prikaži več možnosti
    • Martini Racing je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Itak, greš stran, pa k drugi znamki, ki še ni totalno razprodana kitajcem in malo ve kaj dela :ok pa še slovenec jih oblikuje. Jaz ga bom kar obdržal :mljask

Jaz povem kar po pravici, dokler ni bilo Lešnika pri MB mi niso bili zanimivi. Sicer zdaj nekaj full grajate čisto nove modele, samo proti BMW oblikovanju so mece top. 

Prikaži več možnosti
    • veloce in BMW Deutschland uporabnikom je všeč to sporočilo

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 490
  • Avtomobil: Das (kleine) Auto

Jaz povem kar po pravici, dokler ni bilo Lešnika pri MB mi niso bili zanimivi. Sicer zdaj nekaj full grajate čisto nove modele, samo proti BMW oblikovanju so mece top. 

To se ti samo pozna da se staraš  :-D  

Ne saj ne, saj v glavnem so ok, čeprav eni so slabši od BMWjev tudi glede oblikovanja, recimo vsi SUVji.

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 881
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Proti  BMW so top ja :). Bodo pa morali pocasi spremenit pristop k oblikovanju, ta jezik, ki ga zdaj fura Lesnik ze par let, se bo pocasi izpel.

Prikaži več možnosti
    • PIC je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 688
  • Avtomobil: F30 335i

Fantje kaj se kregate… Kupiš razbiješ prednji del in zmontiraš gobec od 3ke :umruodsmeha

Urejal etore, 03.06.2020, 13:34.

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • wini je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40 588
  • Avtomobil: Alfa 166

Bolj se ne bi mogel strinjati. Sploh zadnje luči trojke limuzine so mi kar nekaj. Kot bi kakega Japonca gledal.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

To se ti samo pozna da se staraš  :-D  
Ne saj ne, saj v glavnem so ok, čeprav eni so slabši od BMWjev tudi glede oblikovanja, recimo vsi SUVji.

A ti opaziš razlike oblikovanja Candy, whirpool, Beko in Gorenje hladilnika?
Tam je vseeno kakšne oblike je, hladilnik pač kupiš ker ga rabiš. :) Samo poglej novega RAV4, avto je brezvezen da ni za nikamor, tisti blatniki z ravnimi robovi pri kolotekih me spominjajo na Omego A in prejšnjo neposrečeno generacijo Jeep-a Compassa. Pa je naš leon vseeno kupil ta hladilnik ker ima funkcijo No-frost (hybrid)... :)
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 712
  • Avtomobil: OOOO

Fantje kaj se kregate… Kupiš razbiješ prednji del in zmontiraš gobec od 3ke :umruodsmeha

Haha. Glede na to koliko sem vse avte do sedaj predelal, bi bilo to se najbolj smiselno :)

Si grem jajca odrezat da je bmw "sparal" in menjas samo vezno, haubo in odbijac z lucmi in si v igri ;)
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 527
  • Avtomobil: /

Tam je vseeno kakšne oblike je, hladilnik pač kupiš ker ga rabiš. :) Samo poglej novega RAV4, avto je brezvezen da ni za nikamor, tisti blatniki z ravnimi robovi pri kolotekih me spominjajo na Omego A in prejšnjo neposrečeno generacijo Jeep-a Compassa. Pa je naš leon vseeno kupil ta hladilnik ker ima funkcijo No-frost (hybrid)... :)

Rav4 s primerno nadgradnjo zgleda top.

Pripete slike za predogled

• 20200603_162835.jpg
Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 785
  • Avtomobil: BMW

Nekako mi ni skladna tale 4ica.
Mi je pa nova sedmica bomba, tako da bom (še ne tako kmalu) šel v to smer.

Zanima me ali bo 418is, 416d?

Ter kako bodo poklopna zadnja okna, če sploh bodo.
Prikaži več možnosti

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 490
  • Avtomobil: Das (kleine) Auto

Nisem bil nikoli pozoren ampak če ni vgradni ni vseeno kako izgleda :-D . Pa se mi zdi da se SUVja ne kupuje ker ga rabiš ampak ker ga hočeš. Rabiš Passata Variant ali pa Tourana , mogoče T6 če je res velika familija. 

Prikaži več možnosti

clinton
clinton

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 760
  • Avtomobil: BMW 1, 3, TTNY=?

Nekako mi ni skladna tale 4ica.
Mi je pa nova sedmica bomba, tako da bom (še ne tako kmalu) šel v to smer.
Zanima me ali bo 418is, 416d?
Ter kako bodo poklopna zadnja okna, če sploh bodo.

Kakšna preklopna okna, to stane vsaj 5€/kom.,
bojo raje prodal ovcam tablice v armaturi za 5000€...

Urejal clinton, 03.06.2020, 17:33.

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.