Skoči na vsebino

BMWSLO.com: MOTO ture - avanture

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
3 odgovorov v temi
bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 019
  • Avtomobil: LPP Urbana

Ker smo v sorodni temi že izrazili željo in teh je kar nekaj predlagam, da se v tej temi uskladimo glede ture in termina vožnje.

Meni osebno odgovarjajo vse rute. Ker sem nov v tem svetu mi bo vsaka tura toliko bolj zanimiva.

Da se ne bomo samo vozili predlagam, da se nekje na turi tudi ustavimo, kakšno rečemo, kaj spravimo v želodec in kaj spijemo ( drinks on me :ok2).

Okvirno lahko rečemo, da naj bo tura do nekje 300km, ajde + / - 20-30km :ok2

Pravila in način vožnje lahko tudi določimo, za sebe lahko rečem, da nisem divjak, tu pa tam ga stisnem to pa je tudi to :ok2

Termini:

* vikend: sobota 4.7.2020?

Če ima kdo svoj predlog za termin ga vsekakor lahko dopiše in se uskladimo.

Urejal bancnik, 17.06.2020, 10:11.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 982
  • Avtomobil: e91 320d, 1290 SDGT

Tole je sedaj že tretji podforum kjer potekajo moto debate in je za moje pojme popolnoma nepregledno. Ne bi bilo vseskupaj lahko v BMW motocikli? Saj toliko tem pa spet ni, da bi jih rabili še po podforumih sortirat.

Samo moje mnenje.

Lp, Samo

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 019
  • Avtomobil: LPP Urbana

naj moderator prestavi to temo ( sporočila) v ustrezno temo :ok ajmo fantje akcija, vreme bo top za vožnjo.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 689
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Saj za srečanja to je ustrezen podforum. :-D

Lahko pa vseeno v moto kotiček premaknem če želite.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.