Skoči na vsebino

E90 LCI 318i N43 motor vzig.

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2 odgovorov v temi
Alen232
Alen232

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 468
  • Avtomobil: Bmw 318d 2009

Zdravo vprasanje E90 facelift 318i N43 motor. Slab vzig.

Napaka je sledeca avto lepo vziga vecinoma in se pelje. Sobe, tuljave, visokotlacna crpalka deluje vse tako kot mora biti. Po daljsi voznji ko se ustavim za eno uro in ga hocem prizgat vergla dlje 5-10sekund mogoce.
Bil sem pri mehaniku vse smo pregledali nobene napake ne vrze ven razen nek senzor pred katalizatorjem ampak to naj nebi imelo vpliv.
Sumim nekej mehanskega.
Edino vceraj ko sem ga prizgal zjutraj so obrati nihali 10sek potem se je kr ugasnil.
Nakar sem ga prizgal spet je v sekundi kresnil.
Menjan je bil senzor glavne gredi ampak vse isto. Bral sem na starejsih modelih 318i da je mogoce lahko krivo neko tesnilo na sesalnem kolektorji ali pa neka membrana nekje ki se zamenja.
Drugace avto je raketa lepo se pelje tudi ta stvar ni tako moteca, bolj sem jaz picajzla kjer mora biti vse v nulo postimano. Avto nima niti 160.000km
Aja 1000km nazaj je bil narejen servis menjava vseh filtrov in nove svecke, ker so bile stare ze mal prezgane.
Predlogi cesa se lotiti naprej dobrodosl hvala. Lp
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 765

Preveri injektorje. Moje mnenje glede na "opis napake" je da ti vsaj en pušča in se ti deloma izprazni skupni vod.

V ISTA-D imaš funkcijo, kjer se naredi leak test sistema. Tester preveri ali se tlak v sistemu obdrži ali pade. Če pade pomeni, da nekje ne tesni.

Prikaži več možnosti

Alen232
Alen232

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 468
  • Avtomobil: Bmw 318d 2009

Aha mozno ja bomo se to preverili, danes grem mogoce na primorsko, kako si s casom ce ne bom prevec pozen da mimo priletim? LP

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.