Skoči na vsebino

Kupim-popravilo zadnje rešetke ventilacije F11 (gretje sedežev)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
15 odgovorov v temi
aljob
aljob

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26

Pozdravljeni,

želel bi poraviti počene dele rešetk ventilacije za zadnje sedeže, ki imajo gretje sedežev. Original kos na uradnem BMW servisu pride cca 150 euro, pa me zanima, če obstaja katera cenejša varjata razen kitajskih ponaredkov. Slednji so večinoma cenena plastika. Menda se da zadevo tu popravit.

hvala, lp

Aljoša

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 242
  • Avtomobil: BMW

Boš moral malo drugače zapisati, ker sploh ni jasno, kaj ti nagaja in kako vezo imajo rešetke z gretjem sedežev.... 

Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 024

Najbrž je hotel opozoriti, da ima poleg nastavljivih rešetk še dva gumba za gretje sedežev.
Prikaži več možnosti

SaO
SaO
  • Uporabnik
  • Sporočil: 78
  • Avtomobil: BMW 520d F11

Misliš to: https://www.bmwslo.c...nji-ventilator/

Imam isti problem pa še vedno nisem rešil težave :)
Prikaži več možnosti

aljob
aljob

Začetnik

• Uporabnik

Tako je, sem hotel opomniti, da imam tudi gretje sedežev zadaj, zato tam prideta dve reži za dva gumba gretja sedežev.

Pač glupo mi je dajat original cel ta kos 150 euro, da mi sin naslednji dan brcne in razsuje spet. Bi pa vzel kaj rabljenega, morda karamboliran avto, celo če kdo to popravlja.

SaO: ja točno to, samo da imam zadaj gretje sedežev, ti pa 4-consko klimo. Na aliexpress itak najdeš svašta, samo tista plastika nima veze z original, vsaj kar sem sam imel opravka s podobnimi zadevami.

Pripete slike za predogled

• IMG_9110.JPG
Prikaži več možnosti

SaO
SaO
  • Uporabnik

Če boš uspel kaj urediti pred mano, javi prosim, da vidim kako si rešil težavo. Jaz imam tudi v planu urediti ampak ne bom dajal neomejeno denarja za ta malenkosti :)
Prikaži več možnosti

aljob
aljob

Začetnik

• Uporabnik

Če boš uspel kaj urediti pred mano, javi prosim, da vidim kako si rešil težavo. Jaz imam tudi v planu urediti ampak ne bom dajal neomejeno denarja za ta malenkosti :)

Vsekakor javim, ti pa takisto meni ;)

Ne bi niti sam dajal za ta kos nevem koliko. Bi pa uredil, če se najde kdo, ko to popravlja, ali pa iz kakšne kramboliranega avta vzet ta kos.

Meni so na avtoktivu Trzin dali ceno za original nov kos cca 150 euro, pa mi poleg tega rekli, da se mi to ne izplača :D

Prikaži več možnosti
    • SaO je všeč

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 174
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Reskiraš s tem poceni kosom? Če je preveč fovš narejeno, mogoče s temi deli popraviš svojo? :)

https://www.ebay.de/...C4AAOSwcIJdi0Hy

Urejal M power, 01.07.2020, 19:49.

Prikaži več možnosti
    • aljob je všeč

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 613
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Tako je, sem hotel opomniti, da imam tudi gretje sedežev zadaj, zato tam prideta dve reži za dva gumba gretja sedežev.

Pač glupo mi je dajat original cel ta kos 150 euro, da mi sin naslednji dan brcne in razsuje spet. Bi pa vzel kaj rabljenega, morda karamboliran avto, celo če kdo to popravlja.

SaO: ja točno to, samo da imam zadaj gretje sedežev, ti pa 4-consko klimo. Na aliexpress itak najdeš svašta, samo tista plastika nima veze z original, vsaj kar sem sam imel opravka s podobnimi zadevami.

Če rad brca, naj brca celo pot, ga bo zihr bolj segrelo
:-D

Urejal jastreb, 01.07.2020, 21:32.

Prikaži več možnosti
    • aljob je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 242

Ej, da te potolažim, tudi moj otrok je brcal in odbrcnil cel tist člen za premikati gor dol in levo desno, sem moral tisti jeziček od kitajcev nabaviti, pa je vse pasalo.....

Lamelo je pa kolega dobil ven, vtaknil eno vrelo iglo v lamelo, na drugi strani malo luknjico in se sploh ne vidi, da je bilo popravljano.   

Prikaži več možnosti
    • aljob je všeč

aljob
aljob

Začetnik

• Uporabnik

Reskiraš s tem poceni kosom? Če je preveč fovš narejeno, mogoče s temi deli popraviš svojo? :)

https://www.ebay.de/...C4AAOSwcIJdi0Hy

Včeraj popoldan sem ravno o tem razmišljal, bom reskiral, pa da vidimo. Hvala za link btw ;)

Če rad brca, naj brca celo pot, ga bo zihr bolj segrelo
:-D

Sej me ne moti tako hudo, je vselej malenkost kot sto drugih vedno prisotnih na katerem koli avtu.

Ampak vseeno, če najdem opcijo da je smiselna, bom jo vnovčil.

Ej, da te potolažim, tudi moj otrok je brcal in odbrcnil cel tist člen za premikati gor dol in levo desno, sem moral tisti jeziček od kitajcev nabaviti, pa je vse pasalo.....

Lamelo je pa kolega dobil ven, vtaknil eno vrelo iglo v lamelo, na drugi strani malo luknjico in se sploh ne vidi, da je bilo popravljano.   

Poznam tudi sam dva poznam, ko imata isto poškodbo. Bom pa reskiral teh par deset euro, pa vzel kitajca oziroma po novemo koronca :)

Prikaži več možnosti

aljob
aljob

Začetnik

• Uporabnik

Evo sem naročil na ebayu. Javim, ko prispe.

Prikaži več možnosti

SaO
SaO
  • Uporabnik

Glede na moj primer, bi se dalo dobiti samo dve te peresi, ki sta na ventilatorju? Mogoče ima kdo kak link? Ali moram zaradi dveh teh peres kupit komplet vse novo?

Slika v prilogi.

Hvala za pomoč!! Lp

Pripete slike za predogled

• post-22465-0-75038300-1584475266.jpg
Prikaži več možnosti

aljob
aljob

Začetnik

• Uporabnik

Glede na moj primer, bi se dalo dobiti samo dve te peresi, ki sta na ventilatorju? Mogoče ima kdo kak link? Ali moram zaradi dveh teh peres kupit komplet vse novo?

Slika v prilogi.

Hvala za pomoč!! Lp

Jaz sem iskal po netu in dejansko vedno našel zgolj celo zadevo. Lahko počakaš, da dobim kos, ki sem naročil, pa če bo vse ok, ti lahko potem jaz nudim svojega in je gor še 6 teh peres.

Prikaži več možnosti

SaO
SaO
  • Uporabnik

Jaz sem iskal po netu in dejansko vedno našel zgolj celo zadevo. Lahko počakaš, da dobim kos, ki sem naročil, pa če bo vse ok, ti lahko potem jaz nudim svojega in je gor še 6 teh peres.

Znenjeno. Hvala. Javi prosim. Lp
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 308
  • Avtomobil: F10

Če paše na navadno rešetko sem tudi jaz kandidat za eno peresce, pa se stroški razdelijo ;)
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.