Skoči na vsebino

Zanimam se za nakup tega Minija, lepo prosim za pomoč.

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
11 odgovorov v temi
Duxon
Duxon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 5
  • Avtomobil: MCS F56

Pozdravljeni,
Nasel sem Minija katerega bi si rad kupil, bolj ko vrtam po preteklosti vec je alarmantnih podatkov zakaj NE kupiti ta avto,je v komisijski prodaji in mi je zdajsnji lastnik, (avto je odkupil od nekoga da ga je popravljal za nekom ker je bil predhodno slabo licarsko popravljen) povedal kar veliko stvari zaradi katerih sem dojel da zgodba vseh vpletenih v prodajo le ni tako nedolzma, se dalec najbol posten je zdajsnji uradni lastnik, o avtohisi ne bom zgubljal besed.
Zanima pa me sledece, pozna kdo prejsnjega lastnika (1. SLO lastnik), baje nek Nikola...
Vozilo je bilo pripeljano baje iz Amerike, kar tezko verjamem... resda je bil narejen za amerisko trzisce, ampak sam se nagibam da se je uvoz delal iz neke evropske drzave...
3. Kljuca ni, ob tehnicnem januarja 2019, je vozilo imelo 60000km, zdaj jih ima 67000, nekako se mi zdi cudno v toliksnem casu narediti toliko malo km.
Zadnje belezenje servisov sega v leto 2016 december, baje je bil uvozen kot potopljeno vozilo,to so mi v avtohisi povedali,ker naj bi s tem tisti ki je uvozill avto, placal manjso dajatev za uvoz...
Poskodovan je baje zadnji desni bok, ceprav v AH trdijo da je bilo vozilo le popraskano s "kljucem" po bokih...
Je komu avto znan ali pozna nekoga ki je bil dejansko v zgodbi tega minija?

https://www.avto.net...ALNA OSVETLITEV

Urejal Duxon, 01.07.2020, 12:01.

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 818
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Ok, ce vidis da stvar smrdi zakaj bi sploh kupival tak avto?
Prikaži več možnosti

Duxon
Duxon
  • Uporabnik

Zato, ker bi rad zadevo raziskal, da vem kaj dobim za ta denar za katerega se menim, ce je nekaj popravljeno kot mora biti, potem gre zadeva ob doloceni ceni pač skozi.
Ne iscem brezhibnega rabljenega, ker vem da rabljeno je le rabljeno, ampak ce bi pa dobil kaksen info vec, bi potem lazji vedel na cem sem.

Urejal Duxon, 01.07.2020, 12:12.

Prikaži več možnosti

LiamN
LiamN
  • Uporabnik
  • Sporočil: 153
  • Avtomobil: BMW

Sicer nevem za kaksen denar se menis, predvidevam, da “smešen” glede na to, da se po vsem zapisanem še zanimaš ampak dmv na tak avto je 3%. Za 16k si ga komot uvoziš z vsemi dajatvami sam ali preko posrednika in bos dobil precej vec.

Primer:

Pripete slike za predogled

• 184836A4-2CC5-4A49-A668-033B62E500F0.png
Prikaži več možnosti

Duxon
Duxon
  • Uporabnik

Sicer nevem za kaksen denar se menis, predvidevam, da “smešen” glede na to, da se po vsem zapisanem še zanimaš ampak dmv na tak avto je 3%. Za 16k si ga komot uvoziš z vsemi dajatvami sam ali preko posrednika in bos dobil precej vec.
Primer:

To mi je jasno, ampak glede na sliko katero si objavil, mi posljes se link lepo prosim ker je brutalno lep :) hvala :)

Urejal Duxon, 01.07.2020, 12:24.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 736
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Hudič je pri nas ko je takšna slaba izbira, je pa res leto novejši in z več kilometri 23k €... Ma nimaš kaj razmišljat če je res bil minimalno poškodovan.. Jaz bi tudi raziskal, če ne pa uvoz, samo tam je spet riziko da bo dejansko kaj boljši od tega. :frown

Prikaži več možnosti

Duxon
Duxon
  • Uporabnik

Hudič je pri nas ko je takšna slaba izbira, je pa res leto novejši in z več kilometri 23k €... Ma nimaš kaj razmišljat če je res bil minimalno poškodovan.. Jaz bi tudi raziskal, če ne pa uvoz, samo tam je spet riziko da bo dejansko kaj boljši od tega. :frown

Ma tocno to,toliko sumljivih v prvi vrsti AH da si potem lahko mislis kako je pri fizicnih prodajalcih, riziko prevelik...
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 629
  • Avtomobil: 523i

Za 16 jurjev bos valda kupil tiptop avto sploh v teh casih in sploh avto ki ni bas vroca zemljica.
Skoda da ne pogledas se h konkurenci na A ki je dosti bolj zanesljiva in ima isti retro sporten faktor
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

LiamN
LiamN
  • Uporabnik
  • Sporočil: 153
  • Avtomobil: BMW

To mi je jasno, ampak glede na sliko katero si objavil, mi posljes se link lepo prosim ker je brutalno lep :) hvala :)

Evo:

I found this offer on AutoScout24.

https://www.autoscou..._campaign=share

Final price: € 15,200.-
Mileage: 28.000 km
First registration: 07/2017
Prikaži več možnosti

Duxon
Duxon
  • Uporabnik

Evo:
I found this offer on AutoScout24.https://www.autoscou..._campaign=share
Final price: € 15,200.-
Mileage: 28.000 km
First registration: 07/2017

CAR!! Hvala :)
Prikaži več možnosti

Nebomgabiksal
Nebomgabiksal
  • Uporabnik
  • Sporočil: 67
  • Avtomobil: Mini R53 JCW

Že kupil, ker oglasa ni več?!

Drugače pa do 15 čukov jih je bore malo, daš še filter bavarska in Avstrija in je eden na autoscout.

Na mobile.de ni kaj boljša situacija.

Drugače pa je tale v Munchnu; zraven dobiš še komplet gum in popravljena poškodba na pakringu.

https://suchen.mobil...ml?id=299848083

2020-07-02-091034-pkw-su.png

S Flixbusom gor, z Minijem nazaj :-)

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 564
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Pozdravljeni,
Nasel sem Minija katerega bi si rad kupil, bolj ko vrtam po preteklosti vec je alarmantnih podatkov zakaj NE kupiti ta avto,je v komisijski prodaji in mi je zdajsnji lastnik, (avto je odkupil od nekoga da ga je popravljal za nekom ker je bil predhodno slabo licarsko popravljen) povedal kar veliko stvari zaradi katerih sem dojel da zgodba vseh vpletenih v prodajo le ni tako nedolzma, se dalec najbol posten je zdajsnji uradni lastnik, o avtohisi ne bom zgubljal besed.
Zanima pa me sledece, pozna kdo prejsnjega lastnika (1. SLO lastnik), baje nek Nikola...
Vozilo je bilo pripeljano baje iz Amerike, kar tezko verjamem... resda je bil narejen za amerisko trzisce, ampak sam se nagibam da se je uvoz delal iz neke evropske drzave...
3. Kljuca ni, ob tehnicnem januarja 2019, je vozilo imelo 60000km, zdaj jih ima 67000, nekako se mi zdi cudno v toliksnem casu narediti toliko malo km.
Zadnje belezenje servisov sega v leto 2016 december, baje je bil uvozen kot potopljeno vozilo,to so mi v avtohisi povedali,ker naj bi s tem tisti ki je uvozill avto, placal manjso dajatev za uvoz...
Poskodovan je baje zadnji desni bok, ceprav v AH trdijo da je bilo vozilo le popraskano s "kljucem" po bokih...
Je komu avto znan ali pozna nekoga ki je bil dejansko v zgodbi tega minija?

https://www.avto.net...ALNA OSVETLITEV

Malo spremljaj teme o uvozu vozil in bo vse jasno. Avto je verjetno res USA porekla, od tam se uvažajo karambolirana vozila po smešnih cenah. In to je tudi vzrok za dobro ceno, ki jo ponujajo tebi. Se tako pri nas vozi kar nekaj M3, in 328 Lancerji EVO so skoraj vsi iz USA... Nagradno vprašanje je le, koliko je avtomobil bil v resnici poškodovan...

Sam bi se takega avtomobila na daleč izognil, še posebej če je res bil pod vodo. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.