Skoči na vsebino

P: 2001 E39 530iT

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
147 odgovorov v temi
Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 469
  • Avtomobil: kombi

u lepa 530i

Prikaži več možnosti

suugarko
suugarko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 199
  • Avtomobil: BMW e46 320dT

[quote name="blackberet" post="3167133" timestamp="1599053163"]Z vsem dolžnim spoštovanjem avta vam ne bom prodal.

Lp

Rok, o vsem dolžnem spoštovanju bi lahko govorila, če bi se odzval na klic ali sms;) očitno je prišlo do kakšnega šuma v komunikaciji in ni mi jasno zakaj taka reakcija s tvoje strani?
...once you go BLACK you never go back...:laugh
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 748
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Up

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 39 064
  • Avtomobil: 159 TI

Kr neki ta prodaja......

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 509
  • Avtomobil: BMW

Z vsem dolžnim spoštovanjem avta vam ne bom prodal.

Lp

Pri meni se ne rabi nobenih ar pred ogledom,čeprav bi bilo to pametno.

Tega pa ne razumem zakaj nekomu ne bi prodal avta? Stare zamere ali kaj drugega?
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Tega pa ne razumem zakaj nekomu ne bi prodal avta? Stare zamere ali kaj drugega?

Nobenih starih zamer.

Ker pri meni še kako drži rek:Ni vse v denarju....

Prikaži več možnosti

srcnik
srcnik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 289

Kaj ti je že po telefonu zbijal ceno? Pa pametoval? Ali je tak k zadnjič ena, k me je klicala, da naj ji avto pripeljem pokazat 50km stran od mene :/ (pa to avto za 1.000€)

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj ti je že po telefonu zbijal ceno? Pa pametoval? Ali je tak k zadnjič ena, k me je klicala, da naj ji avto pripeljem pokazat 50km stran od mene :/ (pa to avto za 1.000€)

Ne ne nic takega, sva se čisto ok pogovarjala. Sem dal že ven iz glave.
Itak pa 7er zaenkrat ni več naprodaj, ker sem se premislil,saj za tako ceno ne dobiš tako dobrega in full loaded avta. Sploh ko pomislim na sedaj ko že pritiska mraz tako, da se že veselim webasta,pa poleg ogrevanih sedežev bom zmontiral se ogrevan volan(Evo en kos opreme več)

Ja pa bi ji peljal,mogoče bi bila pa kakšna simpatična deklina, je imela vsaj lep glas ali hripav:-D

Urejal blackberet, 02.09.2020, 23:01.

Prikaži več možnosti

srcnik
srcnik

Začetnik

• Uporabnik

Dvomim, da bi ji peljal... potem ti pa začne tam jamrat, pa praske iskat... Sem ji rekel, da lahko pride do mene s prevozi, pa jo poberem na AC... Pa je bilo to preveč zahtevno za gospodično...

Počakaj, a ni tole tema za e39, zakaj zdaj o 7ki govoriš?

Prikaži več možnosti

suugarko
suugarko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 199
  • Avtomobil: BMW e46 320dT

Aha v tem je problem. Za 7ico si napisal, da je ne prodajas vec ampak ocitno si spregledal sms v katerem te sprasujem po 5ici o kateri je govora v tej temi. Iscem namrec bencinarja od 6cyl naprej ;)
...once you go BLACK you never go back...:laugh
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Hot

Urejal blackberet, 03.09.2020, 12:35.

Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 617
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Jaz sem pred mnogimi leti prodal mamin P206. Me je klical en gospod, da bi si ga rad ogledal in če bi ga bil pripravljen pripeljati v KK (iz NM), ker je brez prevoza. Pasva z mojo naredila izlet in tudi prodala avto. Nazaj naju je pa njegov sin (mozakar cca 45 let) peljal z e39  :) . Takrat je bil to zame avijon od avta.

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 793

Pleha kokor hoces za res nizek denar, sploh v korona casih, lastnik se pa obnasa kot bi bil.... Fuck off. :)

In te contour sedeze si lahko nabijes nekam. Cisto normalna komunikacija, morda malce suma vmes in si ves pameten.

Prikaži več možnosti

MehMan
MehMan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 892
  • Avtomobil: -

Pleha kokor hoces za res nizek denar, sploh v korona casih, lastnik se pa obnasa kot bi bil.... Fuck off. :)

In te contour sedeze si lahko nabijes nekam. Cisto normalna komunikacija, morda malce suma vmes in si ves pameten.

Obnaša kako? Sem bil na ogledu in je to neverjetno redko doživet, prvo kot prvo sem prišel z dvema firbcema zraven pa ni kompliciral, dvigalo je bilo na voljo, brez da bi te kdorkoli ganjal da se ga rabi za naslednji servis, pogledal sem si lahko vse v miru, pod streho, še lučko mi je posodil. Jaz ga moram samo pohvalit, testna vožnja pa tudi ni bila 2 kroga po parkplacu. Okoli avta se ni nič skrivalo. 

Edini razlog zakaj nisem avta vzel je žal moja kanta, ki mora svoj vložek še odplačati.

1. Meh: Indifference;

ma. ko jebe.
Prikaži več možnosti

srcnik
srcnik

Začetnik

• Uporabnik

Jaz sem pred mnogimi leti prodal mamin P206. Me je klical en gospod, da bi si ga rad ogledal in če bi ga bil pripravljen pripeljati v KK (iz NM), ker je brez prevoza. Pasva z mojo naredila izlet in tudi prodala avto. Nazaj naju je pa njegov sin (mozakar cca 45 let) peljal z e39  :) . Takrat je bil to zame avijon od avta.

Zakaj pa ni raje njegov sin peljal starega na ogled k vama?

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in veloce uporabnikom je všeč to sporočilo

axaQ4
axaQ4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 339
  • Avtomobil: Oktavičku, Tiger 1050

Obnaša kako? Sem bil na ogledu in je to neverjetno redko doživet, prvo kot prvo sem prišel z dvema firbcema zraven pa ni kompliciral, dvigalo je bilo na voljo, brez da bi te kdorkoli ganjal da se ga rabi za naslednji servis, pogledal sem si lahko vse v miru, pod streho, še lučko mi je posodil. Jaz ga moram samo pohvalit, testna vožnja pa tudi ni bila 2 kroga po parkplacu. Okoli avta se ni nič skrivalo. 

Edini razlog zakaj nisem avta vzel je žal moja kanta, ki mora svoj vložek še odplačati.

Huh tudi meni ni jasno kaj je narobe z njegovim obnašanjem. Bil sem na ogledu in bolj korektnega ogleda avtomobila se nisem imel. Nic skrivanja, vse karte na mizi, vzel si je cas, posodil luc, dvigalo ni da ni. Se kaksno sva rekla po ogledu, ce nebi imel familije sabo, ki bi me preganjala,  bi se pomoje zadebatirala za par ur :D.

Jaz avta sicer nisem vzel, ker jih grem se ene par pogledati je pa definitivno med top 3 kandidati, kar sem do sedaj sel gledati.

Urejal axaQ4, 04.09.2020, 06:25.

Jazst biti
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 763
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Zanimivo, ne bi si mislil, da je za takšno ceno toliko interesa. :laugh

Zgleda, da se me ljudje bojijo. Ker tudi cene ne upajo komentirati. :skrbast

cana.png

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 793

Da na forumu reces nekomu, da mu ne prodas avtomobila, je najmanj smesno. Sploh, ker po prebranem ni en navaden cefur. Oh ne, sedaj pa meni ne bo prodal avtomobila, pa glih vijolice sem presteval. :frown

Gerchy cena ni nic posebnega, toliko zmecemo v avtomobile v dveh, treh letih. Bencin, servisi, gume.

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 763
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Mislil sem komentarje na ceno mojega. :ok2

cana.png

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 469
  • Avtomobil: kombi

Gerchy when tvoj za 3jurje :-D

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.