Skoči na vsebino

Bmw online

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2 odgovorov v temi
audia4
audia4

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 188
  • Avtomobil: Bmw e91 320d, Bmw F31

Živjo, že nekaj časa nazaj sem se igral s kodiranjem (v priponki) bmw live. Od takrat naprej mi ne deluje več bmw online in bmw store. Imam zakupljene osnovne storitve, pred tem mi je pokazalo trgovino za nakup storitev lepo grafično slike ikone. Zdaj pokaže osnoven napis v nemščini da naj obiščem spletno stran za nakup in QR kodo. Remote deluje normalno. Rad bi zakupil bmw online za vreme novice ipd ampak mislim da tudi to ne bo pomagalo, nekako ni povezave. Na forumu od koder je priponka je nekaj pisalu v stilu če se lotiš tega kodiranja ti potem ne bo delovalo več preko sim kartice. Poanta tega kodiranja je bila da bi podatke vlekel preko telefona bluetooth in omogočal bmw live browsanje ipd takrat mi ni uspelo in sem vse povrnil nazaj... Ali se komu sanja, oziroma je doma na temu področju. Probal sem vse osnovne stvari delete local data, update service, pod userja sem logiran, pravtako sem registeiran in vpisan na nemškem CD tudi že pred kodiranjem. Hvala

Pripete slike za predogled

• Screenshot_20191230_231603_com.google.android.apps.docs.jpg
Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 410
  • Avtomobil: v srcu e39

Tukaj je imel nekdo problem, potem ko je hotel nekaj kodirati, da mu niti RTTI ni vec deloval se pravi prometne informacije. Prvi post spodaj je odgovor, naj bi pomagalo, poizkusis lahko, zgubit nimas kaj...

https://www.bimmerfe...-coding.964517/

Prikaži več možnosti

audia4
audia4

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 188
  • Avtomobil: Bmw e91 320d, Bmw F31

Tukaj je imel nekdo problem, potem ko je hotel nekaj kodirati, da mu niti RTTI ni vec deloval se pravi prometne informacije. Prvi post spodaj je odgovor, naj bi pomagalo, poizkusis lahko, zgubit nimas kaj...

https://www.bimmerfe...-coding.964517/

Sem prebral sam ne vem kaj to pomeni "I had to CO Code" imam samo bimmercode. Ali lahko kdo kaj več pove o tem bmw online, če se splača kupit, je kaj uporabnega?
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.