Skoči na vsebino

Vprašanje glede prodaje e90 2007

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
6 odgovorov v temi
Luka080
Luka080

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7
  • Avtomobil: F31 316i, E90 318d

Pozdravljeni!

Na forum se obračam z vprašanjem glede prodaje e90 318d 2007 letnik s cca. 245.000 km.

Situacija je taka: 2 leti nazaj sva z ženo od njenega očeta dobila ta avto, potem pa se je ob naraščaju izkazalo, da je premajhen (pa se jaz sem si zelel nekaj novejsega) in sva kupila f31.

Potem pa zadnjic objavim avto na anet za 3490 eur in se vsuje vsaj 10 klicev s ponudbami od 2500 do 2900 eur. Seveda vsi preprodajalci, vsi agresivni, tudi zaljivi...

Zdaj bi pa vprašal - je cena prenizka ali previsoka (meni se zdi fer glede na preostale cene in glede na dejstvo da je avto prakticno od novega v lasti oseb ki jih poznam ter redno servisiran. Tudi g. Kokalj pravi, da je ok)? Je realno pričkakovati normalnega kupca ali naj raje dam avto v ceno in si "kao za zeno" kupim ar mito s 155 konji?:)

Zavedam se, da je odlocitev moja, bi pa glede na obsirno znanje tega forum prosil za kaksno mnenje.

Lp, Luka
Prikaži več možnosti

V0RT3X
V0RT3X

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 395

Odvisno od opreme, halogen, navadni zici, brez navi je cena sub~3k realna. Odvisno tudi od motorja če je še M47 ali že N47 (veriga).

Sicer pa je poplava E9x tako da se bolj težko proda če nisi med najcenejšimi.

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 668

Pelji avto k dealerju. Najbrž imate v okolici koga, ki ima renome, da prodaja korektne avte. 10 % bo vzel on, ti se pa ne boš ukvarjal s pacienti.

Prikaži več možnosti

Luka080
Luka080

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7
  • Avtomobil: F31 316i, E90 318d

Pelji avto k dealerju. Najbrž imate v okolici koga, ki ima renome, da prodaja korektne avte. 10 % bo vzel on, ti se pa ne boš ukvarjal s pacienti.

Hvala - morda kdo ve za kakšnega v Lj oz. okolici? Sicer so mi vsi pred korono rekli, da se (trenutno) ne grejo koncesijske prodaje...mogoče je zdaj kaj drugače

Odvisno od opreme, halogen, navadni zici, brez navi je cena sub~3k realna. Odvisno tudi od motorja če je še M47 ali že N47 (veriga).

Sicer pa je poplava E9x tako da se bolj težko proda če nisi med najcenejšimi.

Ja oprema je res bolj osnovna...xenon, gretje sedežev, parkirni senzorji zada, tempomat, motor pa M47

Urejal Luka080, 10.09.2020, 12:19.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 755
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

To ko ti po telefonu ponujajo neke smešne vsote, te samo preizkušajo če jim bi dal kaj za zaslužit. Po moje nastavi ceno 3250, resen kupec ti bo ob ogledu ponudil 3k in ne bo noben bogat in noben reven od te prodaje.  Ponudbe preko telefona z cifro 2xxx pa ignoriraj in jim razloži da to ni avto za njih ker nimajo toliko denarja.  :ok

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 707
  • Avtomobil: BMW

Dobro, da sploh je zanimanje...,  za BMW X5, ga skoraj ni bilo ......

Prikaži več možnosti

BMWbehind
BMWbehind
  • Uporabnik
  • Sporočil: 57

Dobro, da sploh je zanimanje...,  za BMW X5, ga skoraj ni bilo ......

Za X5 ima redko kdo denar :D
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.