Skoči na vsebino

P: "Projektno" 1985 E24 635Csi, ameriška, prodajni eksperiment

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
37 odgovorov v temi
sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 907
  • Avtomobil: UFO

Jaz imam 1987 E30 za vsak dan, sicer ni oldtimer ker nima certifikata je pa lep star avto. Odnovil in sestavil sem ga zase in za vsakodnevno uporabo in mi ni žal niti malo. Zaradi mene jo lahko obtolčejo na parkingih, muhe serjejo gor, kakega mačka povozim, srno ruknem, ni panike. Mišljena je bila za dailya in zato se uporablja. Na koncu bojo ostali lepi spomini plehovje pa zaradi mene lahko gre na odpad.

Mogoče malo vpliva na to da jaz raje obnavljam avte kot jih vozim oz. ko je projekt zaključen me ne zanima več in gledam za naslednjega kaj bi lahko zrihtal :)

The Truth is Out There
Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 336
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

Nekaj podobnega tudi zase planiram. Gledam e34 in so precej ugodne v tujini, za 2000€ se dobi že lepo 520i, če imaš krompir ima tudi klimo ali pa šibedah. Še malo jo porihtat in gasa, pol pa vsako leto malo rihtat pleh in bo :) želja je tudi e28 samo jih ni za ta denar hehe

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 513
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Jaz imam 1987 E30 za vsak dan, sicer ni oldtimer ker nima certifikata je pa lep star avto. Odnovil in sestavil sem ga zase in za vsakodnevno uporabo in mi ni žal niti malo. Zaradi mene jo lahko obtolčejo na parkingih, muhe serjejo gor, kakega mačka povozim, srno ruknem, ni panike. Mišljena je bila za dailya in zato se uporablja. Na koncu bojo ostali lepi spomini plehovje pa zaradi mene lahko gre na odpad.
Mogoče malo vpliva na to da jaz raje obnavljam avte kot jih vozim oz. ko je projekt zaključen me ne zanima več in gledam za naslednjega kaj bi lahko zrihtal :)

Itak da je oldtimer kaj pa govoriš, ne rabiš papirja za to.
Super da se avto videva na cesti in z njim uživaš.

Nekaj podobnega tudi zase planiram. Gledam e34 in so precej ugodne v tujini, za 2000€ se dobi že lepo 520i, če imaš krompir ima tudi klimo ali pa šibedah. Še malo jo porihtat in gasa, pol pa vsako leto malo rihtat pleh in bo :) želja je tudi e28 samo jih ni za ta denar hehe

Zakaj ne vzameš od @bulleta e32ke, jaz bi raje imel e32 kot e34. Boš imel dve e32 eno boš daily gonil drugo pa picanil.

Urejal blackberet, 20.09.2020, 16:54.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 907
  • Avtomobil: UFO

Sej veš da dokler ni certifikata avto ni starodobnik torej je lahko tudi 100 let star pa ni :)

The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 183

Bitcoin je se kako uporaben ;) in tud je tvoj...mors pa znat obrnit stvari... nevem zakaj sranje, blockchain je edina pozitivna stvari za folk da se svet odlepi od koruptivnih drzav in bank, pranju denarja,tiskanju denarja...ko imas enkrat elektronski denar in seveda to znas uporabljat vidis da banke sploh ne rabis,kjer ti pobira evre na vsakem koraku, kok je 95 procentov ljudi naivnih...v smialu tko pac je....v bistvu pa revni najbolj najebejo in ves denar sam lepo priteka od revnih do bogatih.... kar se tice projekta, poznam blackb. Zakon clovek, samo tko naprej in uspesno pri projektu ;)

Ja naceloma se sicer popolnoma strinjam, sam kot clovek iz "foha" so mi stvari jasne. Hec je samo v tem, da tocno bitcoin mislim, da nima prihodnosti. Koncept kot tak, ki ga pa bitcoin, blockchain prikazuje pa mislim, da ima verjetno res svetlo prihodnost.

Sam mislim, da bo vseeno imela taka ali drugacna institucija roko nad digitalnim denarjem. Recimo sedaj je se vedno divji zahod, tega pa drzave, vlade ne bodo pustile.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik

Itak da je oldtimer kaj pa govoriš, ne rabiš papirja za to.
Super da se avto videva na cesti in z njim uživaš.
Zakaj ne vzameš od @bulleta e32ke, jaz bi raje imel e32 kot e34. Boš imel dve e32 eno boš daily gonil drugo pa picanil.

Ma zato ker še nisem imel e34ke, to je edini razlog. Mogoče pa, saj nikoli ne veš. Pa še za eno 3.5 mašino vem za swap :) no koncu zna bit nekaj čisto tretjega, sem gledal tudi 1985 chevy caprice wagon haha

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Tako prišel je še en del kosov in sicer sedaj imamo:
-KOMPLET vse kar se tiče podvozja(roke,puše itd.)
-Semeringe za diff

-sredinski ležaj za kardan

Zavore je nekdo pred mano zamenjal tako da jih ne bom tikal v kolikor to ne bo potrebno.

Vzmetenje tudi ne bom tikal ,ker amortizerji niso nikjer nič mastni, v kolikor se bo pri razdrtju videlo da je so zanič se bo vse komplet menjalo.

Na avto se bo vgrajevalo samo stock material kar pomeni ,da se ne bo zadev "izboljševalo" kot so zavore ,nižalo/tršalo vzmetenje saj želim videti kako se je tak avto peljal ko je bil nov na stock podvozju.

Hočete da se napiše tudi vsak kos posebej z kataloškimi številkami?

Je kakšna/kakršnakoli ponudba?

IMG-20200924-103823.jpg

Urejal blackberet, 24.09.2020, 11:00.

Prikaži več možnosti

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik

Kaj pol, napreduje kaj zadeva v katerokoli smer? Obnova/prodaja?

Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 235
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

Po moje eksperiment ne bo ravno uspešen.

Kdo ima denar bo dal več in kupil obnovljeno.

V stanju napol obnove pa jo noben ne bo imel, potem že raje kupi ceneje pa štarta od začetka.

Samo moje mnenje.

Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 404
  • Avtomobil: avtomatik

Dobra tema :ok.

LP A.

:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj pol, napreduje kaj zadeva v katerokoli smer? Obnova/prodaja?

Čas čas čas in drugi prednostni projekti imam samo dve roki spisek pa dolg.Še naše avte si moram napisati na koledar za termine :ok2

Ko bo napočil čas ,če se ne bo prej prodal bo šel avto na dvigalo in se ga bo v enem zamahu zrihtalo,ker vsak projekt delati nekaj po malo je enako nič na koncu vse stoji,voziš se tudi ne samo brez € ostaneš,škoda časa vozniškega užitka pa nič v tem primerju bolje če bi poster e24ke na steni gledal.

Ta avto si bom tako ali tako zrihtal/rihtal za dailya(prvi avto,zato mi prodaja avta ni prioriteta) da se bom čimveč vozil,prevozil,zvozil in naužil e24ke.(meni osebno najlepšega BMWja).

Kar bom najverjetneje nadgradil je dobro ozvočenje to mi je pomembno,da lahko dam kaseto v radio in uživam v dobri oldschool muziki.

Po moje eksperiment ne bo ravno uspešen.

Kdo ima denar bo dal več in kupil obnovljeno.

V stanju napol obnove pa jo noben ne bo imel, potem že raje kupi ceneje pa štarta od začetka.

Samo moje mnenje.

Čisto tako bom vprašal tebe in vse. Koliko ti/vi misliš/mislite da bi po vaše stala "obnovljena" e24ka ter kaj pomeni za vas obnovljena? 

Urejal blackberet, 10.11.2020, 11:20.

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 533
  • Avtomobil: bmw m3

dobro obnovljena tam med 27.000-40.000€

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 078
  • Avtomobil: BMW

Lepo sanjaj, pa morda poglej pred ene 7 do 10 leti obnovo detaljno takega avta, je bila celo Alpina original, mora biti tema še na forumu obnavljal je uporabnik Damac. 

Vem, da je avto potem prodajal zelo dolgo in na koncu, ga je prodal konkretno v velik minus, je pa vse v temi, če bo kdo našel......

Prikaži več možnosti

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik

Lepo sanjaj, pa morda poglej pred ene 7 do 10 leti obnovo detaljno takega avta, je bila celo Alpina original, mora biti tema še na forumu obnavljal je uporabnik Damac. 

Vem, da je avto potem prodajal zelo dolgo in na koncu, ga je prodal konkretno v velik minus, je pa vse v temi, če bo kdo našel......

Kakor si napisal, pred ene 7 do 10 leti. Sem našel eno staro temo na forumu se je prodala e31 ALPINA za enih 15k€ se mi zdi zdaj so pa koliko?

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Je kdo napisal pismo božičku ,da mu prinese BMW e24 635csi?

2211952.jpg
BMW-6-Series-E24-V12-image.jpg

Prikaži več možnosti
    • Deyo je všeč

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 781
  • Avtomobil: Samo stare pregnite kante

Zanimivo srce ni kaj

Če bi se vsak zase brigal,bi imel za celo življenje dela :evillaugh  ....pa itak mora bit najmanj 3.0 , 6 zyl.... :skrbast

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Malo dvigam.. Kdo zainteresiran za nakup?

Ali pa bi bil če bi bilo narejeno to in to?

Vse je stvar dogovora...

Urejal blackberet, 27.02.2021, 14:56.

Prikaži več možnosti

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik

Hello, spet malo težim kako gre z rihtanjem?

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.