Skoči na vsebino

P: 2000 E39 525i

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
264 odgovorov v temi
MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 005
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Ti je potem jasno kaj caka enega bodocega uporabnika (kupca) tvojega BMW-ja? :)

Vem o cem govorim, imam 2 E39 in eno sem kupil z kilometrino podobno tvoji, drugo pa se z 100k ekstra.

Ampak tudi to bi se clovek prebavil, bi rekel ok avto zgleda, pelje se lepo ves da bos vrgel v njega vsaj se 2-3 jurje v naslednjem letu ali dveh, potem.pa pridemo do motorizacije in opreme.

Tu pa se konca.

Sej jaz vem da ti noces svoje ljubice prodat, smo opazujes reakcije na trgu ;)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 759

Vem o cem govorim, imam 2 E39 in eno sem kupil z kilometrino podobno tvoji, drugo pa se z 100k ekstra.
Ampak tudi to bi se clovek prebavil, bi rekel ok avto zgleda, pelje se lepo ves da bos vrgel v njega vsaj se 2-3 jurje v naslednjem letu ali dveh, potem.pa pridemo do motorizacije in opreme.
Tu pa se konca.

A ti bi pa prodal svojo 4.4i? :)

Urejal Donki kong, 18.10.2020, 22:05.

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 914
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Tu pa se konca.

Kaj bi ga naj naj pa čakalo takega? To, kar si naštel, ni nič takšnega, kar bi terjalo pozornost pri teh kilometrih. Imam par primerov, ki imajo 400.000 in 500.000 km - takisto še z vsemi prvovgradnimi deli. Res pa, da so kupili zelo mlade avte in zanje skrbijo podobno kot jaz. 

Te primerjave so čisto nerealne, marsikateri je tudi že zgnil pri 300.000, kar pa ne pomeni, da to čaka vse. 

Smiselno in preventivno sem zamenjal vse, kar bi lahko pomenilo težave na cesti, zato se tudi danes upam peljati kamor koli in kadar koli. Pa skrbel za nego in za suho garažo. Takšnih stvari ne moreš zamenjati/nadoknaditi za nazaj. Ležaj kardana (ali pa vilico, ipd) pač zamenjaš, ko se pokvari. Kompleta za kompromisno lastništvo žal ne prodajajo v trgovini.

So tudi stvari, ki jih nisem zamenjal načrtno. Recimo, obnova parabol je kompromis. In to velik. Tista razstavljena luč že od daleč izgleda grdo in se vidi, da je nekdo pacal po njej. Sploh, če je namestil neoriginalna stekla. Za idealen (in meni sprejemljiv) rezultat je edina rešitev menjava luči z novimi. Ampak potem bi izstopale in moral bipobarvati odbijač in pokrov motorja. Kar je seveda nesmiselno, da greš zaradi tega uničiti lak s prvo barvo.

Kot sem rekel, prodajam resno, ampak ne za tržno ceno, ne bom si pa pulil las, če ostane. Glede na to, da sem v zadnjih 5 letih sem naredil 20.000 km, bo avto še dolgo lep. Saj vem, da je malo ljudi s tako visokimi kriteriji, ampak če se kdo najde, bova oba vesela.

cana.png

Prikaži več možnosti

noucamp90
noucamp90

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 488
  • Avtomobil: VW Golf MK7.5 Variant

Bump :) Kaksna je situacija? Prodan? 

It's like a gift you know, it's like I can't control it...
Prikaži več možnosti

fergazer
fergazer

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 45

Zanimiva tema, tudi mene zanima ali je že prodan oziroma kakšno je na trgu zanimanje za takšen primerek.

Z nekaj dodatne opreme in B30 swapom bi bila tole krasna klasika za udobne vikend izlete.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.