Skoči na vsebino

P: 2000 E39 525i

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
264 odgovorov v temi
mare 330cd
mare 330cd

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 472
  • Avtomobil: bmw e46 330cd

Mah tukaj na forumu nebo nobeden kupil tega avta, ker vsi samo govorijo in pametujejo ko pa je treba pokazat eure pa ni nikker več junaka... Cene tudi jaz ne štekam, ne rečem da bi imel avto 100 000km... Al pa vsaj 540 z original m sport paketom... Nič posebnega ni oz je samo redno vzdrževan avto, in pač vse zabeleženo, kar pa ne pomeni da tisti ki stanejo 4000 eur niso slabše vzdrževani samo folku se jebe in si ne piše na papirček če mu je žarnica pregorela in koliko je stala...
Prikaži več možnosti
    • MajoR in hammanM5 uporabnikom je všeč to sporočilo

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 266

Mah tukaj na forumu nebo nobeden kupil tega avta, ker vsi samo govorijo in pametujejo ko pa je treba pokazat eure pa ni nikker več junaka... Cene tudi jaz ne štekam, ne rečem da bi imel avto 100 000km... Al pa vsaj 540 z original m sport paketom... Nič posebnega ni oz je samo redno vzdrževan avto, in pač vse zabeleženo, kar pa ne pomeni da tisti ki stanejo 4000 eur niso slabše vzdrževani samo folku se jebe in si ne piše na papirček če mu je žarnica pregorela in koliko je stala...

Glih na forumu bi se mogel če že najti kupec.Tukaj bi se moral dražje prodati, kot pa recimo na avto.net, kjer dvomim da bi dosegel več kot 50% zastavljene cene...

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti
    • žorž4x4 je všeč

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 914
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Torej, če vprašamo ljubitelje in poznavalce; koliko bi torej morala biti cena, če je "sestavljen" 530i s kitajskimi gumami in plinom imel ceno 6.000 ter celo blizu deset ogledov? In je bil zadnja tri leta vzdrževan v lastni režiji? :ok2

cana.png

Prikaži več možnosti

mare 330cd
mare 330cd

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 472
  • Avtomobil: bmw e46 330cd

Nebom reku kok bi jaz dal za tak avto ker bom nekoga užalu...
Pa ni to nevem e30 325, al pa z3 3.0i, ali pa e36 325i...328i...
Pač navadna e39 z 2.5i motorjem, če bi bila vsaj m sportpaket pa bi lahko iztržu kakšen euro več...
Enostavno preveč kilometrov, premalo opreme...
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 621
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Gerchy računa na novodobno prodajo. Ne ponuja samo zelo ohranjenega avtomobila, ampak zraven prodaja tudi neko zgodbo. Nekaj podobnega kot je postala navada v restavracijah na višjem nivoju. Ali pa vinskih kleteh. Če ob hrani ali vinu ponudiš še neko zgodbo, je takoj višja cena.:) brez zamere gerchy.

Lahko rečem, da sem zaradi tebe tudi že lastil eno e39, tudi vse pohvale za tvojo spletno stran, ki se je kar nekajkrat pogledal. Kupec za ta avto pa žal nisem. Tudi če bi bila pol manjša cena. Kot so že drugi napisali, je avto preveč običajen, kar se tiče opreme in motorja. Ti pa privoščim seveda, da iztržiš čim več.
Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 676
  • Avtomobil: star Bmw

Ne tak govorit čez sveti gral/te bodo banali.
Avto je vreden vsaj 20 jurjev. Trenutna cena pod 10jurjev je zastonj. Tulk pride nov clio ne pa tak avto.
Če bi dal prodajalec garancijo na avto, glede na to, kaj je vse zamenjal, bi ga še jaz kupil. Forumski strokovnjaki pravijo, da ima tak normalen avto 1.milijon kilometeov. Se pravi, pa bi se lahko brez večjih okvar vozil še 700.000km. Toliko pa niti nov clio ne zdrži.
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Tako je. Poleg je zgodba, zaradi katere ste vsi (lahko) imeli boljše in kakovostnejše lastništvo. :skrbast

cana.png

Prikaži več možnosti
    • bimmer 5 in gepl uporabnikom je všeč to sporočilo

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 621
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Tako je. Poleg je zgodba, zaradi katere ste vsi (lahko) imeli boljše in kakovostnejše lastništvo. :skrbast

Sigurno je to res. Tudi jaz sem veliko izvedel od tebe, ravno zaradi tega avtomobila. Tako da ta avto je sigurno legenda na tem forumu. Sam še najti mora nekoga, ki bo legendo ustvarjal naprej. :)
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 513
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Torej, če vprašamo ljubitelje in poznavalce; koliko bi torej morala biti cena, če je "sestavljen" 530i s kitajskimi gumami in plinom imel ceno 6.000 ter celo blizu deset ogledov? In je bil zadnja tri leta vzdrževan v lastni režiji? :ok2

Glede na to da je tvoj in je vestno vzdrževan je realno vreden tistih do max 6.000€ ,pač imaš goliča z nezanimivim motorjem.

Teh avtov redkokdo še kupi kot daily avto tisti kateri ga kupi pa za drugi avto hoče pa da mu avto nekaj nudi oz. ima čimveč kar ima lahko pri tistem modelu.

Nekako na forumu veljajo za bolj vzdrževane avte tisti kateri sproti objavljajo kaj se je menjalo in lepijo slike.

Dobro vprašanje je tudi koliko je potem vreden od @x-driverja ,isto kot tvoj ali pa več kot tvoj ,če nonstop nekaj vlaga kot da ima jamo brez dna, pa še vedno ni vsega porihtal.

.Dejstvo pa je tako ,da sam točno veš da ti tega avta ni namen prodati zato taka cena malo za "draženje/zajebancijo" veš pa tudi da ga za 6.000€ ne boš prodal ,ker se ti zdi neumno ga za tak denar prodajati saj to ni noben denar in za tak denar tako vzdrževanega avta kot je tvoj ne boš dobil.

Čas lastništva pa kaj dosti ne pomeni, ker si lahko lastnik eno leto in si zamenjal vse pa bo boljši kot od nekoga z dolgoletnim lastništvom. 

Po domače povedano,če si hotel enkrat nekoč nekdaj dobiti si vlagal v napačen nezanimiv avto.

Urejal blackberet, 01.10.2020, 10:05.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • MajoR in urbanbevk1 uporabnikom je všeč to sporočilo

mic70
mic70

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 109
  • Avtomobil: BMW E39

Gerchy je ponudil avto na forumu,ker ga pač preko foruma ogromno ljudi pozna.Moje mnenje:ceno je postavil,kakršno pač je..njegova stvar zakaj,če ga bo prodal ali ne,njegov problem...bo spustil ceno,če ne,avto ostane.Večina pa samo iščete napake,zbijate ceno,pametujete kaj bi,če bi,ali bi....drugače pa se vedno iščejo po forumu odlične 39ke,ko pa je naprodaj ,pa...he he.Če bi jaz svojo prodajal,je sigurno ne bi preko foruma,pa je isti letnik kot gerchijeva,z realnimi 250k km in vso dokumentacijo..itak ne bi nobeden verjel.Verjamem,če bo h gerchiju prišel resen kupec,bo tud cena taprava.Uspešno prodajo...
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Glede na to da je tvoj in je vestno vzdrževan je realno vreden tistih do max 6.000€ ,pač imaš goliča z nezanimivim motorjem.

Aha, toliko da vem. Zelo strokovna ocena.   :laugh

Torej je vreden isto kot sestavljanka na plin z naknadno vgrajenimi M odbijači in 13 let starimi kitajskimi gumami.

Pa ima od opreme še komfortne sedeže, šibedah in kljuko? To jo torej loči od "goliča"? Samo vprašam, kakšni so kriteriji za dobro opremo.

Na koncu dneva vidiš, da šteje zgodba. Zaradi zgodbe je nov BMW 3 100.000, Renault Talisman pa 40.000.  :ok2

Urejal gerchy, 01.10.2020, 10:05.

cana.png

Prikaži več možnosti
    • dylan_dog je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 513
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Aha, toliko da vem. Zelo strokovna ocena.   :laugh

Torej je vreden isto kot sestavljanka na plin z naknadno vgrajenimi M odbijači in 13 let starimi kitajskimi gumami.

Pa ima od opreme še komfortne sedeže, šibedah in kljuko? To jo torej loči od "goliča"? Samo vprašam, kakšni so kriteriji za dobro opremo.

Na koncu dneva vidiš, da šteje zgodba. Zaradi zgodbe je nov BMW 3 100.000, Renault Talisman pa 40.000.  :ok2

Kaj te je pa sram pa nekaj po ovinkih povej direktno da misliš mojo 530iT z 230.000km.(100.000km manj kot tvoja) 

To z kitajskimi gumami smešiš sebe,jaz sem ga prodajal z takimi gumami z katerimi je prišel ob nakupu so šle takoj dol ob prodaji pa nazaj gor.. Drugače se avto tako kot ostali vozi z novimi Continentalkami.  :ok2

Drugače pa ja vreden je isto ali pa še manj ker pač za nas poznavalce/ljubitelje e39k tvoj ni nič posebnega in vemo da za 5-6k€ se dobi že lepo e39, za nepoznavalce oz normalne ljudi je pa samo stara kanta.

Jaz bi bil vesel da ti jo uspe prodati za tak denar,če to ne bi bil ti bi te tukaj raztrgali na forumu ampak se ti noben ne upa nič reči za hrbtom si pa misijo svoje.

Se ti bom umaknil iz teme ,da ti ne bom sral po njej. Lahko tudi pobrišeš moje poste če želiš.

Jaz želim da se najde kupec kateri bo znal cenit tvoj avto,srečno prodajo  :ok

Urejal blackberet, 01.10.2020, 10:20.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • mare 330cd je všeč

RALLIART
RALLIART

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 404

To so na hypane cene ker se je nekoc najdu nekdo k je odstel 6jurjev par let nazaj k smo sam gledal, potem jih se par navije zadnja leta ceno in se ustvari neka umetna vrednost ki pa je pripomogla vrjetno pri prodaji kaksnega primerka ali dva za do 6keur, vec pa sam nisem zasledil.

Potem recimo meni res vsecna e39 je bila tista rjava 3.0 katero ubije v mojem pogledu avtomat, amapak dve leti nazaj se je prodajala za 5500eur pa se je celo najdu nek interesent katerega je prodajalec zafrknu, ce je bil res resen interesent nevemo, skratka danes se pa spet prodaja za iste denarje kar meni pove da zgleda da tak avto prodas za 5  keur mora biti kr fajn zanimiv in torej tista rjava k je meni top zgleda tud 5keur ni vredna, to je kar hocem povedati ce ugotavljam realno oceno takega avta.

Drugace ce bi gledal tak avto za do 6keur, sem pa 5 let nazaj nekaj malega vozil in oziroma sedel v Avstriji v e39 orginal M optik ampak vse od M optika al kako se ze to gleda, skratka alkantara, sport sedezi, vse na elektricni pomik ce se ne motim, vse kar si pogledal je bilo m optik ali pa imelo embleme m optik tist je pa avto za gledat in iz mojega vidika mogoce vreden do 6keur.

Sicer bo tudi Gerchyev mogoce nekoc vreden 10keur ko bodo ostali zginili, samo do takrat bo se nekaj let

Urejal RALLIART, 01.10.2020, 10:16.

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 533
  • Avtomobil: bmw m3

Gerchy je ponudil avto na forumu,ker ga pač preko foruma ogromno ljudi pozna.Moje mnenje:ceno je postavil,kakršno pač je..njegova stvar zakaj,če ga bo prodal ali ne,njegov problem...bo spustil ceno,če ne,avto ostane.Večina pa samo iščete napake,zbijate ceno,pametujete kaj bi,če bi,ali bi....drugače pa se vedno iščejo po forumu odlične 39ke,ko pa je naprodaj ,pa...he he.Če bi jaz svojo prodajal,je sigurno ne bi preko foruma,pa je isti letnik kot gerchijeva,z realnimi 250k km in vso dokumentacijo..itak ne bi nobeden verjel.Verjamem,če bo h gerchiju prišel resen kupec,bo tud cena taprava.Uspešno prodajo...

dejstvo je da če bi bil avto samo na avtonetu s to ceno, bi se pojavila povezava v NEUMNOSTI NA AVTONETU

Prikaži več možnosti
    • gade in hammanM5 uporabnikom je všeč to sporočilo

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Kaj te je pa sram pa nekaj po ovinkih povej direktno da misliš mojo 530iT. 

To z kitajskimi gumami smešiš sebe,jaz sem ga prodajal z takimi gumami z katerimi je prišel ob nakupu so šle takoj dol ob prodaji pa nazaj gor.. Drugače se avto tako kot ostali vozi z novimi Continentalkami.  :ok2

Drugače pa ja vreden je isto ali pa še manj ker pač za nas poznavalce/ljubitelje e39k tvoj ni nič posebnega in vemo da za 5-6k€ se dobi že lepo e39, za nepoznavalce oz normalne ljudi je pa samo stara kanta.

Jaz bi bil vesel da ti jo uspe prodati za tak denar,če to ne bi bil ti bi te tukaj raztrgali na forumu ampak se ti noben ne upa nič reči za hrbtom si pa misijo svoje.

Seveda mislim tvojo, sem mislil, da je jasno. Koliko ljudi pa še prodaja E39 po vrtoglavih cenah? :-D

Ja, za 5-6k dobiš "lepe", ki imajo gor 10 let stare kitajske gume. Meni dovolj zgovoren podatek o vestnosti lastnika. Za nezahtevne je to nepomembno. Ampak tak, kot rečeno, niti ni potencialni kupec. A kaj govorijo za hrbtom? Marsikaj, najbrž. Za dobrim konjem se vedno kadi. Baje. :hihi

cana.png

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 360
  • Avtomobil: F30 LCI 320i

No jaz sem izvedel na forumu naslednje stvari o Bavarcih. 6 valjnika s 2.5l prostornine sta dobra samo M20B25 in M50B25, vsi ostali novejši 2.5 so jajc in nikamor ne gredo v svojih karoserijah. Tako da raznorazni 2.5 M52, M54, N52 so šrot in ne bodo nikoli dosegali ceno kot kakšni b30 in b35 ter omenjena m20 in m50. 

Tako da gerchy tvoj avto je ničvreden zaradi podhranjenega motorja za naše Šumaher forumaše.. Pri nas na forumu nekaj velja samo: 3.0d, 3.0 n/a bencin, V8 in vsi S motorji. Vse ostalo je k... 

Gerchy ne prodajaj, ker po moje več kot 4k ne moreš iztržiti zanj. Ima pa avto kot si omenil zgodbo in to tako ki tebi veliko pomeni. Tako da ti verjamem da je tebi osebno avto še več vreden zaradi te zgodbe, žal je pa trgu za to tvojo zgodbo vseeno. 

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 005
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Ce se najde pravi kupec, ki ravno isce lepo sportno limuzino, lahko gre avto med 7 in 8k€. Pa da mu oprema ne pomeni veliko :)

To je moje laicno mnenje o tem avtu.

Pa vsi ki nabijate, evo koncno se prodaja E39 zdaj pa ga ni junaka. Junaki so ampak ti ze imajo svoje E39-tke, v katere s(m)o zabili ze en lep kup denarja in vedno manjka samo se €€€€, da bo avto popoln (utopija) ;) In kot sem ze omenil, avto rabi specificnega kupca, da bi sel za tak denar.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 218

Aja, ja, saj res. Pozabil. Ja, z veseljem, za take teste sem vedno. :ok

Saj ideja za letošnje Dolomite je "Family" varianta - da gremo s karavani in preverimo, kako se vsakdanji avtomobili obnesejo pri občasnih adrenalinskih izpadih. :ok2

Lahko grem zraven? Ni karavan samo sedeži se podrejo pa smučat hodim z njim pa psa vozim noter..tako, da bi lahko rekli, da je Family varjanta...:)

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Ideja je, da vzameš najbolj družinski avto, Kar pri tebi pomeni 2er. :skrbast

cana.png

Prikaži več možnosti

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 537
  • Avtomobil: 3er

Za zanimivost in če ni skrivnost...Koliko je bila cena ob nakupu?

Bom ugibal, cca. 4mil SIT?

Trenutna številka se bojim, da bo nekje v rangu kot so povedali ostali, če hočeš da gre od hiše (lastna izkušnja...)

9 bo mogoč ko dopolni 30 let :)

Hudič je, ker je 10,11 jurjev že soliden F, ki pokuri manj in gre "bolj"

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.