Skoči na vsebino

Potovanja 16. In 17.10

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
5 odgovorov v temi
intejk
intejk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 560
  • Avtomobil: tcr

Kako je sedaj s potovanjem na hrvasko in v italijo iz rdece regije, torej preko oranzne slovenske regije in isti dan nazaj v rdeco regijo.

koliko vem ne hrvati in ne italijani ne zavracajo slovencev iz rdecih regij, zato me zanima, kak je postopek za nazaj - obe drzavi sta oranzni in za vstop v slovenijo ni karantene (vsekakor bi imel kak racun iz restavracije, recimo iz istre in iz gorice.

Prikaži več možnosti

elkodu
elkodu

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 092
  • Avtomobil: e36,e46,e83,e84,f34

Zdej sem klical policajčka na carino....lahko grem v zadar pa nazaj brez karantene....samo čakam da me firma domov pošlje za en mesec
Prikaži več možnosti

intejk
intejk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 560
  • Avtomobil: tcr

Zdej sem klical policajčka na carino....lahko grem v zadar pa nazaj brez karantene....samo čakam da me firma domov pošlje za en mesec

Ce dokazes snidenje z ozjo druzino, gre skozi, za dalmacijo mislim, da brez izjeme ne gre - ozja druzina, poslovna pot... Razmisljam o furi z motorjem v istro, zato sprasujem. Sicer lahko dobim potrdilo delodajalca, samo da grem v nedeljo z motorjem na sluzbeno pot... ta bi celo za hojsa bila res malo bosa...

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 819

Mi mamo rezervacijo za krompirjeve tko da verjetno bomo lahko sli. Jutri mamo pa rezervacijo v avstriji za en dan pa porocam ce pridemo do tja :-)
Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 824
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

V petek popoldan v au, sobota zvecer nazaj, zgolj avstrijski milicnk na meji
Prikaži več možnosti

alesh
alesh

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 496
  • Avtomobil: E46 323Ci

Caki, caki, a vi to resno?

Se pravi kao ni lockdowna, ni vec karantene, ker je hr, at, it oranzna, smo v eu in kao prost pretok ljudi in blaga ampak nas carinik/policaj pa te ne spusti ven iz slo?
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.