Skoči na vsebino

E39 ropotanje okoli strešnega okna

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1 odgovori na temo
Aldo
Aldo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 126
  • Avtomobil: e39 520i

Zdravo,

na moji e39ki se mi je pojavil nadležen ropot v okolici strešnega okna. Oziroma nekje nad zadnjimi sedeži. Sliši se kot bi imel kak zlosan vijak, ki bi se premikal sem in tja med pospeševanjem, zaviranjem in zavijanjem. Danes sem probal odstraniti blago z stropa in nisem našel nič kar ne bi bilo fiksirano. Probal sem tudi zategniti vse vijake, ki držijo strešno okno na mestu pa ni pomagalo.

Predvidevam, da se je verjetno v sestavu strešnega okna nekaj odlomilo ali zlosalo ter da povzroča ta nadležen zvok, pa me zanima če je slučajno kdo imel podoben primer? Ker strešno okno dela brez problemov, le ta zvok me zelo zelo moti.

Lp

Prikaži več možnosti

Aldo
Aldo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 126
  • Avtomobil: e39 520i

No da sam sebi odgovorim.

Danes sem imel nekaj odvečnega časa in sem se odločil odmontirati strešno okno ter pogledati kaj ropota. Odomontiram okno vendar še zmeraj nič ne vidim...

Potem pa prosim kolega, da vozi avto medtem ko jaz gledam not v luknjo kaj se premika in med enim zaviranjem opazim za vodilom nekaj okroglega. Potem se voziva še ene 10 min, medtem ko on pospešuje in zavira ter jaz poizkušam z eno palico stvar spraviti ven. No končno ko spraviva predmet ven ugotoviva, da je lešnik bil v strešnem oknu, je***i lešnik :D

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.