Skoči na vsebino

Kdo je okužen s Korono?

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
223 odgovorov v temi
damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 298
  • Avtomobil: new age e39

Update... Pred dvema dnevoma sem bil že ok. Včeraj do danes pa najhujši glavobol v mojih 32 letih, tako me še ni bolela glava. Ob 2 zjutraj sem goltal lekadol. Mi pa lekadol pomaga in prime. Noro, ko misliš da ti gre na bolje, hitro ugotoviš da temu ni tako. :(

Drži se!
Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

čuvitar
čuvitar
  • Uporabnik
  • Sporočil: 124
  • Avtomobil: Kia Sportage, Hyundai i10

Od žene sorodnica isto, par dni po okužbi je bila čisto ok, nato jo je pa za 3 dni zvilo totalno (hud glavobol, driska), nato je šlo na bolje, pa spet na slabše in spet na bolje.

"Dark humor is like food, not everyone gets it." - Joseph Stalin

Prikaži več možnosti

janez79
janez79

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 236
  • Avtomobil: BMW E46 320dT

Od žene sorodnica isto, par dni po okužbi je bila čisto ok, nato jo je pa za 3 dni zvilo totalno (hud glavobol, driska), nato je šlo na bolje, pa spet na slabše in spet na bolje.

Enim se poslabša čim spoznajo, da so sami svoj dohtar... enim, ne vsem.

Eni imajo pa drug sistem, češ saj mi nič ni pridem nazaj v službo.

Zdaj pri nas testirajo za nazaj v službo. Še malo pa bo vsak dobil 200€, da sploh nazaj pride. Dohtarja, pardon, celotnega zdravstvenega doma pa še na telefon ne dobiš.

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 343
  • Avtomobil: /

Sredi noči sem se zbudil z visoko vročino, vse me je bolelo. Kličem zdravnika danes, pravi naj ostanem 10 dni doma v izolaciji, testirat me pa nočejo, ker "sem mlad (pod 40) in bo potek bolezni verjetno zelo blag". Vse lepo in prav, ampak 10 dni doma bit na blef ... naokoli pa tudi nočem hodi v primeru, da sem res okovidiran.

Urejal PIC, 05.11.2020, 10:52.

Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 418
  • Avtomobil: Becikl

Sredi noči sem se zbudil z visoko vročino, vse me je bolelo. Kličem zdravnika danes, pravi naj ostanem 10 dni doma v izolaciji, testirat me pa nočejo, ker "sem mlad (pod 40) in bo potek bolezni verjetno zelo blag". Vse lepo in prav, ampak 10 dni doma bit na blef ... naokoli pa tudi nočem hodi v primeru, da sem res okovidiran.

Jaz bi se sel v takem primeru samoplacnisko testirat.

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

ilegalec
ilegalec

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 178

Ravno to sem en dan razmišljal, če bi sam dobil tako očitne znake, vročina, bolečina v mišicah, se jaz niti ne bi hotel testirat, ker kaj pa če drugega bit. Pa tudi če je testiranje zastonj. Dokler mam vse znake, nimam kaj okol hodit ali imam korono ali ne. Če pa naslednjih 10 dni mine brez česarkoli si pa lahko samo super vesel.

Zakaj bi rabil na papirju da imam korono? Za v življenjepis dat?

Prikaži več možnosti
    • fantastic five je všeč

janez79
janez79

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 236
  • Avtomobil: BMW E46 320dT

Ravno to sem en dan razmišljal, če bi sam dobil tako očitne znake, vročina, bolečina v mišicah, se jaz niti ne bi hotel testirat, ker kaj pa če drugega bit. Pa tudi če je testiranje zastonj. Dokler mam vse znake, nimam kaj okol hodit ali imam korono ali ne. Če pa naslednjih 10 dni mine brez česarkoli si pa lahko samo super vesel.

Zakaj bi rabil na papirju da imam korono? Za v življenjepis dat?

Za bolniško npr. Mene je sestra po telefonu spraševala, če sem bil testiran in je šla iskat izvid testa, preden mi je uredila bolniško.

Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 357
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Če imaš potrilo si lahko na bolniški, podjetje pa dobi refundacijo od države. Splača se, firma profitira

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 285
  • Avtomobil: Ford S-Max

Jaz bi se sel v takem primeru samoplacnisko testirat.

100€ dat? Naj ne bo nor. Lepo it se testirat preko dohtarja. Jaz se sicer nisem šel, sem imel srečo, da sem bil ravno 4 dni prost pa sem doma prebolel in hodim delat normalno. Če mi ne bi bilo boljše, bi pa vztrajal, da grem preko zdravstva. Zato plačujem zdravstvo, da delajo to kar morajo delat ne pa da so nedosegljivi, čeprav moja dohtarca zaenkrat je dosegljiva.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 954
  • Avtomobil: F30 LCI 320i

Update... Pred dvema dnevoma sem bil že ok. Včeraj do danes pa najhujši glavobol v mojih 32 letih, tako me še ni bolela glava. Ob 2 zjutraj sem goltal lekadol. Mi pa lekadol pomaga in prime. Noro, ko misliš da ti gre na bolje, hitro ugotoviš da temu ni tako. :(

Update nr.2

Tisti četrtek ko sem tole napisal se je tekom dneva zadeva normalizirala. Od takrat naprej nimam več nobenih sindromov, danes sem se vrnil na delo in se owerall počutim ok. Se pa zavedam da sem imel srečo da sem vse skupaj pregural z vročino 4 dni, glavobolih ter bolečinami v sklepih ter mišicah. Sem pa med vikendom izgubil voh ter zaznavanje okusa, tako da čez palec je vse skupaj trajalo od 24.10. Takrat sem prvič opazil da nekaj ni ok, bil sem utrujen, čutil bolečine v sklepih ter mišicah.. Sem pa zadevo pripisoval lifestyl-u  in vremenskemu obdobju. Namreč v prejšnjem mesecu sem delal kar nekaj nadur, vse vikende in še zraven našel vsak drugi dan čas za hiking turce (8-9km). Pa sem mislil da sem pač zaradi tega zdelan, saj veste ko hodiš zunaj novembra v preznojeni majici in si misliš evo prehlad... To je to v službi se ni noben okužil, saj sem se izoliral od sodelavcev že 24.10, pač iz preventive. Še vedno pa nosim masko, se distanciram ter skrbim za higieno in ne igram junaka, kot pravim: imel sem srečo.  :ok

Edino tale voh in okus, mater pa glih jaz ko rad dobro jem.. :laugh  Res ni prijetno, zaznavaš kaj je slano in sladko.. Tudi vino čutiš katero je grenko in sladko npr, samo arome pa nič ne zaznavaš. Če si špricnem parfum na prst in si prst dobesedno porinem v nosnico, zaznam samo alkohol, pač tak žgečkljiv vonj, drugega ničesar. Zdaj me je samo strah da bi se zaznojil in smrdel po znoju, ker nimaš šans da se vonjaš.. :frown  :napaka  :crazy

Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 487
  • Avtomobil: Ni €€€

To ti bojo že drugi povedal. :-D
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 920
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Jaz sem avtomatsko vzdrževal vsakodnevno rutino kot običajno. :ok Je pa res zoprno ko nimaš voha, meni je vsaj okus ostal, čeprav tudi ta ni bil to kar včasih. Ne vem pa a zato ker se pri hrani voh in okus dopolnjujeta, al mi je tut okus zj*bal malo. Drugače pa se je meni voh vrnil v cca 90% nazaj šele pred par dnevi.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 491

Koliko časa si bil brez potem?

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 920
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Težko je rečt koliko čisto brez. Pomoje kak teden preden sem čisto na blizu zavohal kaj. To mislim tako, drugače ful dišečo domačo suho salamo, na par centimetrov. :blackeye Sedaj je cca 3 tedne in pol od začetka simptomov, pa sem na nekje 90% pomoje.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • Natuzzi je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 954
  • Avtomobil: F30 LCI 320i

Jaz sem avtomatsko vzdrževal vsakodnevno rutino kot običajno. :ok Je pa res zoprno ko nimaš voha, meni je vsaj okus ostal, čeprav tudi ta ni bil to kar včasih. Ne vem pa a zato ker se pri hrani voh in okus dopolnjujeta, al mi je tut okus zj*bal malo. Drugače pa se je meni voh vrnil v cca 90% nazaj šele pred par dnevi.

To itak, samo jaz sem drugače precej občutljiv na to in se ponavadi hitro zavoham.. Zdaj pa se mi zdi da bi lahko smrdel kot dihur, pa mi bi bilo ql...  :crazy

Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 357
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Tudi jaz sem že v službi. Voh in okus se mi je povrnil v 7 dneh. Poažam pa, da še vedno ne voham določenih stvari, npr. deodorant, wc osvežilec. Siri so vsi brez okusa (gauda, ementaler), ne vem ali zanič kupujem ali mi ne dela okus in vonj.

Alkohol mi pa sploh ne paše, ponavadi sem spil 10 pirov na teden.

Baje pomaga CINK za povrnitev okusa in vonja. Jem/pijem šumeče tablete.

Urejal mika2023, 12.11.2020, 13:21.

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 541
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Fantje je šel kdaj samoplačniško na kaj takega? Adrialab, synlab

Je razširjeni preventivni pregled krvi, za ugotavljanje splošnega zdravstvenega stanja, delovanja posameznih organov v telesu in prisotnosti morebitnih prikritih bolezni, katerih simptomi še niso opazni. Poda informacijo o vašem splošnem stanju, preveri sladkor, lipide, jetrno in ledvično funkcijo, stanje trebušne slinavke, železa in zaloge železa, preveri srčne označevalce, elektrolite in minerale, ščitnico in prostato.

Men že četrti teden ne pade temperatura, seveda ni to ornk temperatura ampak se vedno giblje okoli 37,6- 37,8 pa suh kašelj, dohtar me pa tko ne da nikamor razen v covid laboratorij na preiskavo krvi kjer preverjajo samo dve reči. Ne me spraševat kaj ker ne vem, dobim na kartici napotnico za preiskavo. Bil 2x negativen na covid testu

Urejal saso24, 20.11.2020, 17:25.

Prikaži več možnosti

j4n3k
j4n3k

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 413
  • Avtomobil: Bmw e38 740i

Fantje je šel kdaj samoplačniško na kaj takega? Adrialab, synlab
Je razširjeni preventivni pregled krvi, za ugotavljanje splošnega zdravstvenega stanja, delovanja posameznih organov v telesu in prisotnosti morebitnih prikritih bolezni, katerih simptomi še niso opazni. Poda informacijo o vašem splošnem stanju, preveri sladkor, lipide, jetrno in ledvično funkcijo, stanje trebušne slinavke, železa in zaloge železa, preveri srčne označevalce, elektrolite in minerale, ščitnico in prostato.
Men že četrti teden ne pade temperatura, seveda ni to ornk temperatura ampak se vedno giblje okoli 37,6- 37,8 pa suh kašelj, dohtar me pa tko ne da nikamor razen v covid laboratorij na preiskavo krvi kjer preverjajo samo dve reči. Ne me spraševat kaj ker ne vem, dobim na kartici napotnico za preiskavo. Bil 2x negativen na covid testu

Tole pa ni vredu. Da nimas kaksnega vnetja kje in ti zato ne pade temperatura. Zalostno, da te doktor ne poslje na pregled ob taksni dolgotrajni temperaturi.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40 003
  • Avtomobil: Alfa 166

Dohtarje danes boli kita za vas. Če ne serjeta ali ščijete kri, se ne zgodi nič. Pa še tu morate narediti kraval, da se kaj zgodi. Če je kaj resnega, se bojte it k dohtarju.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • e-masteR-39 in magic man uporabnikom je všeč to sporočilo

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 298
  • Avtomobil: new age e39

Moj frend je mel 14 dni vročino. Pozitiven. Dobil tablico z aplikacijo za tele medicino. Vsak dan so ga klicali, ful prijazni. Zdqj ma enkrat na teden kontrole... Je bil ful presenečen kako so se zavzeli. Kljub situaciji z veliko težjimi primeri. Tako, da jaz ne bi rekel da je zdravstvo slabo.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.