Skoči na vsebino

P: 2012 X1, 2.0d EDE, Sdrive, 189.000km

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1 odgovori na temo
Model1a
Model1a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 56
  • Avtomobil: BMW X1 EDE

Znamka: BMW
Model: E84

Letnik 1. registracije: 4/2012

Letnik 1. registracije v RS: 10/2017

Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 4/2012

Moč motorja: 120kW/164KM

Realnost kilometrov: vsa servisna zgodovina beležena v elektonski servisni knjigi, prwd nakupom sem se pozanimal, naj bi kilometri štimali.

Barva vozila: metalik črna
Tip menjalnika: Ročni 6 prestav
Moč motorja: 120kw/164KM

Oprema vozila (seznam):  skrita vlečna naprava, prostoročno telefoniranje, tempomat, BI-XENON žarometi, ročni menjalnik 6 prestav, Professional navigacija z SSD diskom in posodobljenimi zemljevidi 2020-2), ISOFIX, samozatemnitveno ogledalo, cupholder, avtomatske luči, dežni senzor, gretje prednjih sedežev, prednji in zadnji PDC parkirni senzorji, črni usnjeni športni sedeži, tovorniško močneje tonirana zadnja stekla, panorama, nižj-sport podvozje, Xline pragovi.

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): DA

Tehnične napake vozila: Brez napak.

Vizualne napake vozila: dve ali tri vdrtine na vratih - se bo saniralo - potegnilo vn brez barvanja preko zavarovalnice pred nakupom.

Pretekla omembe vredna popravila: 

- pravkar opravljen servis (delani na 15k v mojem lastništvu),

- pravkar menjani sprednji diski in ploščice ter zadnje ploščice s senzorji-original BMW

Vsi posegi so vpisani v elektronsko knjigo.

- vinjeta 2020

Moj opis vozila: Avto se pelje tako kot se mora, brez zračnosti, lahko se ga pelje kamorkoli na tester, pregled. V prodajo sem ga dal samo na en forum in pa tukaj. Prodaja se samo ta teden, potem gre ali v račun ali ostane doma. Avto je garažiran, vedno ročno pran (kar je v moji lasti), vožen na daljše relacije - vsaj 20 km v kosu. Trrnutno ima nameščene zimske pnevmatike na original platiščih. Avto je res lep, brez skritih napak. Znana je vsa servisna zgodovina.

Ker mi ga ni mus prodat tudi cena ni ravno za preprodajalce. Okvirna cena za začetek debate je okoli 12 000 eur. Prodaja se do konca drugega tedna.

LP

Pripete slike za predogled

• 20200707_113802.jpg
  • 20201106_100906.jpg
  • 20200929_091333.jpg
  • 20200408_191549.jpg
  • 20201106_100830.jpg
Prikaži več možnosti

Model1a
Model1a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 56
  • Avtomobil: BMW X1 EDE

objava se lahko zaklene. :cool

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.