Skoči na vsebino

Spletna kamera - za videokonfernce in šolanje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
24 odgovorov v temi
Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 879
  • Avtomobil: 1.0 Turbo :)

Mi imamo v službi precej teh Logitechovih kamer (c920 HD pro, c925e, c930,.. pač kar se je sploh lahko dobilo v tem rangu preteklo leto). Vse so OK.
Na koncu smo vzeli tudi nekaj Xiaomijev za cca 30€ in je razlika v kvaliteti slike očitna, kljub temu, da je po karakteristikah skoraj primerljiva.
Prikaži več možnosti
    • SimpleMinds je všeč

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 583
  • Avtomobil: v srcu e39

Kurba eni komplicirate... kupi najcenejso kamero za preostanek pa kupi najcenejsi laptop z bolhe za kakega učenca/učenko, ki si tega nemore privoscit...
Prikaži več možnosti

SimpleMinds
SimpleMinds

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 127
  • Avtomobil: 4x4

Če bi kamero kupoval za potrebe šolanja na daljavo, ne bi kompliciral. Kamero kupujem za vodenje spletnih izobraževanj in mi je kvaliteta slike bistvena. Zato sem objavil ta dva linka, saj ne bi rad plačal 100 evrov za nekaj, če lahko za precej manj denarja dobim podobno kvaliteto. Lp

Prikaži več možnosti
    • Blazbmw je všeč

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 583
  • Avtomobil: v srcu e39

Če bi kamero kupoval za potrebe šolanja na daljavo, ne bi kompliciral. Kamero kupujem za vodenje spletnih izobraževanj in mi je kvaliteta slike bistvena. Zato sem objavil ta dva linka, saj ne bi rad plačal 100 evrov za nekaj, če lahko za precej manj denarja dobim podobno kvaliteto. Lp

Moj post ni letel na tebe osebno če si to mislil... za profesionalno rabo bi jaz vzel to:
https://www.logitech...960-001106.html

Kje jo kupis je naceloma vseeno, je pa fajn kr med drugim podpira tudi windows hello
Prikaži več možnosti

SimpleMinds
SimpleMinds

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 127
  • Avtomobil: 4x4

Sem potem naročil Logitechovo C920s HD Pro in sem zadovoljen s kvaliteto slike. Tudi mikrofon je precej boljši, kot iz prenosnika, vendar imam za to posebej usb mikrofon. Lp

Urejal SimpleMinds, 23.03.2021, 17:07.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.