Skoči na vsebino

Bo uveden "sistem družbenega kredita" tudi v Evropi?

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
72 odgovorov v temi
leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 264

Od smodnika in papirja naprej smo mi v glavnem kopirali od kitajcev. Vecine stvari se skopirat ne znamo. Nima pa to veze z cenenimi izdelki za siroko uporabo, tam pa oni kopirajo ker je to ceneje.
Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 238
  • Avtomobil: BMW E60, 530d

Malo ven iz centra imajo pa še lesene žlice....
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Zato ker tako hocejo. Ne zato ker ne znajo. Tam so revezi stoletja na istem ker jih drzijo v takem.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 72 012
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

In ti praviš, da gre Kitajska k vragu? 

Ne pravim da gre k vragu, pravim pa da se zna razvoj ustavit in da se lahko zgodi da jim bo nekdo izstavil račun za njihovo invazivno politiko in zatiranje drugih narodov. Niso oni edini v Aziji ki se razvijajo in odprtih imajo veliko front, s svojim ravnanjem so si zapravili še tistih par zaveznikov, ki so jih imeli. Preveč so zaverovani sami vase, mislijo da so tako pametni da ne rabijo nikogar na svoji strani, kar pa se bo slej ko prej izkazalo za usodno napako. Res je da so zelo močni, ampak tudi najmočnejši ima svojo ahilovo peto. Razvoj dogodkov v zadnjem času kaže da ne bo šlo tako gladko kot so si zamislili, do trenutka ko se jim je Trump uprl so s svojimi gospodarskimi in političnimi nasprotniki dobesedno pometali, počeli so lahko čisto vse kar so hoteli, zdaj pa se je svet prebudil in si upam trdit, da je to kar se dogaja začetek konca njihove vladavine. Vse njihove strategije jim ne bojo pri tem prav nič pomagale.

Od smodnika in papirja naprej smo mi v glavnem kopirali od kitajcev. Vecine stvari se skopirat ne znamo. Nima pa to veze z cenenimi izdelki za siroko uporabo, tam pa oni kopirajo ker je to ceneje.

Mi? Kdo "mi", koga točno imaš v mislih?

The Best Never Rest

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 960
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Bolj pravilno je da smo vse do papirja in smodnika vse od njih skopirali, ter nato sami naprej razvijali, sedaj bo pa obratno. :blackeye 

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Mi kot evropejcj
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Kitajci brez skrbi ne bodo propadli, mi pa bomo. Rodnost nizka, nenadzorovano priseljevanje migrantov, vsak dela kar hoce... cez 500 let slovenije ne bo, ker bodo sami arafati. Na kitajskem pa cez 500 let ne bo enega muslimana vec. Glih kontra kot pri nas...
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 600
  • Avtomobil: BMW

Ogledal sem si dokumentarec. Priznam, sem malo presenečen. Velikokrat sem na Kitajskem - službeno - no sedaj od začetka korone nisem bil.

V Urumčiju še nisem bil. Vem pa, da je veliko naših kitajskih partnerjev dobilo zelo veliko praznih tovarn na tistem območju v trajno last, kjer so zagnali svojo novo proizvodnjo/nove izdelke. Očitno predvsem za prenos populacje na tisto območje.

V večjih mestih - Peking, Shanghaj, Qingdao prevladuje mnenje, da so prebivalci SZ dela kitajske zabiti - čisto tako, zabiti.

Se pa veselim obiska tistega dela Kitajske, ki naj bi bil bolj Tibet style.

Btw : Kamere so sedaj povsod, ni tako samo tam.

Urejal simply, 14.01.2021, 11:15.

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 356
  • Avtomobil: /

Fantje, kakor koli obrnemo, v lepem času smo se rodili in odraščali. :)

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in filipo uporabnikom je všeč to sporočilo

MihaSpec
MihaSpec
  • Uporabnik
  • Sporočil: 102
  • Avtomobil: Corolla

Kitajci brez skrbi ne bodo propadli, mi pa bomo. Rodnost nizka, nenadzorovano priseljevanje migrantov, vsak dela kar hoce... cez 500 let slovenije ne bo, ker bodo sami arafati. Na kitajskem pa cez 500 let ne bo enega muslimana vec. Glih kontra kot pri nas...

Slovenci bomo propadli zaradi vsega, kar se dogaja v sloveniji.

Mladi ne dobio kredita za nepremičnino.

Mlade družine ne dobijo stanovanja za najem (v oglasu piše: najem damo samski osebi ali paru brez otrok).

Stare najemodajalke sovražijo mlade družine, same pa nimajo 1000€ da bi ogrevale celo hišo z kurilnim oljem.

Delodajalci sovražijo mlade mamice, "ker hodijo na bolniško" zaradi majhnih otrok.

Vzgojiteljice "sovražijo" svoje delo oz otroke.

Stare upokojenke "sovražijo" otroke. Na stopnišču jih niti ne pozdravijo, čeprav je to osnovna kultura.

Otroci se še igrati ne smejo ker jih prijavijo estnemu redarstvu ali kakšni inšpekciji.

NIč ampak res nič se ne dela na povečevanju natalitete.

Ogledal sem si dokumentarec. Priznam, sem malo presenečen. Velikokrat sem na Kitajskem - službeno - no sedaj od začetka korone nisem bil.

V Urumčiju še nisem bil. Vem pa, da je veliko naših kitajskih partnerjev dobilo zelo veliko praznih tovarn na tistem območju v trajno last, kjer so zagnali svojo novo proizvodnjo/nove izdelke. Očitno predvsem za prenos populacje na tisto območje.

V večjih mestih - Peking, Shanghaj, Qingdao prevladuje mnenje, da so prebivalci SZ dela kitajske zabiti - čisto tako, zabiti.

Se pa veselim obiska tistega dela Kitajske, ki naj bi bil bolj Tibet style.

Btw : Kamere so sedaj povsod, ni tako samo tam.

Potem se nam pišejo slabi časi?? :blackeye

Da nam bo sosed, kateri sovraži vsako živo bitje določal "credit score"?

Prikaži več možnosti
    • Borut, Nixxon, Jerry in 4 ostalim je všeč

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 644
  • Avtomobil: UFO

Miha vsa čast za tale post.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 374
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Da še malo dodam, Hrvati in Italjani so si razdelili Jadransko morje, mi smo se strinjali. Res smo glupi, ne vidimo 3 leta naprej.

Čez 50 let, kaj bo bilo?

Arbitražni sporazum bodo hrvati sigurno podpisali, saj "naša vrata na morju" ne vodijo nikamor, slepa ulica.

S podpisom arbitraže pa dobijo ZEMLJO.

2x so zmagali, JJ je samo dodal avtogol

Urejal mika2023, 14.01.2021, 14:07.

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti

MihaSpec
MihaSpec
  • Uporabnik
  • Sporočil: 102
  • Avtomobil: Corolla

Da še malo dodam, Hrvati in Italjani so si razdelili Jadransko morje, mi smo se strinjali. Res smo glupi, ne vidimo 3 leta naprej.

Čez 50 let, kaj bo bilo?

Arbitražni sporazum bodo hrvati sigurno podpisali, saj "naša vrata na morju" ne vodijo nikamor, slepa ulica.

S podpisom arbitraže pa dobijo ZEMLJO.

2x so zmagali, JJ je samo dodal avtogol

Meni se zdi, da so "osamosvojitelji" leta "91 točno vedeli kaj podpisujejo in kdo je postal naš resnični lastnik.

vir: Uradni list, koorporacija

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.