Skoči na vsebino

Izključeni - neizključeni

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
16 odgovorov v temi
bobo69
bobo69

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 343
  • Avtomobil: AR 156 V6

Pozdravljeni, nisem prav dolgo tukaj, nekaj let pa le. V tem času sem na forumu videl marsikaj. Pametne zadeve, neumne zadeve, nakladanje, bluzenje, pohvale in žaljenje. Tega je v zadnjem času več kot preveč in razumljivo mi je, da se posameznike ki niso sposobni kulturnega dialoga vrže iz sistema oz. foruma. Vse lepo in prav, v zadnjih letih je kar nekaj posameznikov izginilo zaradi tega razloga. Izgleda pa, da pravila ne veljajo za vse enako. Kaj zaboga đeri dela spet na forumu po najmanj dveh izključitvah dosedaj? Mi zna nekdo od moderatorjev to normalno argumentirat?
Prikaži več možnosti

srcnik
srcnik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 561

Nabija poste :-D

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 955

Pozdravljeni, nisem prav dolgo tukaj, nekaj let pa le. V tem času sem na forumu videl marsikaj. Pametne zadeve, neumne zadeve, nakladanje, bluzenje, pohvale in žaljenje. Tega je v zadnjem času več kot preveč in razumljivo mi je, da se posameznike ki niso sposobni kulturnega dialoga vrže iz sistema oz. foruma. Vse lepo in prav, v zadnjih letih je kar nekaj posameznikov izginilo zaradi tega razloga. Izgleda pa, da pravila ne veljajo za vse enako. Kaj zaboga đeri dela spet na forumu po najmanj dveh izključitvah dosedaj? Mi zna nekdo od moderatorjev to normalno argumentirat?

Stari J.J. je bil v zaporu pa je zdej predsednik vlade... nevem zakaj se čudiš, da je Jerry nazaj na forumu  :laugh  :ok2

Prikaži več možnosti
    • bvogri, MajoR in jocker uporabnikom je všeč to sporočilo

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 235
  • Avtomobil: Za iz točke A v točko B

Brez njega bi bil forum dolgočasen... ;)
Prikaži več možnosti

bobo69
bobo69

Začetnik

• Uporabnik

Stari J.J. je bil v zaporu pa je zdej predsednik vlade... nevem zakaj se čudiš, da je Jerry nazaj na forumu  :laugh  :ok2

Aja, to je ves point? Dejmo se smejat trolom hahaha...
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 054
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Kdaj pa je bil Jerry izlocen?
Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 726
  • Avtomobil: star Bmw

Treba se je zavedat, da ni v interesu moderatorjev, da bi bili samo strokovni zapisi, ker teh bralcev je max 10%. In posledično ne bi bilo forumašev in vsega kar spada zraven.
In đeri se odlično bere.
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 649
  • Avtomobil: BMW

Treba se je zavedat, da ni v interesu moderatorjev, da bi bili samo strokovni zapisi, ker teh bralcev je max 10%. In posledično ne bi bilo forumašev in vsega kar spada zraven.
In đeri se odlično bere.

Mogoče se odlično bere samo ni vse res kar on napiše in ko mu nekdo napiše kontra argument se večinoma konča debata tako da začne žaliti sogovornika!

Urejal prekov, 16.12.2020, 18:29.

Prikaži več možnosti

bobo69
bobo69

Začetnik

• Uporabnik

Glej, vprašanje za moderatorje je bilo: kaj spet dela tukaj kljub izključitvi? Privilegiji?
Prikaži več možnosti

croma_man
croma_man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 303
  • Avtomobil: BMW E21 327i E36 323ti

1. pravilo - forum ni demokracija - je last privatne osebe (ali podjetja)

2. pravilo - glej prvo pravilo.

Prikaži več možnosti
    • filipo, bvogri, Warden in 2 ostalim je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 272
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Glej, vprašanje za moderatorje je bilo: kaj spet dela tukaj kljub izključitvi? Privilegiji?

Sej se nimas kaj cudit. Sicer ti za jerrya ne znam odgovorit, ker kot v rl tudi tu nr spremljam babjih cenc, kdo je od koga sorodnik, pa kdo je koga kam in kdaj itd...

Nisi dolgo na forumu pravis, zzgleda da tud na svetu nisi dolgo? Sej ves da bilo nikol enakprovano za vse? Ce se to ne ves, super da si mlad ali pa da zivis v mehurcku :)

V vsaki organizaciji, druzbi, podjetju obstaja nekdo, ki bi moral zdavnaj letet, pa se to ne zgodi, ker prisotnost tega posameznika (ali vec njih), ustvari vec koristi od negativnih efektov.

The means justify the end.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bobo69
bobo69

Začetnik

• Uporabnik

Ni panike, sam da smo si na jasnem, pravila so diskutabilna, zalagaj moderatorje s poceni kosi pa občasno komu kaj doniraj pa si na varni strani.
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 693

Sam ne bi mogel lepše napisat. :)

Jerry je bil začasno izključen zaradi neprimernega izražanja.

Če je bil to korak na poti do trajne izključitve ali opomnik, da je namen foruma, da se deli izkušnje in naklonjenost do znamke, bo pa sam odločil.

Verjamem, da ne bo manjkalo kandidatov, ki bi nas opozorili, če se bo spozabil.

Bodite spoštljivi drug do drugega. Če se nekdo ne strinja z vami glede nečesa, ne pomeni, da je slab človek in ni potrebe po žaljenju.

Forum je bil ustanovljen z namenom združevanja ljudi. Raven komunikacije, ki se je razpasla, ni sprejemljiva. Na neki točki raje vidim, da se vse skupaj zapre. Od oglasov se prepiranja ne pokrivajo in ne mislim sponzorirat nestrpnežev, ki imajo forum za svoj ventil. Upam, da to ne bo potrebno, bo pa začasna ali trajna izključitev najbrž vmes doletela še kakšno vročo glavo, preden bo stanje bolj normalno.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

bobo69
bobo69

Začetnik

• Uporabnik

Hvala za odgovor s strani moderatorja oziroma administratorja.

Urejal bobo69, 16.12.2020, 19:31.

Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 235
  • Avtomobil: Za iz točke A v točko B

Sam sicer menim, da je nepomembno kdor je izključen ali nazaj na forum vključen v kolikor ta oseba ni ponovno žaljiva ali nespoštljiva.

Vsak ima slab dan, to ni opravičilo a vseeno šteje doprinos znanja in pomoči na forumu, s tem se mi zdi prav, da se vsakomur skozi čas omogoči drugo priložnost. :ok

Mojih 5 centov...
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 723
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

To je edini logičen odgovor  :-D

Kar se mene tiče sem bil na trenutke mogoče res preveč žaljiv, priznam. Tomzl ve zakaj, sem mu povedal. Je bilo pa pred časom še dosti slabše, takrat sem žalil direktno, uporabljal zelo grde besede in sem bil zaradi tega bannan. Drugič sem zelo pazil kaj pišem, besed kot so naprimer kreten, idiot in podobno v odnosu do forumašev nisem več uporabljal, ampak to vseeno ni bilo dovolj, nekateri so bili užaljeni že za dosti manj... ne bom napisal kaj točno je bil razlog za moj drugi ban, naj to ostane med mano in Tomzlom, ampak je bilo precej komično  :laugh No, vseeno. Razumem da so težki časi, ljudje so živčni, ne samo jaz, zato so hitreje užaljeni kot bi bili sicer. Tomzla kot ustanovitelja foruma zelo cenim, zato mu tudi ne zamerim da me je bannal, vsakemu drugemu razen njemu bi zameril ;) Tako da ja, jaz se bom potrudil da ne bom preveč žaljiv, vi se pa potrudite da Tomzla čim manj obremenjujete s prijavami. Tudi sam sem namreč dostikrat tarča žalitev, ampak očitno to prenašam boljše kot nekateri, saj nisem tožibaba in mi še na misel ne pride, da bi za to koga prijavil. Čeprav mi je Tomzl točno to svetoval, se te vojne ne grem :blah Že od malega sem namreč navajen da je bilo vedno Jerry vs. ves svet, imel sem očeta ki mi ni nikoli v življenju pomagal in se ni postavil zame, zato sem se navadil da se sam. Besedno seveda, udaril nisem v življenju še nikogar, z izjemo enega sošolca enkrat s katerim sva se stepla, ampak tisto je bilo bolj po babje kot po moško. Tak pač sem, pes ki laja, a ne grize. In če lajanje niti za pse ni prepovedano, ne vem zakaj bi bilo za ljudi  :)

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • Borut30 in Nos uporabnikom je všeč to sporočilo

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 272
  • Avtomobil: LEPO

Jaooo Jerry...pa kje glih Tomzla  :fight

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.