Skoči na vsebino

Cepljenje proti COVID-19, izrazimo mnenje

* * * - - 21 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
19150 odgovorov v temi

Anketa: Cepljenje proti COVID-19, izrazimo mnenje (483 uporabnikov je oddalo svoj glas)

Se boš cepil/a?

1. DA (205 glasov [42.44%])

Delež glasov: 42.44%

2. NE (278 glasov [57.56%])

Delež glasov: 57.56%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 432

Kajzaj golopčki, plešete? :)

A to je un zakon kjer bomo zarad prehlada vsi pahnjeni v prisilno cepljenje in digitalni nadzor? :D

Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 415
  • Avtomobil: F31

Okužbe naraščajo :) https://www.zurnal24...i-covidu-394116

Prikaži več možnosti

krneki328
krneki328

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 116

Okužbe naraščajo :) https://www.zurnal24...i-covidu-394116

Ammm...a ni na grafu vidt d krivulja pada? Strma na dol?:)

V clanku pa: V Sloveniji imamo sicer trenutno več potrjenih okužb kot v Nemčiji, a je njihova krivulja precej bolj strma.

Screenshot_20221001-184042.png
Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 432

Brez naslova.png

https://www.oraclefi...afeandeffective

Prilagam boljšo kvaliteto, da ne bo potatoe kvaliteta iz bitchute :)

Urejal primitivnež, 01.10.2022, 22:11.

Prikaži več možnosti
    • voith je všeč

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 928
  • Avtomobil: bmw

https://twitter.com/...qD6fYMUhfHMrRmA

Vecno se mu nasmejim
Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 437
  • Avtomobil: E30,Mpower,Dizelpower....

da mi je vedet, kolk so jim plačal da se uležejo v plastične vrečke za par minut...tolk masovno so narod zavajali da jim je celo profesionalnega kadra zmanjkalo za članke snemat.

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Prikaži več možnosti

krneki328
krneki328

Novinec

• Uporabnik

https://twitter.com/...qD6fYMUhfHMrRmA
Vecno se mu nasmejim

Ne me krizat...:)

https://www.oe24.at/...litik/509553935
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 624
  • Avtomobil: Becikl

da mi je vedet, kolk so jim plačal da se uležejo v plastične vrečke za par minut...tolk masovno so narod zavajali da jim je celo profesionalnega kadra zmanjkalo za članke snemat.

:rofl :rofl :rofl

Pa še originalen posnetek

Gre se za protest proti klimatski politiki, na dunaju februarja 2022. 

Jao mene na kake poceni fore padate :rofl

Prej sm mislu da more vsaj srednješolc zmontirat video da vas nategne, sam zdej vidim da tudi že osnovnošolec z windovs movie makerjem vas komot prepriča v karkoli. 

Do solz sem zdejle nasmejal

hahahahahha o ne me jebat ala vam vera

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

Boris-84
Boris-84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 100
  • Avtomobil: E91 320d LCI ///M-sport

Preberi si to pa mi povej ce se se vedno smejis, strucnjak

https://alexberenson...ence-mrna-shots
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 775

Hotel sem povedat da se stvari dogajajo ceprav jih sami ne vidimo. Ne mors rect da ni samomorov ker se nobenega nisi videl viset iz balkona na spagi. Al pa da ni covida, al pa da ni infarktov zarad cepiva al pa zarad mastne hrane…
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik

Preberi si to pa mi povej ce se se vedno smejis, strucnjak
https://alexberenson...ence-mrna-shots

Background: True population-based estimates of vaccine effectiveness (VE) against COVID-19 remain scarce, and VE against the SARS-CoV-2 Omicron variant is not well characterized. In this study, we estimated real-world VE against infection, hospitalization, and more severe outcomes (ICU admission and death) up to 13 months after vaccination among individuals without prior COVID-19. VE before and after the emergence of the Omicron was investigated.

Methods: We used data from the entire Swedish population above age 12 (n=9,153,456) from multiple national registers. Cox regression with time-varying exposure was used to estimate weekly/monthly VE against COVID-19 outcomes from December 27, 2020, to January 31, 2022. The analyses were stratified by age, sex, and vaccine type (BNT162b2, mRNA-1273 and AZD1222).

Findings: Two vaccine doses showed long-lasting good protection against infection before Omicron (VE were above 85% for all time intervals), but less protection against Omicron infection (dropped to 43% by week four and no protection by week 14). Similarly, VE against hospitalization was high and stable before Omicron, but showed clear waning during the Omicron period, although VE estimates were substantially higher (above 80% to week 25, dropping to 40% by week 40) than against infection. For severe COVID-19 outcomes, higher VE were observed during the entire follow-up period. The mRNA vaccines showed better VE against infection than AZD1222 among individuals above age 65 but similar high VE against hospitalization. The vaccines were generally equally effective regardless of age and sex.

Interpretation: Two vaccine doses offered long-lasting protection against infection before Omicron but waned rapidly during Omicron period. Regarding severe COVID-19 outcomes, good long-term protection during a 13-month follow-up was observed.

Tole je s tvojga linka povzetek studije.

ne vem tocno kaj bi bilo tu za komentirat.

Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 279
  • Avtomobil: creative technologie

Označene besedne zveze nikakor ne gredo skupaj, pa vseeno se vsak dan poudarjajo. K en slab film,  v katerem igralec ne ve, katero vlogo bi moral igrati.

Pripete slike za predogled

• 04-10.jpg

Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 415
  • Avtomobil: F31

pa je šla suverenost

https://www.24ur.com...vene-krize.html

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 159
  • Avtomobil: F11 530d

Virus tudi žaluje, dejmo mu mal časa, bo si opomogu in nas šu je**t nazaj.

al so pa virus v celju zamenal za gripo... kva pa veš

Vse lepo in prav, da prihajajo stvari na plano SAMO kaj, ko glavni krivci ne bodo nikoli odgovarjali za to. Farmacevtski konglomerati bodo lepo poslovali naprej (tožbe bodo, samo verjetno so to vse vkalkulirali notri...). Posamezniki, politiki se naprej lajali kar jim recejo korporacije itd. Redki redki bodo odgovarjali ali vsaj premalo njih. Tisti, ki bodo so pa zelo verjetno že predvidena žrtvena jagnja.

Dočim tisti, ki smo imeli nasprotno mnenje glavni narativi in/ali ostali necepljeni,  smo bili pa malodane označeni za morilce, teroriste bla bla bla. Pa se jebali so nas na vsakem drugem koraku če se je le dalo.

Se pravi ponovno klasika...običajen človek mora vse požret, velecenjena elita v taki ali drugačni obliki pa se ji gladko fučka in že kuje naslednje lepo zapakirano sranje za nas.

Jebiga. Smo imeli pa hrbtenico in smo stali za svojim prepričanjem. To je neprecenljivo. Nekaj kar ogromno drugih ne bo nikoli imelo

Pa dobro, to da ti ne vidiš ni nič novega. 

V zaprti lukni, ko pohata z bratrancem bo težko kej vidu... Sej konc koncev mu ni treba niti videt... Je on sam živ dokaz tega kakoo na človeka vpliva kovid cepivo. haha

Urejal BMW4everafter, 05.10.2022, 10:27.

1964 Ford mustang 289 V8, 2010 F11 530d

Vaša ideja, naš iziv...https://kristeh.si/ :)

Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 613
  • Avtomobil: Ford S-Max

Ljudje smo, kakršni pač smo. Tukaj ni neke vlke filozofije. Me pa žalosti nekaj drugega. Da tistih 10-12% ljudi, ki so SDS volilci in bodo za njih ne glede na same njihove postopke, govore,...to me moti. Zakaj? Ker se v primeru korona virusa, ni šlo za bolnike. Ni šlo. In v to me noben ne bo prepričal. Ker so vsa dejanja govorila v to smer. Že maja 2020 so opozarjali jeseni bo bum. Naredili pa so od maja do avgusta kaj za to, da bodo zaščitili domove? Ker imajo vse vzvode. Pa jih niso izkoristili. Ker se jim jebe za narod. Ljudje pa se sploh ne zavedamo, da smo v primeru resnega hujšega epidemiološkega izbruha dejansko sami. Če pri nas izbruhne ebola, kaj bo? To nas lahko skrbi. Leva stran se je usrala in raje "propadla" in šla v nove volitve. Desna pa je pa z nami delala kot da nimamo totalno nobenih pravic. Da nek tomo ne vidi, kakšne pravice so nam bile kršene...smo res tak nizko padli? Dejansko se verjame, da je bilo vse tak kot more bit in če noben ne upošteva "priporočil" in pri tem ne sme uporabit niti malo lastne kmečke logične pameti, mora biti zato napaden kot najhujši kriminalec, medtem ko te taiste politike dobijo ne samo enkrat, kako kršijo taista "priporočila", ki so jih dali oni ven, a nikome ništa? A retorika do nas pa je bila kakšna? Spomnite se, spravili so se na šolarje, med ljudi,...govorili kako nasilni smo. A to pa ni bilo nasilje? Tomo, če ti bo en v službi rekel, da ne smeš it scat v službi, ker imaš hepatitis. Ga boš ubogal? Če ti bo vsak dan težil po vseh možnih medijih pa še sodelavci, ki bi se strinjali z njim, boš rekel kaj? Niso ti bile kršene nobene pravice? Jaz osebno se res izjemno malo oglašam v tej temi. Mogoče sem do zdaj napisal 3-4 vpise v tej temi. Ampak napisat tak umotvor, da nisi videl ne vem kaj. To da ti ne vidiš, še ne pomeni, da se ni dogajalo. Lahko se tolažiš, ampak srati pa ne rabiš s tem, ker smrdi. A verjetno si že tak globoko v lastnem dreku (no, sdsovem), da sploh ne veš več, da smrdi in da to ni ok. Ni problema, cepi se. Bodi doma, Verjemi v te stvari. Ne pa zaradi tega uničevat življenja drugim. Saj si zaščiten s cepivom, v čem je problem? 

P.S.: Če nisi imel koga od bližnjih v bolnišnici ali pa bil sam v njej, v tem korona času, si lahko samo tiho. Ker takrat nismo bili ljudje. Nikjer. 

Urejal Mr.Fritz, 05.10.2022, 11:31.

Prikaži več možnosti
    • Veljo, Iztok Z., mic70 in 2 ostalim je všeč

krneki328
krneki328

Novinec

• Uporabnik

:)

Prikaži več možnosti

peropapero
peropapero

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 177

tej je tud mozgane paraliziralo ne sm pol face.

great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 992
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Tej so itak vsi malo fuknjeni v realnosti :blackeye
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej tega se spomnemo ane :ok2

en kup vas je razlagalo kako je to ziva resnica ker je on znanstvenik iz Pfizra.

Torej tam nekje aprila 21 smo zaceli s cepljenjem in lohk pricakujemo prve smrti. In pol v roku 1 leta bo umrlo 1 200 000 Slovencev.

No vsaj problem nepremicnin se bo rešil.

V kaj vse ste verjeli, moj bog ko človek pomisli za nazaj :rofl

FB_IMG_1665087849324.jpg

@Mr Fritz ne nobene pravice niso bile kršene. Zanimivo da omenjaš ebolo, v primeru ebolo pocrkamo vsi ker bo en kup ljudi spet bralo facebook in govorilo kako imajo oni hrbtenico in njim nebo noben govoril kaj lahko delajo in kaj ne.

Sm ze veckrat povedal da je bil to test za naslednjo pandemijo, samo smo ga pogrnili na celi črti. Zgornji del moje objave je dokaz za to.

Ne pricakovat da bo v primeru ebole kdo gledal na vaše pravice. Druzba egoistov se ni sposobna spopadat s kolektivnim problemom.

No tako ali tako pa le bodite brez skrbi. Mi cepljeni in lahko vodljivi imamo samo se kako leto zivljenja pred sabo, pol boste ostali necepljeni čistokrvneži in boste lohk delali kar boste hoteli.

Ker to je Dr. Mike Yideon povedal in je bil v Pfizerju orej in že more bit res :ok2

Bomo videli kam gre družba naprej, se pa bojim da gre v smer kjer se bo nehalo poslušat strokovnjake in se bo poslušalo ljudi s certifikati kot npr. https://www.potovanj...istaloterapevti

Urejal _T_O_M_O_, 06.10.2022, 21:43.

Prikaži več možnosti
    • japanac je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 78 375
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Sej tega se spomnemo ane :ok2

en kup vas je razlagalo kako je to ziva resnica ker je on znanstvenik iz Pfizra.

Torej tam nekje aprila 21 smo zaceli s cepljenjem in lohk pricakujemo prve smrti. In pol v roku 1 leta bo umrlo 1 200 000 Slovencev.

No vsaj problem nepremicnin se bo rešil.

V kaj vse ste verjeli, moj bog ko človek pomisli za nazaj :rofl

attachicon.gifFB_IMG_1665087849324.jpg

@Mr Fritz ne nobene pravice niso bile kršene. Zanimivo da omenjaš ebolo, v primeru ebolo pocrkamo vsi ker bo en kup ljudi spet bralo facebook in govorilo kako imajo oni hrbtenico in njim nebo noben govoril kaj lahko delajo in kaj ne.

Sm ze veckrat povedal da je bil to test za naslednjo pandemijo, samo smo ga pogrnili na celi črti. Zgornji del moje objave je dokaz za to.

Ne pricakovat da bo v primeru ebole kdo gledal na vaše pravice. Druzba egoistov se ni sposobna spopadat s kolektivnim problemom.

No tako ali tako pa le bodite brez skrbi. Mi cepljeni in lahko vodljivi imamo samo se kako leto zivljenja pred sabo, pol boste ostali necepljeni čistokrvneži in boste lohk delali kar boste hoteli.

Ker to je Dr. Mike Yideon povedal in je bil v Pfizerju orej in že more bit res :ok2

Se pravi po tvojem mnenju smo družba egoistov?

Resnica o globalnem segrevanju: https://demokracija....r-matjaza-lice/

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.