Skoči na vsebino

Cepljenje proti COVID-19, izrazimo mnenje

* * * - - 22 glasov

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
19731 odgovorov v temi

Anketa: Cepljenje proti COVID-19, izrazimo mnenje (491 uporabnikov je oddalo svoj glas)

Se boš cepil/a?

1. Glasovali DA (206 glasov [41.96%])

Delež glasov: 41.96%

2. NE (285 glasov [58.04%])

Delež glasov: 58.04%

Glasuj
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34 237
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... to sem objavil tu cca 2 leti nazaj zato, da bi jih čim več odvrnil od cepljenja, tistih, ki so še kolebali...

https://m.facebook.c...961780&sfnsn=mo

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 877

https://www.reuters....ccines-skeptic/

Vsak pac vidi in bere kaj hoce brat…

Urejal Xandrej, 04.05.2023, 04:02.

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 806
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Nekam dosti sportnikov gre v 30ih zadnje cajte za neznanim vzrokom smrti :blackeye

Screenshot_20230504_073100_Firefox.jpg
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 502
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Hay!

... to sem objavil tu cca 2 leti nazaj zato, da bi jih čim več odvrnil od cepljenja, tistih, ki so še kolebali...

https://m.facebook.c...961780&sfnsn=mo

lp

joda

Ljudje smo sami sebi usode krojač. Pač ima vsak svojo pamet in logiko. Če nekdo pač ne premore tega oz mu okolica ne dovoli, da razmišlja z svojo glavo....ga je najebal. Tudi v času korona sranja je vsepreveč ljudi vplivalo na druge in jih s tem pripeljala na zelo "tanek led". Ki pa počasi poka. Bolj je pa jeba, da določeni ljudje ne odgovarjajo za svoja dejanja. Sam sem mišljenja, da bi moral vsak, ki je nekoga silil v cepljenje odgovarjati. Ker cepljenje je bilo in bo odločitev posameznika. In ne črede ovac, ki poslušajo svojega "pastirja", kako jih pelje skozi deročo vodo. 

Prikaži več možnosti
    • Natuzzi je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 356

Jest razen za stare in problematične skupine nisem nikoli podpiral cepljenja, samo glede na to, da se je populacija od 2019 povečala očitno ni uspel plan z zmanjšanjem prebivalstva, več ljudi je kot kadar koli do zdej. Cepivo tko ni delovalo niti proti koroni niti ni umorilo več miljiard ljudi, ki bi morala zdej počasi že krepnit od škodljivih posledic, pa še kar nekak živijo. Korona in cepivo skratka nista niti malo vplivala na zmanjšanje populacije...

Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 121
  • Avtomobil: creative technologie

Je pa uspelo samemu sistemu to, da se je globalno videlo kje kako in kam ljudje skačejo, če se jim ukaže. Videlo se je tudi lepo stopnjevanje pritiskov in kako mnogi ljudje upognejo hrbtenico pod pritiski. Da so po večini cepljeni brez problema gledali kako se krati pravice necepljenim na vsakem koraku vsak dan je lep dokaz sebičnosti samega folka. To, da so še sami podpirali to je pa češnjica. Jst takih oseb ne pozabim, niti nisem en tistih, ki ima spominski efekt veverice. Doleti pa bumerang takšne osebke slej kot prej, še vedno jih je.

Prikaži več možnosti
    • filipo, Milan P, TIN in 2 ostalim je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 356

Ja to je blo kar grozljivo, če si bil necepljen so te skor pobili zarad tega. Folk se res obrne v sekundi, če je propaganda prava. 

Prikaži več možnosti
    • Milan P, TIN in JaaN uporabnikom je všeč to sporočilo

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34 237
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... meni so ene sestre nekaj težile v ZD... sem rekel, da če bom jaz njih cepil, se ne bodi več pibrale, če mi pri tej priči ne utihnejo...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • mori in MihaSpec uporabnikom je všeč to sporočilo

mori
mori

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 758
  • Avtomobil: Alfa Romeo

Hay!

... meni so ene sestre nekaj težile v ZD... sem rekel, da če bom jaz njih cepil, se ne bodi več pibrale, če mi pri tej priči ne utihnejo...

lp

joda

Too :-D :-D

Alfa & BMW
Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 806
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Jest razen za stare in problematične skupine nisem nikoli podpiral cepljenja, samo glede na to, da se je populacija od 2019 povečala očitno ni uspel plan z zmanjšanjem prebivalstva, več ljudi je kot kadar koli do zdej. Cepivo tko ni delovalo niti proti koroni niti ni umorilo več miljiard ljudi, ki bi morala zdej počasi že krepnit od škodljivih posledic, pa še kar nekak živijo. Korona in cepivo skratka nista niti malo vplivala na zmanjšanje populacije...

Ne bit prezihr v to.
Govori se dosti o cudnih smrtih, virozah ipd...pa med covidom se je tudi sexalo na polno, kot tretje pa, ne bi bilo prvic da statistiko preuredijo, so se spraksirali med covidom v tem fejst :)
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 153
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Naivno razmišljanje.

Mešetarjenje po dnk ni da boš jutri umrl, je pa modificiran dnk za zmeraj. Tko za vedno.

Torej ti si deliš dnk ali pa dajmo rečt instrukcijski set podatkov s svojim prednikom izpred miljon let, in vsemi variacijami partnerjev/staršev tvoje krvne linije, zdaj pa se je not nametalo nekaj umetnih setov, kar bo v tistemu, ki je podlegel spremenilo dnk za vse večne čase v naprej.

Kaj so spremembe dobro vedo tisti, ki so si plan zamislili.

Plan bazira na nameri pocepit vse ali čimveč ravno iz teh razlogov, korona pa je samo povod in izgovor.

Humans are now hackable animals. -harari

Urejal voith, 04.05.2023, 11:13.

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti
    • Birt11 je všeč

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 153
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Te smrti ki so zdaj so samo posledice injeciranja kemičnih in nano sranj v telo in prodiranje v neželjene dele organov ter posledično domino efektov in podobno. Temu bi se tudi avtorji najraje izognili, da bi lažje prodali "varna cepiva" zgodbo.
You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2023. Vse pravice pridržane.