Skoči na vsebino

Covid cepljenje, izrazimo mnenje

* * * - - 6 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
4225 odgovorov v temi

Anketa: Covid cepljenje, izrazimo mnenje (345 uporabnikov je oddalo svoj glas)

Se boš cepil/a?

1. DA (149 glasov [43.19%])

Delež glasov: 43.19%

2. NE (196 glasov [56.81%])

Delež glasov: 56.81%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 102

Se vedno nisem dobil odgovora od tistih ki so se cepili, ZAKAJ?!

Zakaj? Ker imam zdaj 6 prijateljev od tega 2 v umetni komi od januarja… zaradi korone ker se jim pljuca spreminjajo v satovje. Ostali so na tespiratorju 1 je zunaj… se zdaj ni k sebi prisel nemore leve roke dvignit..Zato! Ker si nebi oprostil da bi tam ležal pa si rekel pizda ded nisi niti probal pa si imel priložnost…

Ce bihotli koga zagifrat pizda bi vam to v vodo spustili ko jo vask dan 2 litra spijete! A nebi bilo enostavneje??? Pa ce je to prehlad ali gripa ali kojiqurac sem se sel cepit enako pred 3 leti proti gripi pa klopom…

Urejal Xandrej, 12.05.2021, 22:10.

Prikaži več možnosti
    • 525iX, Vocko, Chelemico in 2 ostalim je všeč

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 324
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Zgodovinsko gledano so Nemci in Italijani pa del Hrvatov naši smrtni sovražniki, pa gremo še vedno na Hrvaško morje v Nemškem avtu jest italijansko hrano.
Mene samo zanima ali skeptiki mislite da je cepljenje zanalašč škodljivo ali je "šta bude bude" cepivo.

Keep your friends close and your enemies closer.

-Sun Tzu

Urejal voith, 12.05.2021, 22:14.

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

alesh
alesh

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 847
  • Avtomobil: E46 323Ci

Zadnja cifra je 500.000 cepljenih z enim odmerkom.

Se pravi 500.000 cepljenih in 250.000 okuzenih, ki so preboleli. Pa ce sami pravijo, da je bilo ukuzenih glede na uradne cifre x4 je to okrogli 1 milijon, se pravi skupaj credno precepljenih 1.5 milijona.
Caki, a nas ni samo 2 milijona pa ss vedno polne bolnice na robu zmogljivosti? :-D
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, sash in Milan P uporabnikom je všeč to sporočilo

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 770
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... saj če pravijo 500.000 jih je realno okoli 400.000 od tega vsaj nekaj tisoč samo na papirju. Pa id tega jih je s celo dozo (2x) koliko?.... verjetno ne več kit dobrih 200.000.
Se pravi, da nimamo precepljeno niti 15% populacije.... in če pride do optimističnih 35% precepljenosti je vora#anje, če bido sploh še cepili... ker več se jih ne bo hotelo, cepljeni pa bodo morali po nove doze id septembra do nivega leta....in če ni precepljeno vsaj 70% populacije je vse đabe, ker bodo cepljeni še bolj občutljivi na nove ojužbe, brez nove močnejše doze, ki orihaja na trg jeseni....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 264
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Zgodovinsko gledano so Nemci in Italijani pa del Hrvatov naši smrtni sovražniki, pa gremo še vedno na Hrvaško morje v Nemškem avtu jest italijansko hrano.
Mene samo zanima ali skeptiki mislite da je cepljenje zanalašč škodljivo ali je "šta bude bude" cepivo.

Ti si malo presprical ure zgodovine ali so pri vas drugace ucili kot nas, da lahko take bedarije pises?

Zakaj? Ker imam zdaj 6 prijateljev od tega 2 v umetni komi od januarja… zaradi korone ker se jim pljuca spreminjajo v satovje. Ostali so na tespiratorju 1 je zunaj… se zdaj ni k sebi prisel nemore leve roke dvignit..Zato! Ker si nebi oprostil da bi tam ležal pa si rekel pizda ded nisi niti probal pa si imel priložnost…
Ce bihotli koga zagifrat pizda bi vam to v vodo spustili ko jo vask dan 2 litra spijete! A nebi bilo enostavneje??? Pa ce je to prehlad ali gripa ali kojiqurac sem se sel cepit enako pred 3 leti proti gripi pa klopom…

Ti si Stajerc neki? Kdo za vraga na Stajerskem popije 2 litra vode na dan?? Tekocine ja, vode sigurno ne :ok

Cimprejsnje okrevanje kolegom. Kolko stari? Verjamem pa, da je korona samo zacel proces, nadaljevala pa bakterijska okuzba pljuc, oz. nekaj kar so staknili v bolnici. Call me stupid if you like ampak imam nek obcutek, da je tako...

Urejal MajoR, 12.05.2021, 22:53.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • gusti4u je všeč

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 863
  • Avtomobil: Becikl

Mal prezgodi je sodit o tem ne? Čez 5-10 let bo bolj jasno kaj in kako.

Kako 5-10 let??? Un vas strokovnjak ex pfizerjevc je rekel da bodo vsi cepljeni umrli v roku dveh let.

Zdej bo treba neki.

Pa bi rad tudi to razlago slisal kako bo cepivo cez 10 let delalo strene.

Vasa logika je da danes spijes eno pivo in cez 10 let bos dobil cirozo jeter

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 705
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Kar se mene tiče sicer nisem strokovnjak in dopuščam možnost da sem se zmotil, ampak skoraj ne more bit naključje da sem točno 10 let nazaj ob enaki uri na isti dan v mesecu pojedel konzervo tune s fižolom, danes sem pa prdnil.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 142
  • Avtomobil: OOOO

In tvoji kolegi so brez predhodnih kronicnih bolezni, brez sladkorne ali preobilne teze, v solidni formi in mlajsi kot 50?
Ce je odgovor da, potem ali nimas vseh podatkov ali pa si statisticni fenomen- za kar mi je zal, ker to pomeni, da pac majo tvoji kolegi nesreco. Tako kot jo imajo nekateri, ki padejo po spolzkih stopnicah, grejo na letalo na katerem pilot naredi samomor in tako dalje...
Prikaži več možnosti
    • Milan P in TIN uporabnikom je všeč to sporočilo

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma ne Jerry tega ne mores primerjat.

Poglej nasega veleuma, bistrega decka Tomota, kako enaci preverjeno, ze 100 let v uporabi mRNA (ki ne spreminja DNK) in vektorsko (ki mimogrede spreminja DNK, ker ce se nekaj implementira v celico, kaj je to hm...aja sej se izbrise baje..cez cas) cepivo, posledice dolgorocne uporabe, ter vse ostale + tega podviga, z novo tehnologijo...pitjem piva.

Se enkrat kapo dol vsem nasim nobelovcem na forumu, bravo fantje, mi vas podpiramo!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 576
  • Avtomobil: E30,Mpower,Dizelpower....

https://ambasador21....ilo-o-genocidu/
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 863
  • Avtomobil: Becikl

Hold up a zdej tudi vektorksa cepiva spreminjajo dnk po vase?

Neki novga prej ste sam za mrna to ttrdili?

Mrna so ze 100let prisotna?

University of facebook

Urejal _T_O_M_O_, 12.05.2021, 23:09.

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik

J.e.b.i.g.a ce niti sarkazma ne razumes, ki se je nanasal na tvoj post?

Potem interpretiraj do konca in tudi zatrdi, da sem rekel, da je pitje piva - nova tehnologija. Boze mili...

Urejal MajoR, 12.05.2021, 23:35.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 700
  • Avtomobil: new age e39

Si jih stela? Kako ves da je podatek tocn?
Sicer pa mi je vseen kolk je takih ovc, vec kot jih bo majn bojo tezil.

Kaj si se pa ti razkokodakal ko mlada nevesta? Živi in pusti živeti
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 408

A tega Kacina nihce ne more odstaviti razen Janse? Toliko dreka mesa, da je bolano vse skupaj, poleg tega opravlja neko imaginarno delo z bizarnim naslovom. Koordinator dreka je. Navaden koordinator dreka.

Pa jebemumater jaz bi tudi rad postal menjalec skret papirja v firmi in vlekel dnar za to. Ali pa pomivalec steklene plošče v skupni kuhinji.

Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 988
  • Avtomobil: kwatro, 911 Safari

Ti si malo presprical ure zgodovine ali so pri vas drugace ucili kot nas, da lahko take bedarije pises? 

Katerega sovražnika ne poznaš, nacista,fašista ali ustaša? Kdo je kaj šprical ne vem, vem pa da je razgledanost na bmw forumu precej bolj skopa zadnja leta in se poslabšuje. Kmalu bo človeštvo ugotovilo da bolje da ne poznamo celotnega mnenja ljudi, ker bomo vsi skregani.

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik

Ustaš je okupiral teriotirij slovenije ali nacist in fašist? In ta okupacija se je izvrsila s pomocjo ustašev ali belogardistov?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 988
  • Avtomobil: kwatro, 911 Safari

https://sl.wikipedia...rišče_Jasenovac

Naredili so mnogo več škode človeštvu kot ta beli, belih je bilo cca 10% slovencev, čeprav partizani poveličujejo ta boj kot S.Koreja proti ZDA....ampak to je tako offtopic da mi je že nerodno, vsekakor pa mnenje antivaxerjev je zlata vredno kot so scientološka dela L .Ron Hubbarda.

Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 414

Cepljenje je varno, naj vam dokažem na lastni koži! Dead after 24 hours. G o o g l e pa pravi da ga je covaids pobrau, in ne cepivo. Zanimivo.

https://truthcomesto...-covid-vaccine/

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 416
  • Avtomobil: F11 530d

Pa dobro mene tudi zvije enkrat letno pred poletjem pa kasljam kot da je brane zame amater v kajenju, z nosa mi tudi tece po takem tempu kot trga ketne na n47, pa ravno dva tedna dobra traja.... pa dam roko v ogenj da nisem edin... in kaj naj se zdaj na urgenco peljem da mi palco v nos zarine? Pa vsak ki malo zakreha al pa ga napiha zunaj?

tisti, ki ima paranojo pred corono, naj lepo doma ostane zaprt pa ne odpira rolet... sam ko bo tak padel v bani pa si glavo odprl naj ne joka :ok

A od aidsa pa ne umira nedolzn folk nic kriv nic dolzen? Aja ne tisto je pa drugo, tam pa si je vsak sam kriv, kaj pa si porival a ne?

Nisi edini. Imam iste probleme vsako prehodno obdobje med letnimi časi. Sploh zima na pomlad in jesen na zimo ko so temperature čist u qrcu.

Čudno da se za gripo ni noben sekiral pa je še več starejših pokosila vsak, prav vsak let. A to je zdej nova vest? Korona vest? Moda?

Fora je da gripa ne obstaja več. prehlad tudi ne. infarkt tudi ne... Vse je covid...

Kako je reku Smith v TVDoberDan? Simpl je tanartabulše

haha

<p><p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt, F11 530d
Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 416
  • Avtomobil: F11 530d

Fora je da pred korono ce si bil bolan si lezal doma ne zarad drugih ampak sebe... Bolan pac nisi niti v stanju okol ga srat.
Zdej pa je vsak tadrug kao bolan a nic mu ni.. Dajte no mal ste pa res zgubil stik z realnostjo.

Ko si bolan itak ne hodiš okol, ker ti paše ležat pa počivat... Pa naj bo to mal večji prehlad, gripa, angina, covid...

Je pa res da je život tko natempiran u PM, da hodmo ljudje na šiht tud če se slabo počutiš zjutraj. Pač požreš dva lekadola pa šnopc rukneš in greš. Čez par ur si dobr. Samo kolk zdravo je to na dolgi rok pa ne bi razpravljal. Moje mnenje je da to ni OK.  :)

Kolkrat od 2020 naprej smo šli v šiht z 38 vročine, pa si požrl dva lekadola in si bil do prihoda na vhodno kontrolo s termometrom že okol 37 kar je še sprejemljivo... Sam ne ga srat..

Pa nisem edini. Pride tip v firmo pa ga vidš da je bled ko stena in vidno bolan. Zunaj je pa 5 minut čelo na havbo tiščal da se je ohladilo malo tolk da je šlo čez termometer.

Vsak zase ve kdaj je dovolj bolan da je doma in kdaj ne. Vsak zase ve kdaj ga daje alergija ali gripa ali kaj drugega... Kdo pa pozna tebe bolj kot ti sam.. No vsaj jaz tako pravim.

Moja je šla danes na test za protitelesa (dat kri), tudi če smo preboleli novembra je bilo vmes tolk stikov z okuženimi in druženja da si upam skor stavit da smo v teh pol leta še enkrat preboleli to oslarijo, ker je bilo obdobje 1-2 tednov ko smo bli vsi malo bolj "švoh" pa smo glih tko harali povsod in v službo in s kolegi in tako dalje...

Če bo imel apovišane napram testu narejenem januarja, bom šel še jaz kri dat pa bomo meli dozvolo za lutat okoli naslednjih 6 mesecev :)

What a time to be alive haha

Urejal BMW4everafter, 13.05.2021, 08:04.

<p><p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt, F11 530d
Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.