Skoči na vsebino

Covid cepljenje, izrazimo mnenje

* * * - - 8 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5797 odgovorov v temi

Anketa: Covid cepljenje, izrazimo mnenje (372 uporabnikov je oddalo svoj glas)

Se boš cepil/a?

1. DA (158 glasov [42.47%])

Delež glasov: 42.47%

2. NE (214 glasov [57.53%])

Delež glasov: 57.53%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 372
  • Avtomobil: OOOO

vse je res, samo ce se spomnis, da smo 20 let nazaj cakali po 2h na vaskem igriscu, da bi prisel na vrsto.. majo danes na tem istem igriscu tezavo najt soigralce :) 

a na golih / kosih nove mrezice, zoge tudi niso vec 1/10 place itd itd.. meni je to zalostno gledat. sploh pa produkt tega.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 482
  • Avtomobil: bmw

Jerch tocno tko,zdej se za nogometni turnir me moramo zbrat,vsega 6ljudi je potrebno pa nikakor se ne najdemo,sluzba,obveznosti...
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 282
  • Avtomobil: creative technologie

Maš pač čudne osebke za druženje. Mi s kolegi se parkrat tedensko dobimo z raznimi nameni, če ne druzga, za drink in vsi imamo familije in ja, cajt za frende tud.

Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 482
  • Avtomobil: bmw

Niso vsi za sport oz kaj drugega,tezko se je uskladit ce so 3 izmene,cez vikend pa domace od nje/moje pogledat pa se teden obrne
Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 492

Očitno folk ni ravno navdušen nad cepivi, poglejte like/dislike ratio in komentarje. 

Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 658
  • Avtomobil: E30,Mpower,Dizelpower....

https://childrenshea...0kZ63yczNIhYl18

Da bi zdrav človek ki ni nikakor ogrožen potreboval nek serum odrešitve v žilo je zame totalna neumnost....bom pa vsekakor vse besede vzel nazaj takrat,če se izkaže da so cepljeni nekaj profitirali v smislu zdravja,ampak da bi se to zgodilo pač zelo dvomim počasi se namreč že kaže temna plat ozadja tega in bolj vrjamem da bodo cepljeni slej ko prej dobili dolgi nos.

da ne rečem neumni naj bo izraz naivni so tisti ki mislijo da jim hočejo dobro s tem,več koristi imaš od vseh kupljenih izdelkov na topshop reklamah kot z tem serumom,ki ga res ne potrebujete.....ne pozabit,tudi strup za podgane nebi podgane jedle če bi deloval takoj.

Urejal TIN, 15.06.2021, 00:47.

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 715
  • Avtomobil: F11 530d

vse je res, samo ce se spomnis, da smo 20 let nazaj cakali po 2h na vaskem igriscu, da bi prisel na vrsto.. majo danes na tem istem igriscu tezavo najt soigralce :)

a na golih / kosih nove mrezice, zoge tudi niso vec 1/10 place itd itd.. meni je to zalostno gledat. sploh pa produkt tega.

Ne vem. Pri nas (živim čez cesto od OŠ in igrišča) opažam ravno nasprotno. Igrišče je iz leta v leto bolj zasedeno... Bi rad šel jaz s tamalim malo žogo na koš metat pa ne moremo do koša prit... Morda za vikend ob 7 zjutraj, ko normalni še spijo... Takrat pa ni energije za to hehe.

https://childrenshea...0kZ63yczNIhYl18

Da bi zdrav človek ki ni nikakor ogrožen potreboval nek serum odrešitve v žilo je zame totalna neumnost....bom pa vsekakor vse besede vzel nazaj takrat,če se izkaže da so cepljeni nekaj profitirali v smislu zdravja,ampak da bi se to zgodilo pač zelo dvomim počasi se namreč že kaže temna plat ozadja tega in bolj vrjamem da bodo cepljeni slej ko prej dobili dolgi nos.

da ne rečem neumni naj bo izraz naivni so tisti ki mislijo da jim hočejo dobro s tem,več koristi imaš od vseh kupljenih izdelkov na topshop reklamah kot z tem serumom,ki ga res ne potrebujete.....ne pozabit,tudi strup za podgane nebi podgane jedle če bi deloval takoj.

Osebno iz keliha večnega življenja ne bi pil pod nobenim pogojem, kaj šele, da bi si v telo dajal nek nepreverjen, nekoristen serum.. :)

Urejal BMW4everafter, 15.06.2021, 06:14.

<p><p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt, F11 530d
Prikaži več možnosti

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 297

S tem odprtim pismom, vam želim kot predstojnik samostojnega oddelka in dejavnosti prikazati še drugo plat Covid strategije bolnišnice - za primerjavo: od 1.1.2019 do 1.6.2019 smo opravili 360 operacij, od 1.1.2020 do 1.6.2020 200 operacij, od 1.1.2021 do 1.6.2021 pa samo 130 operacij.

https://www.delo.si/...i-pa-ne-moremo/

Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 692
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Kakšna svinarija. Pa verjetno to ni edini oddelek. Iz dneva v dan sem bolj prepričan, da gre za načrtno dejanje. Sam ni mi jasno od koga...
Prikaži več možnosti

Zmago
Zmago

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 772
  • Avtomobil: VW Passat CC

Ko slišim: pridite se cepit imamo dan odptrtih vrat v Krškem  in dobite še kupon za kavo  WTF ? Takrat  mi pa res možgani začnejo delat,...si mislim kaj od tega je bolj neumen argument,  da imajo dan odprtih vrat za medicinsko zelo občutljivo zadevo ali da me mamijo s kuponom v vrednosti 0,8 eura :)

Bolje biti bogat in mlad kot pa star in reven.
Prikaži več možnosti
    • TIN je všeč

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 692
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Meni itak ni jasno, kako kontra učinek te propagande ni še večji. Če bi se ljudje bali tega virusa in zaupali odgovrnim, bi verjetno stali v vrsti za cepljenje. Tako pa gre za prikrito prisilo. Jaz osebno poznam samo dva, ki sta se cepila iz strahu pred virusom in to sta moja starša. Ostali pa zaradi službe, miru in pa seveda dopustov. Še osebje na URI soča, so se v glavnem pocepili zaradi tega, da se izognejo nenehnim testoranjem.
Prikaži več možnosti

Cuore Sportivo
Cuore Sportivo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 704
  • Avtomobil: reno

Za večino je tako, cepljenje je neželen stranski učinek potrdila o cepljenju...

Alfa Romeo - Cuore Sportivo per sempre
Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

Ena zanimiv prispevek "lude žene" kokr bi jo označil CDC ali WHO, ki je šla delat svojo raziskavo. Vpliv aluminija na človeško telo, sploh pri otrocih. Toplo priporočam ogled, saj tudi razloži kako stroka zagovarja vnos aluminija v telo preko injekcije in na kak butast način so delal analize da upravičijo injeciranje tega toksina v telo. Preveden naslov pa pride Aluminum is toxic to all life forms.

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 424

Ne bom se spuscal v vsebino, ampak to zensko kar nekaj virov oznacuje kot "ludu zenu" :)

Npr.:

https://scienceblogs...the-internation

Prikaži več možnosti
    • daikini je všeč

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

Vem da jo, ker jim ne paše kaj govori. Zato pa jo morš poslušat in sam presodt a se ti to kar ona govori zdi smiselno al ne. Ni edina ki jo napadajo, napadajo vsakega ki KARKOLI reče čez cepiva. Če pa rečeš varno in učinkovito si pa good boy pa ti dajo priboljšek in pustijo ti medicinsko licenco.

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

smiselno po mnenju nas laikov je ena stvar, pravilno iz strokovnega vidika pa povsem druga. Samo to sem hotel povedati...

Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 658
  • Avtomobil: E30,Mpower,Dizelpower....

Sej logicno da bojo ze cepljeni zdej na vse pretege zagovarjali kako je to dobro, pa tudi ce vidijo da ni tako.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 25 402
  • Avtomobil: E39 530dTA, E39 540i ///M

Kaj je bilo potem z unim fuzbalerjem?
Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

Nisem rekel da je dobro. Vsa cepiva so do neke mere sranje, podobno velja za zdravila.
Rekel sem samo, da ni dobrih argumentov zakaj naj bi bilo tako zelo slabo.

Urejal the_one, 15.06.2021, 12:42.

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 798
  • Avtomobil: new age e39

Kje smo ostal?

Španci ne jebejo. Znaj vsi maske obvezno, na rooftop zabavi si lahko plesal pri mizi. Ce si stopil pol m stran si mel takoj meneđerja zravn. Bojijo se kontrol ko miši mačk. V restavraciji sam.pri.mizi brez mask. Ludo. Mi živimo v drugem svetu.

Aja cez mejo samo s testom. Brez debate.

Ni nam hudga kolkr jamrate
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.