Skoči na vsebino

Covid cepljenje, izrazimo mnenje

* * * - - 11 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
9313 odgovorov v temi

Anketa: Covid cepljenje, izrazimo mnenje (415 uporabnikov je oddalo svoj glas)

Se boš cepil/a?

1. DA (184 glasov [44.34%])

Delež glasov: 44.34%

2. NE (231 glasov [55.66%])

Delež glasov: 55.66%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 951

Zakaj ne deajo teh stvari, ki se jih vi tako bojite (nano delci, 5g ,cipi, sledilniki ni da ni) že v ta cepiva, ki jih že upirabljamo? Vsak otrok se mora cepit...

Ali pa zakaj to ne dajo kar v aspirine, vodo , hrano? Zakaj bi šli prav cepivo razvojat za kaj takega?

Eni ste res toliko paranojicni...oz cel svet ratuje z FB strokovnjaki in ostalimi mediji kjer lahko vsakdo širi svoje nebuloze...
Prikaži več možnosti
    • 525iX, Iztok Z., timej98 in 2 ostalim je všeč

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 568

Če je takšen odpor proti cepljenju, bi bilo najboljši kontra argument, da se prvi precepijo vsi vodilni politiki in ljudstvu zaprejo usta (kao zase so poskrbeli), se ni za bati, da bi ljudje sami drli po cepiva, samo, da jih ne bi zmanjkalo, res tukaj je samo psihologija in z dobro potezo, bi hitro rešili zadevo.
Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 445
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Zakaj ne deajo teh stvari, ki se jih vi tako bojite (nano delci, 5g ,cipi, sledilniki ni da ni) že v ta cepiva, ki jih že upirabljamo? Vsak otrok se mora cepit...

Ali pa zakaj to ne dajo kar v aspirine, vodo , hrano? Zakaj bi šli prav cepivo razvojat za kaj takega?

Eni ste res toliko paranojicni...oz cel svet ratuje z FB strokovnjaki in ostalimi mediji kjer lahko vsakdo širi svoje nebuloze...

Sam res ja, zakaj ne dajo cepivo kar v tabletko?

Sicer pa jaz paranoičen nisem, rad pa drugim širim obzorje. Zakaj nebi ljudje razmišljali s svojo glavo..

Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 698
  • Avtomobil: BMW x

... najboljši kontra argument, da se prvi precepijo vsi vodilni politiki in ljudstvu zaprejo usta ...

Seveda bi bil in nekateri se res ... ampak kaj, ko nekatere "cepijo" z injekcijami brez igel, kar sem videl že na par posnetkih.

To pa narod še bolj odvrne od cepljenja  :cool

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti
    • Warden, Boris-84 in Andrej-h uporabnikom je všeč to sporočilo

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 246
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Nisi kemik ali strokovnjak, ampak vseeno se ti je zdelo pametno tole napisat... bravo!!! Zato smo, kjer smo... PR naj delajo upokojeni obramboslovci, vsak starš bolje ve od vseh učiteljev, avte sosedov franci bolje pošraufa od pooblaščenca, glede cepiv pa poslušajmo mnenja računalničarjev in TV zvezd. Predlagam da te naslednjič operira keramičar, ker zna isto dobro odrezat, kot kirurg.

Ene stvari ti pove zdrava pamet in ti noben kemik in strokovnjak ne more razložit drugače, če številke kažejo kontra njim... 

Tvoja logika ne pije vode in omenjeni primeri se ne povezujejo med sabo .. Slepo verjeti nečemu kar je "strokovnjak" primoran povedati po TV je neumnost. Če že primerjaš zadeve, to je isto, kot da bi ti na servisu rekli, da moraš od danes naprej tankat nafto, ti pa že ves čas voziš bencinarja. Če ti na pooblaščencu tako rečejo bo pa že držalo ane...  Vse kar slišiš in prebereš na netu in po TVju pač ni res. Kdaj bodo pa poročali o medicinskem preboju, da so iztrebili gripo.. je ni več.. samo še kovid primeri namesto tega. 

110% NE cepim tega fake medijsko prenapihnjenega virusa. Virus je že skoraj celo leto prisoten, če bi bil tak kot ga predstavljajo bi se v tem času okužili že vsi!!!! Pa saj verjetno smo se.. pa je šlo mimo. 

Kaj bi vi radi sploh cepili?.. Če je umrljivost letos enaka vsem prejšnjim letom.. :laugh 

Že tile hitri testi so neumnost.. zakaj se bi človek sploh testiral? 
Njihova praktična uporaba je pa še VEČJA neumnost. Zadnjič sem moral k zdravniku .. in za normalno obravnavo so zahtevali, da naredim test (pa ga nisem želel ampak sem ga) test sem moral narediti en dan pred obiskom zdravnika.. razlog je bil, da bodo oni 100% prepričani, da sem negativen.
Ok, kul, jaz se danes ob 12:00 testiram.. naslednji dopoldan so pa oni 100% da sem jaz negativen... Kako???? če sem pa skoraj 24ur imel šanso, da se okužim kjerkoli drugje v tem času... kako so 100% da sem negativen??..  NE ME JEBAT !  :-D

Prikaži več možnosti
    • joda, darko61, dragan klep in 6 ostalim je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 74 913
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Ok, kul, jaz se danes ob 12:00 testiram.. naslednji dopoldan so pa oni 100% da sem jaz negativen... Kako???? če sem pa skoraj 24ur imel šanso, da se okužim kjerkoli drugje v tem času... kako so 100% da sem negativen??..  NE ME JEBAT !  :-D

Simptomi se ne razvijejo tako hitro. Ti se v teh 24 urah res lahko okužiš, prenašalec boš pa postal šele čez 2 do 3 dni, tako da so oni 24 ur po tvojem negativnem testu dejansko varni (pa pustimo zdaj ob strani, koliko so ti testi dejansko točni).

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • zok je všeč

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 159
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Sam res ja, zakaj ne dajo cepivo kar v tabletko?

Sicer pa jaz paranoičen nisem, rad pa drugim širim obzorje. Zakaj nebi ljudje razmišljali s svojo glavo..

Sicer sem se ze enkrat izkljucil iz debate, ker znalcem pac ne mores do zivega, pa vendar - strojniska paralela:

Sam res ja, zakaj ne das motornega olja kar v hladilni sistem?

pi es: malo v razmislek: kaj pocno encimi? Pa zelodcna kislina? Pa crevesna flora? Ce spijes npr. zlico solatnega kisa, a bo to isto kot ce si zlico solatnega kisa vbrizgas v zilo (pa ne pocni tega doma)? In kaj bi slina, zelodcna kislina in crevesno okolje storilo s cepivom, ki ze pri sobni temperaturi ni dolgotrajno stabilno? Ni vse "sirjenje obzorja" in "razmisljanje s svojo glavo", vecina tega je samo sirjenje povsem napacnih ozkoglednih predvidevanj in predvsem panike ter odpora do stvari, za katero bi morali mirno v vrsti stati, da se eno obdobje koncno konca. :blackeye Ne leti osebno  nate, brez zamere - ampak tistim, ki bi jim moral povedati kar jim gre, jim ne morem v toliksni meri kot bi hotel - ze tako sem crna ovca ker "ne razmisljam s svojo glavo". :crazy 

Urejal zok, 28.12.2020, 01:18.

Prikaži več možnosti
    • Jerry, RobertH, Chelemico in 5 ostalim je všeč

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 246
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Simptomi se ne razvijejo tako hitro. Ti se v teh 24 urah res lahko okužiš, prenašalec boš pa postal šele čez 2 do 3 dni, tako da so oni 24 ur po tvojem negativnem testu dejansko varni (pa pustimo zdaj ob strani, koliko so ti testi dejansko točni).

Dobro moj primer je bil za 24ur, kolegica, ki je imela delo na enem snemanju se je pa testirala v petek, da so jih v torek spustili na delovno mesto. In tega je polno in ne bom spremenil mnenja, da so zastavljena pravila in obnašanja idiotska. V primeru resnega smrtonosnega virusa bi na tak način kot so pri nas želeli "zajeziti" virus, vsi pocrkali. 

Še enkrat ponavljam.. umrljivost letos ni nič višja kot lani. Vsaj toliko višja ne kot bi morala biti po številkah v medijih. Nimamo se za kaj cepit. 
Kako in kdaj si in kdaj nisi prenašalec pa po po mojem še sami ne vedo 100%. Še o sami zanesljivosti testov nimajo pojma.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 30 379
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... zanimiva debata, čeprav še vedno ne razumem zagovornikov cepljenja, ker ne obstaja niti eden argument v prid cepljenju, ampak spoštujem svobodno voljo posameznika.
Podpiram pa, da če nekdo slučajno zboli, da takrat vzame zdravilo za hitro okrevanje, da nebi prišlo slučajno pri kakšnem promilu le teh do kakšnih neljubih zapletov...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 30 379
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

attachicon.gifE0728C3E-11A4-43B4-8C6E-473BBF9599CF.jpeg

... to je drugače varka za budale, ki se želijo cepiti, sorry.

Vsakemu, ki ima 5g mozga je jasno, da to ni cepljenje proti coroni.
Kot se vidi iz slike je najbolj očitna dolžina las, potem kako drži injekcijo in še to brez rokavic :)
... in potem svizec....
... slika je najverjetneje nastala ob cepljenju proti gripi, kjer se ni uporabljalo rokavic pri cepljenju, pri coroni se pa obvezno...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik
  • Sporočil: 946
  • Avtomobil: Bmw

Še malo ženskega mnenja, preden zavije debata v popolnoma napačno smer - z lasmi je vse ok, tudi sama imam paž, in v zgornji levi sliki ima visok ovratnik ter glavo pod kotom, v sliki cepljenja pa ima navadno majico brez visokega ovratnika. Naše frizure se tudi tekom dneva spremenijo... ne pretiravajte. Je pa res neprofesionalno, da nima rokavic.
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 425
  • Avtomobil: Z4

Ker sem zaposlen v zdravstvu, verjetno zame niti ne bo izbire, razen če si prej poiščem drugo zaposlitev, izven tega segmenta :)

Prikaži več možnosti

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 913

Mislim, da je vedno neka izbira, nedotakljivost telesa pa to?

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 932
  • Avtomobil: E39-525i ///M

Ker sem zaposlen v zdravstvu, verjetno zame niti ne bo izbire, razen če si prej poiščem drugo zaposlitev, izven tega segmenta :)

“Interno” se boš pa že kaj zmenil :hihi
Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 445
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Sicer sem se ze enkrat izkljucil iz debate, ker znalcem pac ne mores do zivega, pa vendar - strojniska paralela:

pi es: malo v razmislek: kaj pocno encimi? Pa zelodcna kislina? Pa crevesna flora? Ce spijes npr. zlico solatnega kisa, a bo to isto kot ce si zlico solatnega kisa vbrizgas v zilo (pa ne pocni tega doma)? In kaj bi slina, zelodcna kislina in crevesno okolje storilo s cepivom, ki ze pri sobni temperaturi ni dolgotrajno stabilno? Ni vse "sirjenje obzorja" in "razmisljanje s svojo glavo", vecina tega je samo sirjenje povsem napacnih ozkoglednih predvidevanj in predvsem panike ter odpora do stvari, za katero bi morali mirno v vrsti stati, da se eno obdobje koncno konca. :blackeye Ne leti osebno  nate, brez zamere - ampak tistim, ki bi jim moral povedati kar jim gre, jim ne morem v toliksni meri kot bi hotel - ze tako sem crna ovca ker "ne razmisljam s svojo glavo". :crazy

Kaj zdaj si v debati ali izven? Ker če že si pol preberi vse ne da nekaj citiraš pa še to sam popravljaš citat v nekaj kar ni bilo napisano!

Pa ko boš cel kontekst prebral, če ne razumeš vprašaj.. Kajti moja izjava ima na koncu vprašaj, ki izziva iz bralca da razmisli o napisanem.

Kdor ti je dal LIKE je očitno enak imbacil kot ti, torej ne razume napisanega, pa ni takim za zamerit! Ampak prav sam govoriš o tem kako je preba nečemu zaupat pa nekaj narest, potem pa bereš površno in delaš neumnosti in napake.

Dam en zanimiv primer npr. lekadol. Nek zdravnik ti ga je priporočil ob glavobolu. Torj ti slepo zaupaš in poješ? ali si kdaj prebral navodila za uporabo? Seveda ne, kaj boš svojo glavo uporabljal ane.. greš v vrsto pa bo tega konec.. Ker s svojo glavo bi lahko prebral navodila + poslušal nasvet zdravnika in iz obojega naredil svoje mnenje s svojo glavo in ugotovil kaj boš naredil.

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 510
  • Avtomobil: 523i

Še malo ženskega mnenja, preden zavije debata v popolnoma napačno smer - z lasmi je vse ok, tudi sama imam paž, in v zgornji levi sliki ima visok ovratnik ter glavo pod kotom, v sliki cepljenja pa ima navadno majico brez visokega ovratnika. Naše frizure se tudi tekom dneva spremenijo... ne pretiravajte. Je pa res neprofesionalno, da nima rokavic.

Mislm pa vsak z povprecno zdravim vidom vidi dolge in pa krajse lase.
Neki filozofirat o ovratnikih pa res ni treba, sej se vid, nima tip ni rokavic ni konkretne maske, fotka je vec kot ocitno iz drugega obdobja.
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti
    • Simon je všeč

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 951

Kaj zdaj si v debati ali izven? Ker če že si pol preberi vse ne da nekaj citiraš pa še to sam popravljaš citat v nekaj kar ni bilo napisano!
Pa ko boš cel kontekst prebral, če ne razumeš vprašaj.. Kajti moja izjava ima na koncu vprašaj, ki izziva iz bralca da razmisli o napisanem.
Kdor ti je dal LIKE je očitno enak imbacil kot ti, torej ne razume napisanega, pa ni takim za zamerit! Ampak prav sam govoriš o tem kako je preba nečemu zaupat pa nekaj narest, potem pa bereš površno in delaš neumnosti in napake.
Dam en zanimiv primer npr. lekadol. Nek zdravnik ti ga je priporočil ob glavobolu. Torj ti slepo zaupaš in poješ? ali si kdaj prebral navodila za uporabo? Seveda ne, kaj boš svojo glavo uporabljal ane.. greš v vrsto pa bo tega konec.. Ker s svojo glavo bi lahko prebral navodila + poslušal nasvet zdravnika in iz obojega naredil svoje mnenje s svojo glavo in ugotovil kaj boš naredil.

In kaj bos ti naredil? Vzel lekadol, da neha glava bolet lol

In enako ko bom sel na operacijo slepica bom pac zaupal zdravniku, ko bom moral menjat roke na avtu bom zaupal mehaniku itd...

In daj nam plis s svojo glavo razlozi kaj je v cepvu in zakaj ga iz tvoje glave nebi smeli uporabljat?

Hay!
... zanimiva debata, čeprav še vedno ne razumem zagovornikov cepljenja, ker ne obstaja niti eden argument v prid cepljenju, ampak spoštujem svobodno voljo posameznika.
Podpiram pa, da če nekdo slučajno zboli, da takrat vzame zdravilo za hitro okrevanje, da nebi prišlo slučajno pri kakšnem promilu le teh do kakšnih neljubih zapletov...
lp
joda

Joda, to da ne obstaja noben argument v prid cepljenja je verjetno šala, ki si jo zopet na FB prebral v skupini ravna zemlja?
Prikaži več možnosti

Engine
Engine

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 333
  • Avtomobil: En star, en nov.

Še en link za tiste ki premorejo kako sivo možgansko celico več...

https://berthub.eu/a...pfizer-vaccine/
Prikaži več možnosti

Andrej-h
Andrej-h
  • Uporabnik
  • Sporočil: 334
  • Avtomobil: BMW 525d

Ne bom se cepil in bom vlekel to idejo, dokler ne bo nujno. 

Razlog?

Preprosto zato ker nam oblast laže že leta in leta ter manipulira z mediji. Enostavno ni zaupanja v njihove besede... Dejanja pa kažejo nasprotno. Človek že težko ve ali verjame kaj je res in kaj ni. 

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Izključen
  • Sporočil: 3 153
  • Avtomobil: kombi

Pomoje nebo prehoda meje in morja drugo leto brez, da si cepljen, sem siguren, da bo ta zakon prišel v veljavo. 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.