Skoči na vsebino

Covid cepljenje, izrazimo mnenje

* * * - - 12 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
10566 odgovorov v temi

Anketa: Covid cepljenje, izrazimo mnenje (429 uporabnikov je oddalo svoj glas)

Se boš cepil/a?

1. DA (192 glasov [44.76%])

Delež glasov: 44.76%

2. NE (237 glasov [55.24%])

Delež glasov: 55.24%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 762

Kot je rekla una iz whatsherface: Če zadeve res pridejo tako daleč, si boste želel, da bi vas Covid odnesu. Grozno kaj se dogaja po celem svetu.

Prikaži več možnosti
    • Domzalcan in gepl uporabnikom je všeč to sporočilo

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 42 171
  • Avtomobil: Alfa 159 TI

Malo humorja.....

https://www.facebook...147763787116645

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 709
  • Avtomobil: e63, CLK cabrio

Hay!
https://m.facebook.c...100066670486903
... tega nismo povedali, zato, da smo spodbujali cepljeje...
lp
joda

Sam prevod nisem ziher da je pravi. Graf je glih kontra

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 574
  • Avtomobil: creative technologie

Danes HRT1 ob 14.00 oddaja Nedeljom u dva...priporočam ogled.
Takšnega rabimo v Sloveniji kot strokovnjaka, ki svetuje vladi in ne naše zarukance. Ta gost dr. Gordan Lauc je svetovalec vlade na hrvaškem.

Urejal Veljo, 26.09.2021, 16:13.

Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo, še fact checkano, za tiste ki vam to veliko pomeni.

image_2021-09-26_181312.png

https://www.precisio...could-be-common

Prikaži več možnosti

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 922
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

drzi ja, moj frend je fasal po Pfizerju
Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

Od moje bivše oče pa trombozo. Niso nič prijavili kot stranski učinek cepiva. 

Urejal primitivnež, 26.09.2021, 17:37.

Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 913
  • Avtomobil: E30,Mpower,Dizelpower....

Jaz nisem nic dobil, niti strdkov, niti nicesar od ucinkov cepiva, sem pa zdrav in necepljen!
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 945
  • Avtomobil: bmw

0E57A3E7-4C04-40BC-A2E2-85D8D3C991BF.png
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 30 577
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

attachicon.gif0E57A3E7-4C04-40BC-A2E2-85D8D3C991BF.png

... to poznamo že od lani...

... drugače je pa tudi toninček končno povedal resnico...

https://www.facebook...59558668133151/

... pa naj se vsak sam odloči za kar želi...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 316

I mean saj piše "control". Torej za testiranje testov.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 651
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

https://www.facebook...37768836311968/

Izrael, uradni podatki o bolnih in hospitaliziranih. Cepljeni, delno cepljeni, necepljeni. Kaksen komentar tistih, ki se vedno zagovarjajo tezo o cepivu in vladi, ki dela za ljudi? Mislim, da vas je vedno vec tistih, ki se pocasi sprasujete, kako so vas na suho nategnili. Ostali upate, da ne dozivite kaksnega sranja posledice cepiva. Nekaterim pa dol visi za vse, samo da nas ostale jebete v glavo in upate, da gremo v to cepilno sranje se mi. Da se boste bolje pocutilo. Narod je na nogah fantje in dekleta. Slej kot prej resnica pride na dan.
Prikaži več možnosti
    • filipo, fantastic five in Compact-3 uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 75 264
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

attachicon.gifimage_2021-09-26_181312.png

Jaz imam s tem v zvezi še eno informacijo, ki ni preverjena in ni iz prve roke, se pa sklada z do zdaj znanimi informacijami. Seveda ne s tistimi, ki nam jih sporočajo mainstream mediji.

Par dni nazaj sem srečal svojega prijatelja iz otroštva in seveda, pogovor je nanesel tudi na korono. Povedal mi je da ima prijateljico, ki je naredila medicinsko šolo in se zaposlila kot asistentka v reševalnem vozilu. Zdaj ko je bil zadnji val cepljenja, torej par dni preden so začeli veljat vladni ukrepi v smislu da brez PCT ne boš mogel nikamor (kar se je kasneje sicer malo sprostilo), se je cepilo ogromno ljudi in oni so potem reševali tiste, ki so jih doleteli stranski učinki. Po njenih besedah je bil vrhunec na dan, ko so v 8 urah njene službe oskrbeli oziroma prepeljali 17 takih ljudi. In najpogostejši stranski učinki so baje počene žile v nogah (kar izgleda grozno, ker nastane notranja krvavitev in baje cela noga pomodri), popolno sesutje pljuč in infarkt. 

Kot rečeno, to niso preverjeni podatki in ne bom trdil da so realni, čeprav osebno verjamem da so, ker kolegu zaupam. Zdravniki in medicinsko osebje imajo stroga navodila da se o tem ne govori, zato jih je tudi nemogoče preverit, ker bi se v tem primeru razkrila identiteta informatorja. Verjamem pa da je tega toliko da bo nekega dne vse prišlo na dan, ker takšen obseg človeškega genocida pač ne more ostat skrit, se opravičujem ampak druge besede pač ne morem uporabit. Jaz ljudi ki so del sistema in ki so od njega odvisni ne obsojam, jaz nisem in to mi daje svobodo da lahko pišem karkoli želim, se pa zavedam da bi v primeru če bi tudi jaz imel službo, kredit oziroma bi bil kako drugače odvisen od sistema, mogoče tudi ravnal enako kot zgoraj omenjeni. Zaradi tega še toliko bolj cenim tiste ki se bojo sistemu uprli, tudi če bojo na ta račun izgubili svojo zaposlitev in še kaj, kar je za mene eno od najbolj pogumnih dejanj, ki jih je človek sposoben.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 30 577
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... tole dajejo podpisovat starčkom v dso-jih, preden jih špiknejo, pred tem jih pa operejo....

FB_IMG_1632697171488.jpg

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 829
  • Avtomobil: E36 323i, T5 Multivan

attachicon.gifimage_2021-09-26_181312.png

Definitivno slaba reklama za cepivo, mislim pa da je prav, da se izpostavi tudi:

Young males infected with the virus are up 6 times more likely to develop myocarditis as those who have received the vaccine.

source: https://www.precisio...could-be-common.

No jaz sem pomojem fasal tole (nisem sel do dohtarja, lahko se motim, so bili pa simptomi isti) zadevo ko sem preboleval covid... zadeva je neugodna, ker sem zvecer zelo tezko zaspal zavoljo "nabijanja" srca. Na levi strani sploh nisem mogel spati  :crazy. Kakorkoli, zadeva je izvenela in k sreci nimam posledic oz. vsaj ne da bi vedel  :ok.

Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 367
  • Avtomobil: F31 320d

a possible association between mRNA COVID-19 vaccines and myocarditis, primarily in younger male individuals, within a few days after the second vaccination, at an incidence of about 4.8 cases per 1 million.

The mean monthly number of cases of myocarditis or myopericarditis during the prevaccine period was 16.9 vs. 27.3 during the vaccine period. 

And the mean numbers of pericarditis cases during the same periods were 49.1 and 78.8, respectively.

Myocarditis occurred a median of 3.5 days after vaccination. Seventy-five percent of the individuals were male, and the median age was 36 years.

All patients were discharged after a median of 2 days. There were no readmissions or deaths.

Tragedija u p.... m....

Urejal TribesMan, 27.09.2021, 07:28.

Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik

Tukaj se lahko vidi kakšno sranje nam delajo cepiva, odkar smo začeli cepiti, folk cepa ko muhe:

https://covid-19.sle...rt/ExcessDeaths

#truestory

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 384
  • Avtomobil: F11 530d

Ne moreš ignorirat. Sej si računalničar. Kaj ne boš pokorščine plačal? Si jo pa bodo sami vzeli. Kot je 330cd povedal, je 80% folka zakreditiranega, da glih za glih prehaja iz meseca v mesec. Vi pa junaki, ki bi še ta folk porinili v totalni kolaps. lepo prosim. 

To kar se zdej dogaja, sem jaz že leta nazaj zapisal tu, da je interes države, da se čim več folka zakreditira, da ga je potem lažje upravljati. zakaj mislite, da so obresti nizke in banke vabijo na polno???

Ne, sam eni pa družbeni heroji (ne gre direktno nate), ki verjetni živijo na račun drugih in so glasni za pop.....dokler ne dobijo po pi....

Če se lahko Jankoviču in ostalim odpisujejo desetine miljonov pufa bi lahko tud raji odpisali sitih par miljonov...

Dvojna merila. 

Če vsi naenkrat nehajo kredite plačevat ker so brez služb in brez dohodka tud banka ne more nič vzet več, ker banke ne bo več... Banka živi od kreditov... Če se ljudem dohodek ustavi, se tudi banki ustavi...Če se zgodi pa vsesplošen kolaps je pa vseeno kdo je zakreditiran in kdo ne, ker se to v "new order" svet itak ne bo preneslo...

Ali pač?

<p><p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt, F11 530d
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 574
  • Avtomobil: creative technologie

Tukaj se lahko vidi kakšno sranje nam delajo cepiva, odkar smo začeli cepiti, folk cepa ko muhe:

https://covid-19.sle...rt/ExcessDeaths

#truestory

A zato so vsi ti t.i. ukrepi iz strani vlade, ker ni presežnih cifer?

#truestory#2

Al se izvaja pritisk na mlade populacije zaradi tega v priponki?

#truestory#3

Pripete slike za predogled

• 01.JPG

Urejal Veljo, 27.09.2021, 08:10.

Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik

Saj razumem, da je za večino tole preveč kompleksen koncept za razumet, ampak vseeno:

https://sl.wikipedia...wiki/Preventiva

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.