Skoči na vsebino

P: 2002 E39 525i

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
42 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 100
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ne da se mi na internetu iskat, ampak če preveriš svojo polico in za veljavnost zavarovanja piše permanentno namesto datuma poteka, je tako kot v mojem primeru. To ima Triglav in še nekaj drugih zavarovalnic, nimajo pa vse, da ne bo pomote in od tu tudi drugačne izkušnje. Je pa pri teh zavarovalnicah veljavnost vedno permanentno, drugačne sploh ne poznajo.

To je pa druga stvar in to res obstaja, ampak s tem te dejansko legalno nategnejo. Zavarovalnice to ponujajo z izgovorom da lahko zamujaš pri plačilu zavarovanja oziroma malo odložiš plačilo, polica pa medtem vseeno velja. Sicer kakšna stranka verjetno tudi njih netegne ker lahko koristi polico še eno leto ne da bi jo plačal, ampak zavarovalnica te potem terja oziroma toži za zamujeno plačilo. V takem primeru so oni na izgubi, če ti avta ne registriraš več so pa na dobičku, ker dejansko plačuješ nekaj česar ne uporabljaš. Nesmisel če mene vprašaš ampak ja, je možno. Dober zavarovalni agent te itak opozori da ne sklepaj zavarovanja na tak način, to ti samo direktno na zavarovalnici podtaknejo njihovi agenti.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك!

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 884
  • Avtomobil: E46 320i

Opravil je tehnični pregled ampak ne brez zapletov, zamenjati sem moral kovinske zavorne cevi pod avtom v celoti nazaj do koles. Zdaj je načeloma tehnično brezhiben do 17.2.2022.

Stanje km, 3095xx

Cena ostaja 2200 in bo verjetno zadnja glede na to da sem še v te cevi vložil skoraj 10% tega...

Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 884
  • Avtomobil: E46 320i

Prodano, lock.
Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti
    • sssimon je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.