Skoči na vsebino

Lastniki bmw E63 645!

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
21 odgovorov v temi
mihalo
mihalo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 10
  • Avtomobil: Bmw e60 bmw E63

Zivjo:) iscem lastnika bmw E63 645 nujno z ročnim menjalnikom! če si kjerkoli v Sloveniji,morda poznaš koga na hrvaškem ali avstriji ki ima takšen avto te res lepo prosim za pomoč, ker imam sam tak primerek šestice in bi nujno potreboval najti še eno da bi prekopirali podatke motornega računalnika v mojega in ustvariti tako imenovani "klon", ker edino tako lahko rešim okvaro svojega vozila. Seveda usluga nikakor nebi bila zastonj.

lep pozdrav

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 71 923
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Zivjo:) iscem lastnika bmw E63 645 nujno z ročnim menjalnikom! če si kjerkoli v Sloveniji,morda poznaš koga na hrvaškem ali avstriji ki ima takšen avto te res lepo prosim za pomoč, ker imam sam tak primerek šestice in bi nujno potreboval najti še eno da bi prekopirali podatke motornega računalnika v mojega in ustvariti tako imenovani "klon", ker edino tako lahko rešim okvaro svojega vozila. Seveda usluga nikakor nebi bila zastonj.

lep pozdrav

Pred časom se je en karamboliran prodajal na avtonetu, en pa mislim da se je prodajal celo na forumu. Malo pobrskaj med oglasi, tudi ta je bil poškodovan oziroma karamboliran, ampak manj kot oni z avtoneta.

The Best Never Rest

Prikaži več možnosti

mihalo
mihalo
  • Uporabnik

zivjo:) hvala za info, bom senkrat probal poiskati in upam da bo sreča na moji strani

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 400

https://www.bmwslo.c...bmw-nadgradnje/

Tu vprašaj če ima stock mapo za tvojega.

Prikaži več možnosti

mihalo
mihalo
  • Uporabnik

Zivjo Colt:) naj se ti zahvalim za pomoč in hkrati povem da je ravno tu pri tem podjetju moj avto in se je zadeva nekako ustavila..zato probavam najti lastnika E60 545 ali E63 645 z ročnim menjalnikom sam, da bi se stvar hitreje uredila tako kot je treba.

Najbolj zoprno je da so res zelooooo zelooooo redka ta vozila pri nas

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 422

Preveri se na bmwslo skupini. Vem, da je imel tam en bez 545i z rocnim menjalnikom
Prikaži več možnosti

mihalo
mihalo
  • Uporabnik

Iščem povsod kot bi bil rahlo nor haha;) si morda imel v mislih lastnika zlate 545i? :)

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 422

Iščem povsod kot bi bil rahlo nor haha;) si morda imel v mislih lastnika zlate 545i? :)

Pardon, zlatonsem mislil ja :) si ga ze kontaktiral?
Prikaži več možnosti

mihalo
mihalo
  • Uporabnik

se mi je zdelo da zlato ja...sem kontaktiral tega fanta in mi je priajzno dal številko naslednjega lastnika in po tem principu sem jih obrnil še 4..no pri četrtem se je ustavilo saj mi zaenkrat še ni posredoval kontakta od kupca za njim, ki pa naj bi vozilo imel v rokah še danes..drzim pesti da mi nekako uspe priti do njega :)

Spotoma bi se pa rad zahvalil vsem ki ste hitro odgovorili na problem in se trudite pomagati po vseh svojih močeh :ok

Prikaži več možnosti

penny3
penny3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 116
  • Avtomobil: Air Jordans

Probaj še tega kontaktirati..

https://www.bmwslo.c...a-remus-auspuh/

Live free or die tryin.
Prikaži več možnosti

mihalo
mihalo
  • Uporabnik

Hvala penny3 :)  sem kontaktiral tudi tega in čakam na njegov odgovor..drzimo pesti da rata :)

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 836
  • Avtomobil: E12 & E28 & E32 & E61

A se zadeve ne da enostavno posodobit z originalnim testerjem na najnovejšo različico? Ali se je delala kakšna predelava iz avtomatika na ročnega?

Prikaži več možnosti

mihalo
mihalo
  • Uporabnik

Ni bilo nobene predelave, moja 6ka je v originalu prišla iz tovarne z ročnim menjalnikom, 2 leti nazaj je imela neko manjšo težavo na elektriki in še danes zelo obžalujem da sem poslušal kolega ki mi je predlagal "doktorja" Sašo Malbaša s.p takrat iz Ihana pri Domžalah. Tip se je pohvalil kako on obvlada vse bavarske stroje nakar se je izkazalo da se je očitno na mojem avtu samo učil in nevem kako mu je ratalo da je ubil motorni računalnik do te mere da avto tut vžgal ni več.

Nato se je naročil rabljen racunalnik iz e baya, zmontiral v vozilo, klon pa mu je dal avto ki je imel vgrajen avtomatski menjalnik..6ka je spet vžgala vendar je takoj nisem mogel postaviti na cesto ker je bilo potrebno odpraviti še nekaj drugih težavic. To se je vleklo skoraj leto dni, nakar mi je use uspelo spraviti v takšno stanje kot je treba..Nato sem ga mislil začeti uporabljati in opazil da se ne odziva kot bi mogla, zadeva deluje ravno tako kot bi imela vgrajen 1.2 motor(zelo je lena)..Sedaj ko je zaradi te tezave spet pristala na servisu so ugotovili da avto misli da je avtomatik in ne ročnI!

Zato zdaj obupno iščem model e60 ali e63 z ročnim menjalnikom da se naredi "klon"

Če ne najdem v dokaj kratkem času, ga bom pač primoran zapeljati na pooblaščeni servis kjer bom verjetno če jim uspe kar ob lepo število eurckou :eek  :eek

Hiter povzetek tega problema in hkrati nasvet vsem ljubiteljem svojih konjičkov ki jih imate radi vzdrzevane v brezhibnem stanju je da se v največjem možnem loku izogibajte mojstrov kot je Sašo Malbaša in še kakšen bi se verjetno našel.. Ker na koncu boste kot jaz za njimi odpravlajli dodatne težave in jih samo preplačevali cisto po nepotrebnem. 

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 604
  • Avtomobil: creative technologie

Vprašaj schumija, če lahko kje dobi to kar rabiš. Glede na njegov nabor strank in poznanstev, bi mogoče lahko izbiral še barvo vozila :-D.

Urejal Veljo, 08.01.2021, 20:03.

Prikaži več možnosti

CeeSeLje
CeeSeLje
  • Uporabnik
  • Sporočil: 22
  • Avtomobil: Muenchen

Kakšne so pa kaj cene na ebayu in drugje?
Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 228
  • Avtomobil: OPC

Ni bilo nobene predelave, moja 6ka je v originalu prišla iz tovarne z ročnim menjalnikom, 2 leti nazaj je imela neko manjšo težavo na elektriki in še danes zelo obžalujem da sem poslušal kolega ki mi je predlagal "doktorja" Sašo Malbaša s.p takrat iz Ihana pri Domžalah. Tip se je pohvalil kako on obvlada vse bavarske stroje nakar se je izkazalo da se je očitno na mojem avtu samo učil in nevem kako mu je ratalo da je ubil motorni računalnik do te mere da avto tut vžgal ni več.
Nato se je naročil rabljen racunalnik iz e baya, zmontiral v vozilo, klon pa mu je dal avto ki je imel vgrajen avtomatski menjalnik..6ka je spet vžgala vendar je takoj nisem mogel postaviti na cesto ker je bilo potrebno odpraviti še nekaj drugih težavic. To se je vleklo skoraj leto dni, nakar mi je use uspelo spraviti v takšno stanje kot je treba..Nato sem ga mislil začeti uporabljati in opazil da se ne odziva kot bi mogla, zadeva deluje ravno tako kot bi imela vgrajen 1.2 motor(zelo je lena)..Sedaj ko je zaradi te tezave spet pristala na servisu so ugotovili da avto misli da je avtomatik in ne ročnI!
Zato zdaj obupno iščem model e60 ali e63 z ročnim menjalnikom da se naredi "klon"
Če ne najdem v dokaj kratkem času, ga bom pač primoran zapeljati na pooblaščeni servis kjer bom verjetno če jim uspe kar ob lepo število eurckou :eek  :eekHiter povzetek tega problema in hkrati nasvet vsem ljubiteljem svojih konjičkov ki jih imate radi vzdrzevane v brezhibnem stanju je da se v največjem možnem loku izogibajte mojstrov kot je Sašo Malbaša in še kakšen bi se verjetno našel.. Ker na koncu boste kot jaz za njimi odpravlajli dodatne težave in jih samo preplačevali cisto po nepotrebnem.

Nisi imel samo ti težave z njim...

BMW e39 525d /// BMW e85 Z4 2.5i /// BMW e53 X5 3.0d /// BMW e36 M3 /// BMW e65 LCI 3.0d /// Hrošč 1200 /// BMW e31 850ci /// BMW e46 320d /// Renault Megane Grandtour 1.5dci /// Opel Astra H OPC

Prikaži več možnosti

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 288
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

napiši na facebook v skupino bmw fans tam je en fant objavljal slike njegove zlate e60 545i z ročnim

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

mihalo
mihalo
  • Uporabnik

cene na e bayu so razlicne,jaz sem za svojega plačal 500eur

Prikaži več možnosti

CeeSeLje
CeeSeLje
  • Uporabnik
  • Sporočil: 22
  • Avtomobil: Muenchen

Aha, sprašujem zato ker morda vem za enega s takšnim, pa me zanima kaj oz.koliko mu bi dal za garancijo da se računalnik vrne takšen kot se mora. Ker se ipak vsi med sabo ne poznamo face to face, pa ne to vzet kot zlonamerno natolcevanje, ne mislim nič osebnega, ampak moraš razumeti "strah" potencialnega posojevalca.
Prikaži več možnosti

mihalo
mihalo
  • Uporabnik

te razumem..moj predlog ko najdem nekoga bi bil takšen..zapeljeva se s to osebo ki ima enak model vozila na servis avtoelektronike v ljubljani kjer se bi njegovo vozilo priklopilo na tester in prebralo vse potrebne parametre in jih nato nalozijo v moj avto..postopek je hitro zakljucen, jaz pa tej osebi placam za uslugo in njegov cas ker mi je pomagal. 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.