Skoči na vsebino

Pride kdo na dom z INPA? Plačam pot + delo

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
10 odgovorov v temi
Frisk
Frisk
  • Uporabnik
  • Sporočil: 13
  • Avtomobil: E90 320i

Sem že v temi e90 opisal težavo, ampak ni odziva:

Bmw 320i 2006 - Pred 14 dnevi zamenjali akumulator (in ga tudi registrirali), vmes vse ok, danes zjutraj pa 'low battery charge' opozorilo in vsakih 30 sekund klik + pisk pri loputi za zrak (identičen zvok: https://bit.ly/3ovTO2R). Volan zaklenjen, števec ne prižge vseh lučk (samo uro in zun. temperaturo) + simbol zaklenjenega volana. Ko sem pritisnil start gumb, se ni zgodilo nič, štarter se sploh ni obrnil. Priklopil akumulator na jump starter, pa ni nič pomagalo, povezal na drug akumulator, enako. Podobne primere so tu rešili z INPA oz Toolset32: https://bit.ly/35xim46

Bi kdo lahko prišel do Domžal s potrebno opremo, da poskusimo zgornjo rešitev? Pošteno plačam potne stroške + delo, lahko kadarkoli, ker itak delam od doma.

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 521
  • Avtomobil: bel traktore

a nimaš v domžalah sašota? Ne vem njegovga nika tukaj na forumu, se ti bo že javil...

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

klemn007
klemn007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 822

Pri E60 je v veliko primerih bilo da je bil "Inteligentni kabel" (minus klema) vzrok za izpraznjen nov akumulator.

Mi o volku, volk iz gozda. :)
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 521
  • Avtomobil: bel traktore

ima e 90....ne e 60

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

PocesnkII
PocesnkII

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 274
  • Avtomobil: MB w463 po domače G

zaklenila se ti je ključavnica. za začetek potrebno resetirati števec zaklepov potem dalje,.....

Prikaži več možnosti

Frisk
Frisk
  • Uporabnik

Ja, to sumim glede na simptome: nekaj mi prazni akumulator, sedaj je namrec popolnoma prazen, ga niti odklenit ne morem z daljincem. Ko se sprazni pod doloceno mejo, se bojda pogosto zgodi, da se zaklene volan. Zato bi bilo idealno, da mi nekdo pride na dvorisce resetirat volan, potem pa nafilam akumulator in ga pripeljem enmu majstru, da ugotovi, kaj ga prazni oz. ce se mogoce ne polni pravilno. 

Prikaži več možnosti

peropapero
peropapero

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 638

Če imaš asistenco ga dej na vleko pa odpelji do mehanika. 

great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

Prikaži več možnosti

Frisk
Frisk
  • Uporabnik

Točno temu bi se rad izognil, ker imam 1 zastonj asistenco na zavarovalno leto, registracija je bila pa decembra :D In glede na starost in zanseljivost avta, bi si jo raje prišparal za takrat, ko bom dlje od doma :) Ampak ja imaš prav, to je tudi opcija

Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 606
  • Avtomobil: srebrni traktor

Kontaktiraj forumaša Wemar

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Frisk
Frisk
  • Uporabnik

Da ne bo še ena tema brez epiloga:

Ni šlo samo za težavo z akumulatorjem in ključavnico volana. To je že uporabnik INVISIBLE ugotovil, ko je prišel do mene in sva ga na dvorišču poskušala oživet z računalnikom (btw. še enkrat hvala  :ok celo uro sva zmrzovala v temi pri -6 in je res poskusil vse, kar se je v teh razmerah dalo, še dodaten akumulator je prinesel s sabo).

Druga zahvala pa majstru Pocensku: avto sem mu z avtovleko poslal v četrtek popoldne, danes zjutraj sem pa dobil SMS, da je zrihtal že v petek, ampak ga je čez noč obdržal 'na opazovanju'. On bi znal bolj točno povedat ampak v grobem: računalnik se je sesedel. Avto sploh ni šel v sleep mode, ampak je non stop nekaj drmal in praznil akumulator, dokler se mu ni dokončno skegljalo in je bilo treba cel sistem nazaj postavit :)

Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 332
  • Avtomobil: BMW 5 GT

Pocesnk je zakon!
Prikaži več možnosti
    • PocesnkII je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.