Skoči na vsebino

Žonta in Feštajn spet v akciji

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
86 odgovorov v temi
Kobal trans
Kobal trans
  • Izključen
  • Sporočil: 3 153
  • Avtomobil: kombi

Feštajn se znajde, kdo mu kaj more?

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 006
  • Avtomobil: F30 335i F15 X5 30D

Kolikor vem ja AC Chrono Ajdovscina, ki je imel Citroen zaprl..

Ne razumem. Na po zidih se vse visi z znaki citroen in tudi novihbcitroenov ima ene 40kos tam parkiranih...
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 065
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Na seznamu servisov je se vedno
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 816

Ok tudi ce je, je point da so bli prej 3 zdej je pa samo 1. Poanta zgodbe, ki jo zelim povedat je se vedno ista.
Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 643
  • Avtomobil: M2C

Ce je nov 300 jurjev pac ne gres delat za 100 na uro. Jasno da tole so svinjarije, sam cene morajo biti vseeno hude, drugace ni racunice.

Kmetov pa res ne omenjat, dobijo toliko jebenih subvencij da imamo najvec traktorjev in opreme na prebivalca na svetu.

Pa zakaj potem ti ne greš za kmeta?  Se boš lahko vsak dan vozil z traktorjem.

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti
    • Wemar_e30 je všeč

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 777
  • Avtomobil: star Bmw

Ok tudi ce je, je point da so bli prej 3 zdej je pa samo 1. Poanta zgodbe, ki jo zelim povedat je se vedno ista.

Ok. Poanta tvoje zgodbe je, da je bogu za hrbtom težko uspeti.
Kakšno vezo pa ima to s temi mehaniki iz teme?
Edino povezavo iz tvoje zgodbe lahko potegnem, da ste torej vsi mehaniki upravičeno barabe, ker težko preživite na premajhnem trgu in je tako poslovanje opravičljivo..
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 816

O mehanikih/vlecni sluzbi iz te teme , ki si jo ti odprl ima vezo samo in edino to, da sem napisal, da taka dejanja nikakor ne zagovarjam(drugi moj post si preberi ce ne verjames). Lahko pa ti se enkrat samo tebi napisem, da to ostro obsojam kar se je zgodilo u vezi z avtobusom.

Ostalo moje pisanje pa se je navezovalo na cene storitev, ker je nixxon zacel debato o ceni kako je vleka tovornih vozil zelo draga oz. se celo nekdo pred njim je napisal. In to je to, od tam je sla ta nit naprej.

Ce pa ti iz mojih zapisov razberes edino to , da smo vsi mehaniki barabe + ostalo kar si potem se naprej napisal, potem tudi prav. Saj verjetno imas pravico do svojega mnenja. Smo na forumu kjer se mnenja pise oz. izmenjuje :ok

Urejal MIHOLD, 24.01.2021, 22:53.

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 356

Ne razumem. Na po zidih se vse visi z znaki citroen in tudi novihbcitroenov ima ene 40kos tam parkiranih...

Dopuscam da sem dobil napacno informacijo, je pa Citroen mocno oklestil oz. je veliko dilerjev iz mreze ugasnilo.
Pred nekje 5 leti jih je bilo cca.30 zdaj nekih 20.
Pa se zmeraj jih je skoraj polovica z samo Citroenovo znamko v prodaji in prakticno skoraj nic ali pa par rabljenih vozil poleg.
Kako bodo te preziveli dolgorocno je tudi vprasanje...
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 235
  • Avtomobil: Za iz točke A v točko B

https://www.24ur.com...locil-dars.html
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 374
  • Avtomobil: Z4

Nategovalci lopovski smrdljivi :(
Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 298
  • Avtomobil: BMW

Feštanj je tudi velik EKO TERORIST in kdor koli, je, kdaj bil na odpadu nad Izlakami, ve točno o čem govorim, škoda, da inšpekcije nič nočejo vedeti....

Urejal Mat xxl, 29.01.2021, 22:21.

Prikaži več možnosti
    • yamasaki in m4tj4z uporabnikom je všeč to sporočilo

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 777
  • Avtomobil: new age e39

Nisem bral cele teme ampak sem pa slišal da fantje podkupujejo voznike pligov da dvignejo pluge za 5cm, da se tovornjaki vkopljejo...po vsem prebranem, se mi zdi tole ze res verjetno.
Prikaži več možnosti

powerslide
powerslide

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 649
  • Avtomobil: 1,6i, 2,0 tdci, 5,7 V8

V cetrtek sm opazoval Belega Up-ovca na Lomu kako je prezal kot sokol na parkiriscu. Pol se je zapeljal do enega kamniona kateremu je sofer le gurtne pregledoval ter zacel utrujat.sofer je neki krilu z rokami pa sel potem stran,oni bajsi pa je naprej prezal. Cez 2 uri sem ga glih vidu kako v proti primorski zahvatil pocasi vozecc kamion na vrhniskem klancu.mafiaBarf
Objavljena slika

Drifting and burning rubber is all that matters...
Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 879
  • Avtomobil: Samo stare pregnite kante

Feštajn se znajde, kdo mu kaj more?

če se znajde tako da ne oškoduje tako in drugače ljudi je eno..... po prebranem sodeč pa..... :nono

Če bi se vsak zase brigal,bi imel za celo življenje dela :evillaugh  ....pa itak mora bit najmanj 3.0 , 6 zyl.... :skrbast

Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 988

Ali je podpisal novo pogodbo z DARSom?

Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 035
  • Avtomobil: kwatro, 911 Safari

Meni je Samo Feštajn grozil po telefonu da me bo pretepel , čist tako brez veze, pa on je želel meni vsiliti napačen motor, torej oškodovan bi bil jaz ,ampak obnašal se je pa kot da bom jaz njega oškodoval. Takega primitivca ne najdeš zlepa. En njegov zaposleni se je potem meni opravičil in rekel da komaj čaka da gre drugam delat.

Prikaži več možnosti
    • magic man je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 298

V cetrtek sm opazoval Belega Up-ovca na Lomu kako je prezal kot sokol na parkiriscu. Pol se je zapeljal do enega kamniona kateremu je sofer le gurtne pregledoval ter zacel utrujat.sofer je neki krilu z rokami pa sel potem stran,oni bajsi pa je naprej prezal. Cez 2 uri sem ga glih vidu kako v proti primorski zahvatil pocasi vozecc kamion na vrhniskem klancu.mafiaBarf

To, da bodo morali imeti počasi še kamionđije lastne kamione pod video nadzorom, da bodo videli, kaj so Feštanjci pa Žontavci pokvarili ali poskušali pokvariti na njihovem kamionu, je res čisti kriminal in je čas, da Policija odločneje ukrepa proti cestnim Piratom !!!  Tudi meni je že razlagal en šofer iz Srbije, ko se mu je pokvaril nek del, katerega so imeli nadomestnega v Srbiji in je on začel razdirati na parkirišču, kjer je stal 5 ur, do takrat, pa mu je Pirat z WV UP om prišel groziti, da nima kaj šraufati, da bo klical vleko zanj, pa mu je ta zagrozil in ga snemal z telefonom, potem, ker se ni dal, mu je Pirat začel utrujati, da bo klical policijo, pa mu je ta odvrnil, da čaka na Policijo, da mu pove, kaj je narobe, ker je na parkirišču in, da če ne on, jo bo sam poklical.   Tip je na srečo dobil pomoč še enega srbskega voznika, da je ta pazil na kamion, ker se je Pirat skoz smukal okoli kamiona.   No potem je po nekaj urah prišel del in so porihtali kamion .  Tako, da sramota za Slovenijo, da imamo cestne Pirate z koncesijo, ki kradejo šoferje, ki vozijo čez, sramota za Dars, da to dovoljuje.    Sploh, bi pa moralo biti pravilo, da se kamion, če je na cesti odstrani, do prvega izvoza na kako parkirišče, naprej si pa tovornjakar naroči vleko, kogar koli želi ali popravilo, ne pa, da je s strani države požegnan  v rop Piratskih goljufov  !  Naj pri vsem denarju ali Dars ali pa Amzs organizira tako dejavnost umika okvarjenih kamionov iz Ac, ne pa da požegnajo cestne pirate. 

Urejal Mat xxl, 30.01.2021, 18:34.

Prikaži več možnosti
    • MG, Nixxon, Iztok Z. in 8 ostalim je všeč

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 235
  • Avtomobil: Za iz točke A v točko B

Vse gre, dokler ne stopiš na mino :)

https://www.24ur.com...rojni-umor.html

Prevozniki iz Romunije, Srbije, Albanije, Ukrajine, Rusije... ni kej, tudi bik ima velika jajca :-D

Urejal Silvershadow, 30.01.2021, 21:15.

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 207
  • Avtomobil: UFO

https://www.24ur.com...uzbo-zonta.html

Saga continues..
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl in Svetnik uporabnikom je všeč to sporočilo

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 740

oz. se končno končuje  :laugh

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.