Skoči na vsebino

P: BMW G30 530d xDrive

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
89 odgovorov v temi
Kobal trans
Kobal trans
  • Izključen
  • Sporočil: 3 153
  • Avtomobil: kombi

Zakaj Xdrive ne špila, Quatrro pa lahko z 20let starimi RoadStone gumami? jajca...

Prikaži več možnosti
    • Gregc in urban uporabnikom je všeč to sporočilo

rok46
rok46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 727
  • Avtomobil: OOOO

Ocitno sem bil v zmoti, ker sem mislil, da je na G seriji kaj drugace kot na F s tem xdrive pogonom. Katastrofa... na Qattro pogonu sem spredaj fural nove gume, zadaj pa 2 sezone vozene, pa ni blo nikoli tezave.
podpis
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 881
  • Avtomobil: Od žene

Pa sej spila. Pr moji f10 ki 530xd je delu, se za ene par jih vem da so sli brez okvare cez 200 000 km, sam merkat mors da mas prave gume gor pa je.. pa tisto olje se menja v vtg ju.
Na G seriji se nisem slisu, da bi sel ksn v franze.

Urejal miho1, 31.01.2021, 13:46.

Prikaži več možnosti

mare 330cd
mare 330cd

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 472
  • Avtomobil: bmw e46 330cd

Sam sem imel 5 bmw z x drive pogonom, in 6x audi quattro..... Pri 3 bmw jih sem imel probleme z vtg razdelilcem, pa sem imel nove conti gume na vseh 3...

Pri audiju nikol nobenega problema z pogonom tako da.....

Nauk... Bmw more imeti zadnji pogon in minimum 6 cilindrov  pika! Audi obvezno quattro pika! 

Urejal mare 330cd, 31.01.2021, 14:06.

Prikaži več možnosti
    • Gregc in urban uporabnikom je všeč to sporočilo

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 634
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Bmw more imeti zadnji pogon in minimum 6 cilindrov  pika! Audi obvezno quattro pika! 

:metalc

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 759

Pa sej spila. Pr moji f10 ki 530xd je delu, se za ene par jih vem da so sli brez okvare cez 200 000 km, sam merkat mors da mas prave gume gor pa je.. pa tisto olje se menja v vtg ju.
Na G seriji se nisem slisu, da bi sel ksn v franze.

A nisi imel ti dveh f10? Kako to da si tisto belo prodal? :)
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik

Mel 2 ja. F10 avto moje mladosti bi se lahko reklo. :-)) prodal sem, ker imam full malo daljsih vozenj. Prakticno imam 95 % vozenj v radiusu 5 km od doma, se to redko.. tle kjer sem doma imam vse pes. Solo za tamalo, trgovino, pisarno mam tud 5 min pes.. enostavno ne rabim tako velikega avta, pa se dizla. Plus da bi blo treba na njega ene 3 jurcke vrzt da bi bil tak kot hocem.. tko da sem prodal, kupu nov manjsi avto, zdej spomlad bomo pa vidli, ce me prime za kak bencinar, k so dmv skenslali. M340i bi bil zanimiv.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

A ni imela ta bela cca. 100k km? Kaj konkretno je bilo pa narobe, da bi potrebovala 3k€ vlozka?

Nova 3ka je super avto, sploh M340i
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik

Hladilnik klime bi bil za zamenjat, akumulator, komplet servis ga je caku, se prav olja vsa, tud v menjalniku se ni blo menjano in vtg ju, filtri, gume bi mogu zimske nove dat, pa ziher bi se ko bi bil pri Podlesniku se kaka "malenkost" nasla, po 2 eh mesecih ko bi to zrihtu, pa se registracija pa kasko na novo..se mal sem reku 3 jurje. Najbolj me je pa motilo ker je bil avto 2012 letnik. 9 let ni malo, pa f 10 je res cist ven. Zastarela zadeva pac, tko da se mi je najbolj smiselno zdelo prodat. Mel je pa nekaj cez 110 000 km..
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Hladilnik klime bi bil za zamenjat, akumulator, komplet servis ga je caku, se prav olja vsa, tud v menjalniku se ni blo menjano in vtg ju, filtri, gume bi mogu zimske nove dat, pa ziher bi se ko bi bil pri Podlesniku se kaka "malenkost" nasla, po 2 eh mesecih ko bi to zrihtu, pa se registracija pa kasko na novo..se mal sem reku 3 jurje. Najbolj me je pa motilo ker je bil avto 2012 letnik. 9 let ni malo, pa f 10 je res cist ven. Zastarela zadeva pac, tko da se mi je najbolj smiselno zdelo prodat. Mel je pa nekaj cez 110 000 km..

Hladilnik klime je bil verjetno zbit zaradi M odbijacev, ker ima spredaj dosti vecje reze kot navaden :)
Ja saj ce tako pogledas si ga se zaden cas za dober denar prodal :)
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.