Skoči na vsebino

P: E60 530D, manual6

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
67 odgovorov v temi
Lebn47
Lebn47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 594
  • Avtomobil: 330 xi

Že samo za odbijače in žaromete spredaj/zadaj imaš gladko 1500€.

Mogoče 10 let nazaj. 

Kilometri ga tepejo , vsak ve , da če to kupi ga ne bo prodal nikoli več za pameten denar. 

Prikaži več možnosti
    • fantastic five je všeč

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 364
  • Avtomobil: BMW 5 GT 535d

Ne vem no, ampak gledam e39 ali e46 imajo nekatere še višje cene, verjetno tudi več km...wtf
V dele ga itaq ne dam, ker ga je škoda...

Urejal bojan.u, 09.02.2021, 05:49.

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 266

Ne vem no, ampak gledam e39 ali e46 imajo nekatere še višje cene, verjetno tudi več km...wtf
V dele ga itaq ne dam, ker ga je škoda...

Svetujem ti da se ne obremenjujes z drugimi.
Taki v glavnem samo prodajajo.
Po mojih izkusnjah je tesko vozilo takega ranga in na kilometrih zamenjati za kaj bolj varcnega.
Prilagajanje cene je edina opcija, drugace bo hitro leto naokoli.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne iščem varčnega in podobno...gre se zato, da je ženi prevelik, drugače bi tako ali tako ostal doma.

Prikaži več možnosti

dnjehen
dnjehen
  • Uporabnik
  • Sporočil: 154
  • Avtomobil: F20 LCI

Eh sej se bo prodal, sam da se bo dalo spet čez občine pa da bo mal toplej... Js pred leti ene mrtve Ibize nism mogu prodat pozimi, ko je pa začelo mal sonce pa temperature med 10-15 je pa takoj šla.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 360
  • Avtomobil: F30 LCI 320i

Mogoče 10 let nazaj. 

Ni res, 10 let nazaj so bili m deli in na splošno deli za e9x, e6x cenejši kot danes. Jaz se prav čudim cenam navijem CC, CIC, katere imajo skoraj enake cene kot nbt, nbt evo.. 

Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik

Ni panike, ne prodajam na silo, sam gledam cene in kaj dobiš za ta denar (vw, renault,..bmw)....velik razpon v udobju in moči.

Urejal bojan.u, 09.02.2021, 10:53.

Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 403
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Mogoče 10 let nazaj. 
Kilometri ga tepejo , vsak ve , da če to kupi ga ne bo prodal nikoli več za pameten denar.

Nič 10 let nazaj. Določeni zaželjen deli so vedno več vredni ali pa vsaj približno enako kot včasih. Za odbijače dobi 800, sprednji žarometi + kak modul luči 500, zadnje luči 200€. Hauba, če je še original aluminijasta se tudi zelo drago prodaja. Pa seveda je potem še usnjena notranjost, platišča, motor...
Samo ok ga razumem. Po delih prodajat je Vrjetno zoprno, ker ti potem pred hišo stoji vse skupaj.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 100
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Nič 10 let nazaj. Določeni zaželjen deli so vedno več vredni ali pa vsaj približno enako kot včasih. Za odbijače dobi 800, sprednji žarometi + kak modul luči 500, zadnje luči 200€. Hauba, če je še original aluminijasta se tudi zelo drago prodaja. Pa seveda je potem še usnjena notranjost, platišča, motor...
Samo ok ga razumem. Po delih prodajat je Vrjetno zoprno, ker ti potem pred hišo stoji vse skupaj.

Za odbijače dobiš kvečjemu 500 in še to samo v primeru če so original, kopije niso toliko vredne. Kolega je dolgo časa prodajal zadnjega da je na koncu dobil 180 eur (original odbijač, ne kopija), je pa res da je bil brez lukenj za PDC, z luknjami bi šel za 200. FL žarometi so pa iskani in velja omenjena cena, ja.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك!

Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 403
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Za odbijače mu jaz dam 750€ ;) samo to itak nima smisla debatirati, če ne prodaja po delih. Mu pa vsaj temo držimo na vrhu :D
Prikaži več možnosti
    • bojan.u je všeč

Scared
Scared
  • Uporabnik
  • Sporočil: 159

Po delih prodajat je itak tema od teme. To moraš imet prostor, čas in živce.
Recimo jaz sem ga gledal, ker mi je bil všeč. Mene moti, da ni Shadowline letvic, volan navadni je grd, ko pes, zic. Projekt je treba dokončati. Če si ga dajal v M, izfurat do konca ali pa ga pustiti takšnega kot je bil.
Sklopka in vztrajnik lahko odleti, še kaj z obrabo glede na kilometre. Na avto net je pa 2005 oem M za 5k in 3.... kilometri
Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik

Najbolj zanimivo je to, da folk gleda tiste za 2,5 k in pol bi šli dat M odbijače gor, potem čez čas vidijo, da so LCI luči lepše, gredo menjat še to, pol gre kak izpušni kolektor, šobe...pa si na 5 + k eur ali več....

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Izključen
  • Sporočil: 3 153
  • Avtomobil: kombi

Avto se prodaja za dobre 3 jurje ne pozabit, najboljše, da menja še komplet vztrajnik in kuplongo, natakne nove gume, vinjeto in nafila tank z gorivom, da se bo naslednji lastnik, brezskrbno vozil za jurje, dajmo bit malo realni...človek prodaja serijo 5 za drobiž...

Prikaži več možnosti
    • soulfly, Gregc, bojan.u in 3 ostalim je všeč

Scared
Scared
  • Uporabnik
  • Sporočil: 159

Kobal, kupiš in gasa.
Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 449

Ja vsi bi imeli vse porihtano za 3k. Da si pa gres sam rihtat 5ko pa je 3k drobiž....

Prikaži več možnosti
    • Gregc je všeč

miha84
miha84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 408
  • Avtomobil: Citroen AX

Bojan, drzi ceno. Se bo ze nasel nekdo, ki bo cenil tvoj avto. Ne ga dajat za 2500 na net, ker bos mel ciganov en kup na dvoriscu, ki te bojo maltretirali in ponujali jurja pa pol. Cez teden dni pa avto spet na netu za 4500 in z 229kkm. 

Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem ga že dal dol, ravno zaradi takšnih kupcev.... :) Oglas je samo na forumu... pa mogoče na fb-ju, ne vem če sem ga izbrisal v vseh skupinah.  

Prikaži več možnosti
    • Gregc je všeč

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 646
  • Avtomobil: F11

Pa dobro držijo cene e60, sam sem svojo 3 leta nazaj prodal s 500.000 res lepo ohranjena notranjost - sedeži zelo lepi črno usnje, avtomatik obnovljen in podobna oprema kot tvoja za 3.300€. Mislim da je šla v 1 tednu v Gorico. V zadnjih dveh letih pa sem dal vanj cca 7k€ za popravilo, res pa da naredil tudi okoli 50.000 letno.    

Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik

Kolikor sem gledal (2003-2005) 530d, ročni m, mpaket, LCI, 18 col....ga nisem našel za tak denar...

Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 646
  • Avtomobil: F11

Seveda ga nisi mogel najti, 2003 do 2005 LCI ne gre skupaj? M paket imaš neoriginal? Dodatne opreme pa zelo malo. No sej ti trg pove koliko ti ponuja. Realno daš par 100€ več in to je to. Vem kako je bilo, ko sem svojega prodajal. Najcenejši na avto.net sem ga imel, želel 4k€, dobil 3.300€. Če boš zbil kilometre boš dobil pa skoraj toliko kot ti želiš. :D   

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.