Skoči na vsebino

P: E60 530D, manual6

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
67 odgovorov v temi
bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 364
  • Avtomobil: BMW 5 GT 535d

M paket, lci luci, modul vse original. kitajski je sam nosilc za telefon. Lahk pa kupis navadno, pa ajd v predelavo

Urejal bojan.u, 09.02.2021, 15:15.

Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik

Malo pranja po dolgem času...še vedno čaka na resnega kupca...

Pripete slike za predogled

• IMG_20210219_163304.jpg
  • IMG_20210219_153112_copy_1856x1389.jpg
  • IMG_20210219_153052_copy_1856x1389.jpg
  • IMG_20210219_153105_copy_1856x1389.jpg
  • IMG_20210219_153412_copy_1856x1389.jpg
  • IMG_20210219_153158_copy_1856x1389.jpg
Prikaži več možnosti
    • Gregc, Kobal trans in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 100
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Malo pranja po dolgem času...še vedno čaka na resnega kupca...

No evo, s temi slikami pa ne bo več dolgo čakal  :-D Točno teh 6 fotk daj v oglas na avtonetu in pomojem bo v enem tednu prodan  :ok

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك!

Prikaži več možnosti
    • bojan.u je všeč

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 926
  • Avtomobil: Šel v škarpo

Trenutno sem v iskanju nekega podobnega vozička, za daljše relacije 3 do max 4x tedensko. Nikoli nisem posvečal hude pozornosti na te avte, zdaj ko si jih malo ogledujem je zadeva sledeča. Če bi se odločal za nakup tvojega avta, bi me v prvi vrsti zmotilo to, da je od M paket opreme na avto našraufan samo sprednji in zadnji odbijač. Ne sovpada z zunanjimi letvicami in notranjostjo. Kot drugo bi me zmotilo veliko številko kilometrov, pa ne zato ker bi bil avto pri takšnih kilometrih za v prešo (sem imel E39 z še več kilometri), ampak zato, ker je še vedno prvi vztrajnik in sklopka. Tale set bo shodil v naslednjem letu, v to sem 99% prepričan. Nova zadeva pa ni ravno poceni, + menjava le-tega. Bi pa bilo pametno takšen avto videt na dvigalu ali še boljše na TP na ploščah ko razteguje kolesa levo/desno.

Urejal Matejkec, 20.02.2021, 14:52.

Prikaži več možnosti

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 449

Za dobre 3 jurje bi ti imel tovarniško m sport paket pa verjetno komfort zice pa prej še mini generalko? Pa eni ste res optimisti .... Kolko si jih na avtonetu najdo takih ?

Prikaži več možnosti
    • andy, soulfly, Gregc in 9 ostalim je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 759

Za dobre 3 jurje bi ti imel tovarniško m sport paket pa verjetno komfort zice pa prej še mini generalko? Pa eni ste res optimisti .... Kolko si jih na avtonetu najdo takih ?

Nevem ce je optimist primerna beseda za take... :)
Prikaži več možnosti
    • Gregc je všeč

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik

Ne, nisem rekel, da bi mel tovarniško m sport paket in narejeno mini generalko za dobre 3jurje..ubistvu je pa cena 3750€ če nisem kje kaj spregledal. :ok

Če kupujem avto, pa nima veze ali je jurja, dva, tri ali pa 15, 20, me pač zmoti, da vem, da bom že v štartu hodil okoli mehanikov v naslednjih par mescih itd..
Glede M paket odbijačev je pa zame podobno kot lepljenje M nalepk na 320d. Razumeš? Sam da nalepko enostavno odstraniš, odbijača pa ne :ok
Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 403
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Ne, nisem rekel, da bi mel tovarniško m sport paket in narejeno mini generalko za dobre 3jurje..ubistvu je pa cena 3750€ če nisem kje kaj spregledal. :ok
Če kupujem avto, pa nima veze ali je jurja, dva, tri ali pa 15, 20, me pač zmoti, da vem, da bom že v štartu hodil okoli mehanikov v naslednjih par mescih itd..
Glede M paket odbijačev je pa zame podobno kot lepljenje M nalepk na 320d. Razumeš? Sam da nalepko enostavno odstraniš, odbijača pa ne :ok

To z odbijači te res ne razumem. Kolikor vem so original BMW spredaj zadaj in pragovi z vsemi nosilci tako kot mora biti. Razumem da bi se pritoževal, če bi bil samo spredaj nek fejk M5 odbijač samo tole ja pa kar konkretna zadeva kar ima on gor. Sploh pa brez problema najdeš koga, ki bi te odbijače vzel in menjal z navadnimi :D
Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 634
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Kupi novo, pa ne ne bos rabu okoli mehanikov hodit. Ne bo pa sam 3-4 jurje, bos dal 9-10k za Twingota brez opreme :beer

Prikaži več možnosti
    • andy, soulfly, Gregc in 2 ostalim je všeč

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik

Saj vidim, da noben ni razumel mojega pointa komentarja, ki ni bil slabo nameren..ampak kot vedno, ko komu kakšna beseda ali stavek ne paše, se vžge polovica foruma, ki zagovarja na pol narejeno delo :rofl
Potem je pa tukaj še prvi vztrajnik in sklopka, ki imata za sabo dobrih pol miljona kilometrov, to je pa tudi ok, saj je cena nekaj manj kot 4k€. To je pa ja poceni :ok2

Nič zato, vsakemu svoje, govoril sem kaj bi mene zmotilo ob ogledu takega avta, ker glih slučajno iščem nekaj podobnega in lahko povem na kaj vse gledam oz. gledajo kupci ob nakupu.
Veliko rajši bi videl, da je vozilo v original stanju z original odbijači, kot pa samo polovica montirane M krame na avtu.
Razumem pa prodajalca, da je avto sestavljal za sebe in po svojem okusu. Zato tudi nemore pričakovat, da bojo nekomu M odbijači všeč samo zato, ker je to drago in je kao nadgradnja.

Urejal Matejkec, 20.02.2021, 15:42.

Prikaži več možnosti

Leonnoel94
Leonnoel94
  • Uporabnik
  • Sporočil: 280
  • Avtomobil: E46 330d

Škoda k ni avtomatik...
Prikaži več možnosti

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 336
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

Škoda k ni avtomatik...

Vidiš jaz pa ne štekam kaj folk vidi v avtomatih. Edino Cadillaca bi mel avtomatika in še to ker jih ni bilo z ročnimi menjalniki.

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 449

Bmw serija 5 za dobre 3jurje pa ti nebi hodil okoli mehanikov? Nevem v kerem filmu si ti to gledal....

Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik

Bmw serija 5 za dobre 3jurje pa ti nebi hodil okoli mehanikov? Nevem v kerem filmu si ti to gledal....

Sam res, šele zdaj vidim kako sem neumen, da ne kupim avta za 3700€ s 550kkm, s katerim bi v naslednjem letu financiral mehanike :napaka

Bmw serija 5 za dobre 3jurje pa ti nebi hodil okoli mehanikov?

To je pohvala al graja znamke?

Eh sej nima smisla nadaljevat.
Prodajalcu želim srečno prodajo, kupcu pa dober nakup :ok

Urejal Matejkec, 20.02.2021, 16:12.

Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 265
  • Avtomobil: Bmw 330d, 530d

Vidiš jaz pa ne štekam kaj folk vidi v avtomatih. Edino Cadillaca bi mel avtomatika in še to ker jih ni bilo z ročnimi menjalniki.

Kaj pa ti vidiš v ročnem? Uživaš prestavljati po mestu 1,2,3,2..1,2,1,2,3,2,1..?
Prikaži več možnosti
    • fantastic five in žorž4x4 uporabnikom je všeč to sporočilo

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 634
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Potem je pa tukaj še prvi vztrajnik in sklopka, ki imata za sabo dobrih pol miljona kilometrov, to je pa tudi ok, saj je cena nekaj manj kot 4k€. To je pa ja poceni :ok2

Clovk. Jst sem dal vec kot 5,5k za Golfa, 1,5k v dodelavo podvozja, nove gume in kak mesec nazaj pustu 2,5k Pocesnku. Tebe pa mucita sklopka in vztrajnik za 600€, ki nardis en krog in takoj vidis ce je sploh za zamenjat ali ne, pri avtu za dobre 3 jurje? Ja, par stotakov ti bo verjetno se spustu sklepam, pa ze tako je poceni, ker kljub km je vseeno solidno ohranjen in imas bistveno vecje podrtije za vec denarja in se vecje podrtije za enak denar na netu.

Pac, tu joces brez da si avto vidu in sprobal. Seveda si dobu kontre nazaj, kaj si pa pricakoval :crazy

Urejal Compact-3, 20.02.2021, 16:47.

Prikaži več možnosti
    • miha84 in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 336
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

Kaj pa ti vidiš v ročnem? Uživaš prestavljati po mestu 1,2,3,2..1,2,1,2,3,2,1..?

Ja meni je zabavno

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti
    • hammanM5 je všeč

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 265
  • Avtomobil: Bmw 330d, 530d

Matejkec pejd ti po Clio raje, ali lepo kupiš od Bojana za 3500, daš takoj še 2k€ gor in ti ne bo treba hodit okrog mehanikov. Pri prvem obisku rešiš vse, evo rešen problem.
Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik

Uff ste se razpisali....avto je tankaj in vozi, ne rečem, da ni kaka malenkost za poštimat in to je to. Izpušni kolektor je litoželezni original bmw (e39), loputke so zunaj, egr blindiran,...šobe, veriga menjani,...

Drugač pa ni kr menjan sprednji in zadnji odbijač....set je original komplet odbijači, pragovi, vse pripadajoče plastike zadaj pod odbijačem, spredaj pri hladilniku ,čepi,nosilci....itd skratka vse kar je pod kataloško stevilko tovarnisko. Seveda pa imajo vsake oči svojega malarja in men je bil pac krom všec in sem pustil letvice kot so.
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 198
  • Avtomobil: E61 535D

..Drugač pa ni kr menjan sprednji in zadnji odbijač....set je original komplet odbijači, pragovi, vse pripadajoče plastike zadaj pod odbijačem, spredaj pri hladilniku ,čepi,nosilci....itd skratka vse kar je pod kataloško stevilko tovarnisko. Seveda pa imajo vsake oči svojega malarja in men je bil pac krom všec in sem pustil letvice kot so.

To ljudje ne razumejo. Mislijo da kar pašejo odbijači gor ;) Jaz sem pri meni še koloteke zamenjal, spredaj dva stranska nosilca in še tista dva kovinska pod tablico sem dodal (tega skoraj noben ne doda, zato jim pa stoji čudno prednji odbijač ;) ), tudi zadaj ob straneh sta različna nosilca. Plastike pod prednjim in zadnjim odbijačem so tudi druge...

Shadow line sem jaz dal OEM gor, ker sem ga dobil zelo poceni iz Poljske. Drugače sem pa imel pred tem glossy folijo gor. Folijo daš, pa ti ne bodo več težili glede tega ;) Aja pa če imaš M odbijače, ne pozabiti dodati v VO $715 opcije in kodirati PDC modul, da ti bodo senzorji pravilno razdaljo merili. Potem lahko mirne volje napišeš, da imaš M aerodynamic paket :metalc

V notranjosti sem jaz dodal M paket vstopne letvice in M levo stopalko (to za počivanje leve noge)(to zamenjati je pain in the ass), Sedežev in letvic ne mislim menjati, ker so ti ki jih imam bili za doplačilo tudi pri M paketu (Comfort sedeži in les). M paket volana nimam, ker imam M5 volan. Čakam edino še na črni strop :laugh

Urejal panki_86, 20.02.2021, 19:28.

Prikaži več možnosti
    • bojan.u je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.