Skoči na vsebino

P: 2011 BMW E91 320d EfficientDynamics

* - - - - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
56 odgovorov v temi
tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 789
  • Avtomobil: E36 32?i, E91 mlincek

Kerga Multivana gledaš? Letnik? 

T5 2005, 2.5 TDI 4 motion. Homologiran kot bivalno vozilo (ampak v original stanju mizicia + 7 zicev). Ne rabim vec osebnega avta (no se vedno imava 2 druga bencinarja), ker delam od doma, z mojo pa precej kampirava. Mi je pa spet odvec, da kupim nekaj za 30k za 10k km na leto (plus gradnja hise je v planu).

Prikaži več možnosti
    • soulfly in timej98 uporabnikom je všeč to sporočilo

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 553
  • Avtomobil: v srcu e39

T5 2005, 2.5 TDI 4 motion. Homologiran kot bivalno vozilo (ampak v original stanju mizicia + 7 zicev). Ne rabim vec osebnega avta (no se vedno imava 2 druga bencinarja), ker delam od doma, z mojo pa precej kampirava. Mi je pa spet odvec, da kupim nekaj za 30k za 10k km na leto (plus gradnja hise je v planu).

Bomba, sem vozil takega sicer in je res fajn zadeva, leti super za kombi, 4motion pa so mislim da se malo visji od navadnih in res prides povsod ali pa se dlje kot z avtom z 4 kolesnim pogonom :ok

Upam da bos nasel to kar isces, ker v oglasu so vsi oh in sploh realnost pa je bolj zalostna, ze pri osebnih vozilih, kaj sele kombijih
Prikaži več možnosti
    • tomazic89 je všeč

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 855
  • Avtomobil: creative technologie

a še nisi slišal za tole:

60347055_2192199174150619_64975108613666

:laugh .

Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

60347055_2192199174150619_64975108613666

Isto se je za e60/e90 govorilo, ko pa so postale dovolj poceni za vecino foruma pa kar neaenkrat najboljsa vozila....
Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik

Mene zanima, kam bi T6 biturbo dali na to sliko .
Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

Mene zanima, kam bi T6 biturbo dali na to sliko .

Ne vidi se ga ker je Na pooblascencu ker je se v garanciji :rofl

Urejal timej98, 01.03.2021, 16:10.

Prikaži več možnosti

lord_jure
lord_jure

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 240
  • Avtomobil: BMW F02 740Li

Isto se je za e60/e90 govorilo, ko pa so postale dovolj poceni za vecino foruma pa kar neaenkrat najboljsa vozila....

Točno to ja :)
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 759

Se 5let pa bo ze f30/f10 top avto na forumu :)
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik

Glede na to, da trije lastniki katere poznam in so imeli E60, bi vsi po vrsti imeli materiala za napisati knjigo o problemih z modelom E60, tko da to, da so najboljša vozila, to ravno ne drži. In ne, niso kupovali prežvečenih kišt za par jurjev. So seveda svetle izjeme z manj težavami, v veliki večini pa so E60 stalno pokvarljiva jajca. Ne rabiš to na uč ocenjevati, vprašaš serviserja, ki se ukvarja z njimi.

Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

lord_jure
lord_jure

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 240
  • Avtomobil: BMW F02 740Li

Glede na to, da trije lastniki katere poznam in so imeli E60, bi vsi po vrsti imeli materiala za napisati knjigo o problemih z modelom E60, tko da to, da so najboljša vozila, to ravno ne drži. In ne, niso kupovali prežvečenih kišt za par jurjev. So seveda svetle izjeme z manj težavami, v veliki večini pa so E60 stalno pokvarljiva jajca. Ne rabiš to na uč ocenjevati, vprašaš serviserja, ki se ukvarja z njimi.

Jaz sem imel E60 525i (ročni menjalnik) cca. 4 leta in res nimam pripomb. Ob nakupu je bil avto star 8 let, ob prodaji pa 12 let (185.000 km do 275.000) .
Razen klasičnih bedarij (tesnilo na pokrovu ventila, oljni separator oziroma Chewbacca tuljenje, pitje cca. 1L olja na 10kkm, tu in tam kakšna okvara predvsem zaradi wear and tear) je avto res bulletproof. CCC enota bp, elektronika na splošno bp, skratka noben večjih težav.
Glede samih stroškov vzdrževanja se mi še zdaj kolca po njemu.

Lp
Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 245
  • Avtomobil: Passat CC

A noben cene ne komentira? no bom pa jaz, 5 pa roka :) ?

Prikaži več možnosti
    • žorž4x4 je všeč

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

Se 5let pa bo ze f30/f10 top avto na forumu :)

Saj je Ze, zdaj pocasi g serija to postaja, sam folk se nima dnarja pa jih stvari “motijo”... tisti ki majo so pa lepo tiho in se smejijo ter ne postajo bedarij online :ok2

Zastonj te niti avtobus ne pelje, niti ne moras hodit pes, ker tudi cevlji se znucajo... kdor misli da se bo vozil zastonj, mu nekaj fali v glavi... ce noces izrednih stroskov, gres v salon, pare na mizo al pa fafing v usta pa je to to.... eni res zivijo v oblakih

EDIT:evo sem se vozil zraven v e60 fl 525da, od 150k do 300kkm v dveh letih, ene napake razen enkrat predrta pnevmatika... je p res da je bil avto na pooblascencu na par mesecev pa je bilo treba izkasljat kakega vijolcnega... sam se je z avtom vozilo na sestanke in delalo denar, tako da to ni problem...
ce pa se na siht vozis z maminim cliotom, e60 pa samo za pred kafano, pa verjamem da je jamranje ob prvem servisu lol

Urejal timej98, 02.03.2021, 09:44.

Prikaži več možnosti
    • Donki kong je všeč

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik

Zastonj te niti avtobus ne pelje, niti ne moras hodit pes, ker tudi cevlji se znucajo... kdor misli da se bo vozil zastonj, mu nekaj fali v glavi... ce noces izrednih stroskov, gres v salon, pare na mizo al pa fafing v usta pa je to to.... eni res zivijo v oblakih

Ne komentiraj zgodb, katerih ne poznaš.

Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

Ne komentiraj zgodb, katerih ne poznaš.

Si se nasel v katerem od mojih postov pa si malo butthurt? Aja tocno, avtobusi vozijo na? Cvetni prah? Soferji 8 ur motajo volan kr jim pase? Al kaj si hoto povedat mojster?
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik

Si se nasel v katerem od mojih postov pa si malo butthurt? Aja tocno, avtobusi vozijo na? Cvetni prah? Soferji 8 ur motajo volan kr jim pase? Al kaj si hoto povedat mojster?

Odsanjaj dalje.

Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

Odsanjaj dalje.

Hvala za tako konkreten odgovor, dosti si pripomogel k kvalitetni vsebini foruma kakor tudi boljsem zivljenju vseh prisotnih z to objavo :rofl :rofl
Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik

No no, hvala za bumpe ampak mal se umirta, da se ne bosta zaradi e60 v prodajni temi o e91 skregala :ok2 .

Zmago1, hvala za ponudbo, zaenkrat se mi se ne mudi s prodajo.

Sneak peak preview:

image(1).png

Prikaži več možnosti
    • soulfly in dnjehen uporabnikom je všeč to sporočilo

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

No no, hvala za bumpe ampak mal se umirta, da se ne bosta zaradi e60 v prodajni temi o e91 skregala :ok2 .
Zmago1, hvala za ponudbo, zaenkrat se mi se ne mudi s prodajo.

Sneak peak preview:
attachicon.gifimage(1).png

Ma vidis da veljo ti hoces stranke speljat pa jih prestrasit kako so to pokvarljivi avti, jaz te samo resujem brez zlobnimi govoricami :-D
Drugace pa wau, ta platisca mu sedejo ko budali samar, svetle celjusti na to barvo platisc pa samo pika na i :ok

Ara je padla?

Drugacr pa luci bos verjetno zamenjal slej kot prej predvidevam? :-D daj noter kake nove bi-led projektorje pa mas dan pred sabo
(vidim ravno da so neki kitajci poceni not)
Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik

Vse sva zmenjena s prodajalcem.. ko se E91 proda, pridem iskat. On caka novega multivana in bi najraje videl, da pridem cim kasneje iskat :-D . To pa tudi meni ustreza zaradi prodaje.

Ja LED kitajci so notri, svetijo dobro, ampak kolikor se poznam bom iskal OEM.. zadaj pa so OEM od facelifta. Spredaj in zadaj luci in letvice so od facelift-a.

Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

Vse sva zmenjena s prodajalcem.. ko se E91 proda, pridem iskat. On caka novega multivana in bi najraje videl, da pridem cim kasneje iskat :-D . To pa tudi meni ustreza zaradi prodaje.

Ja LED kitajci so notri, svetijo dobro, ampak kolikor se poznam bom iskal OEM.. zadaj pa so OEM od facelifta. Spredaj in zadaj luci in letvice so od facelift-a.

No pol pa res zelim uspesno prodajo e91... veljo ima da vsak dan kaj v tej temi napises da mu jo drzima pri vrhu :-D vidis tak je najboljse pri menjavi vozil, jaz sem tudi ravno kupoval drug avto, pa je po starega prisel kupec tja, kjer sem delal prepis in kupil novega :ok2 samo se presedes in to je to...

Na teh multivanih facelift res naredi ogromno razliko, ampak mislim da za sprednji konec moras se kaj drugega menjat ce hoces novejse luci, mislim da tudi odbijac potem ne pase:ok
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.