Skoči na vsebino

P: 2011 F11 520d

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
55 odgovorov v temi
pitbul
pitbul

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 461

Cena na avtonetu je bila 9400,še preden sem ga ponudil na forumu...ponudba je bila prenizka.Nato sem dal aro za drug avto,ceno spustil in objavil oglas še tukaj za še nižjo in hkrati zadnjo ceno.

Za osem ga nebi dal niti danes,medtem ko prejšnji teden pred izgubo are....najbrž bi ga dal,a ni bilo kupca :ok

Plus kje piše da ljudje,ki so ta denar ponujali ob ogledu nebi dodatno zbijali cene?Konec koncev avto vizualno ni tako ohranjen kot mehansko in ima kakšno praskico in bunkico,kar pa dilerjem več pomeni kot vse ostalo...Iz tega vidika  se mi res ne da ukvarjati z njimi :ok

Prikaži več možnosti

pitbul
pitbul

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Če mu je ponujal 8k na mestu ogleda je nor da mu ga ni dal za ta denar. Če mu je 8k ponujal po telefonu, pa je bil več kot očitno kupec brez denarja in z ogromno prostega časa. Jaz sem v življenju prodal 17 avtomobilov in 5 motornih koles, pa še enkrat nisem prodal zadeve človeku ki je cenkal (ponujal cifro oz. sam določal ceno) pred ogledom oz. preko telefona.

Se strinjam...nor nisem,sem pa včasih preveč trmast in vztrajam pri svojem.

Prodal sem tudi jaz kar nekaj avtov in motorjev,skoraj vse prvemu ki je prišel na ogled.En motor sem prodal celo za višjo ceno kot sem jo imel v oglasu :ok2

Preprodajalcev pa nekako ne prebavljam,izkoriščanje takšnih in drugačnih situacij ljudi v svojo korist ,pač ni v mojem interesu in ni lepo :ok

Prikaži več možnosti
    • fantastic five je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 487
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Saj to ti pravim, če ti je ponujal 8k po telefonu je itak samo bluzil, ko bi prišel na ogled bi ti pa ponujal 7k..

Jaz sem pred mesecem prodajal tastov avto, najcenejši na netu, slovenski, nadpovprečno opremljen, 130k km, prvi lastnik.. take avtomobile iz uvoza pradajajo dilerčki po 40k.. Jaz pa ceno 36k.. Pa so me full klicali, telefon je zvonil tja v eno.. Pa vsi ponujali preko telefona 30k.. Pa sem vsakemu povedal da ni šans da ga damo za ta denar, ni pogojev.. In kaj se mi je zgodilo, me kliče eden od teh ki so ponujali 30k, jaz pač nisem v zmedi toliko klicev nisem vedel da je eden od njih, itak pa sem vsakemu povedal da s ponudbami 30k nima kaj hodit gledat zadevo.. Ja kliče dec, da sva se predvčerajšnjim pogovarjala in da se je odločil da ga pride pogledat. In kaj naredi model, postavim avto iz garaže in začne bluzit 30k ti dam, jaz pa njemu pa sem ti povedal po telefonu! Pa je zapravil z ogledom moj in svoj čas, mi še pa zdaj ni jasno zakaj je sploh prišel na ogled?
Prikaži več možnosti
    • Svetnik, bedolin in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 298

Časi debelih krav v tem poslu so mimo.

So pa nekateri ratali konkretno požrešni.Poznam jih kar nekaj, kjer jih ob takem znesku ne zadovolji nič manj kot saj 5000€ RVC-ja...

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 202
  • Avtomobil: Z4

Hvala za nasvet,ga bom upošteval :ok

Hvala :ok

No ja,lahko jo tudi zvišam,saj ni tako težko...

In nova cena je 9000€ :ok2

Ps. Avto je dobil nove gume in novi zračni blazini.Zaenkrat je roba še v avtu,drug teden pa bo tudi na avtu.

Ps2. Zračne blazine na avtu ne puščajo in so ok,nove sem kupil ker sem dobil dobro ponudbo in stare še niso bile menjane...preventiva lahko rečemo in še zadnja šibka točka avta,ki še ni bila menjana.Seveda rabljene priložim,za vsak slučaj :ok

https://www.avto.net...drubrika=&SHP=1

povezava ne deluje do oglasa.

Prikaži več možnosti

sando
sando

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 991
  • Avtomobil: 1er

https://www.avto.net...asp?id=16221019

lpS

Prikaži več možnosti

pitbul
pitbul

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Saj to ti pravim, če ti je ponujal 8k po telefonu je itak samo bluzil, ko bi prišel na ogled bi ti pa ponujal 7k..

Jaz sem pred mesecem prodajal tastov avto, najcenejši na netu, slovenski, nadpovprečno opremljen, 130k km, prvi lastnik.. take avtomobile iz uvoza pradajajo dilerčki po 40k.. Jaz pa ceno 36k.. Pa so me full klicali, telefon je zvonil tja v eno.. Pa vsi ponujali preko telefona 30k.. Pa sem vsakemu povedal da ni šans da ga damo za ta denar, ni pogojev.. In kaj se mi je zgodilo, me kliče eden od teh ki so ponujali 30k, jaz pač nisem v zmedi toliko klicev nisem vedel da je eden od njih, itak pa sem vsakemu povedal da s ponudbami 30k nima kaj hodit gledat zadevo.. Ja kliče dec, da sva se predvčerajšnjim pogovarjala in da se je odločil da ga pride pogledat. In kaj naredi model, postavim avto iz garaže in začne bluzit 30k ti dam, jaz pa njemu pa sem ti povedal po telefonu! Pa je zapravil z ogledom moj in svoj čas, mi še pa zdaj ni jasno zakaj je sploh prišel na ogled?

Zato pa pri takih,ki glihajo po telefonu,ne spušcam niti za evro in hvala bogu jim je jasno...preko smsov sem pa kar odrezav in mi ne tezijo več :ok

Tudi forumašom,ki me sprašujejo po izključno zadnji ceni,le te sploh ne napišem in povem da ob ogledu zvejo kaj več.Glej si ga zlomka,tudi od njih ne dobim več odgovora :ok2

povezava ne deluje do oglasa.

Ups,sem prehito kopiral povezavo...

Drugače pa v oglasu ne zveš nič več kot iz oglasa tu.Z linkom sem hotel povedati le,da sem res upošteval nasvet in dvignil ceno v izogib tratenja časa s strani neresnih kupcov,ki imajo preveč časa :ok

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 625
  • Avtomobil: bmw m3

Če mu je ponujal 8k na mestu ogleda je nor da mu ga ni dal za ta denar. Če mu je 8k ponujal po telefonu, pa je bil več kot očitno kupec brez denarja in z ogromno prostega časa. Jaz sem v življenju prodal 17 avtomobilov in 5 motornih koles, pa še enkrat nisem prodal zadeve človeku ki je cenkal (ponujal cifro oz. sam določal ceno) pred ogledom oz. preko telefona.

sej to, če je mel resno ponudbo za 8k in ga ni prodal, je problem v prodajalcu, zdej če je blo pa to sam potelefonu, bi blo verjetno v živo že 7000, kar pa ne pomeni da kupec ni imel denarja, načini doseganje cene so pač različni, eni zbijajo po telefonu, drugi na mestu tretji oboje, kar daleč od tega da bi določalo kdo ima denar, vsak bi pač rad dobro kupil, kaj je tle čudneg? Sej ne rečem če je stvar res ugodno napram drugim se mi ne zdi niti olikano zbijat preveč, kar pa v tem primeru ni

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 969
  • Avtomobil: E28 & E34 & E32 & E61

Časi debelih krav v tem poslu so mimo.

So pa nekateri ratali konkretno požrešni.Poznam jih kar nekaj, kjer jih ob takem znesku ne zadovolji nič manj kot saj 5000€ RVC-ja...

Ni mi jasno kje dobijo žrtve za tak RVC. Tako prodajalca kot kupca.

Prikaži več možnosti

pitbul
pitbul

BMW ljubitelj

• Uporabnik

No avto je bil danes,kljub raznim komentarjom forumašev v temi in preko ZS prodan.

In to prvemu kupcu ki je prišel na ogled,za zastavljeno višjo ceno :ok2

Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 893
  • Avtomobil: traktor

no vidiš...prepoceni je bil 

Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

pitbul
pitbul

BMW ljubitelj

• Uporabnik

no vidiš...prepoceni je bil 

Najbrž res...pozabil sem omenit,da je bil prvič kupec celo forumaš :ok

Prikaži več možnosti

Beny
Beny

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 550
  • Avtomobil: BMW Z4; 335i

Ja res je...kupil sem ga jaz.
Kaj naj recem, avto sploh ni tako slab, kot ga je opisal Pitbul. Tu pa tam bo kaj za porihtat, ampak nic groznega.
Drgac je pa tale Pitbul zelo prijazen fant, predvsem pa posten. Pred ogledom, ga je natancno opral, tako da sem lahko videl vse pomanjklivosti, ki jih resnicno ni veliko.
Upam, da mi bo lepo sluzil, ker ga mislim obdrzati kar nekaj let.
V glavnem, lep in dober avto za posteno ceno.
Hvala ti se enkrat!!!
LP, Beny
Folk, BMW je zakon!!!!!!! :ok2!!!
Prikaži več možnosti
    • RobertH, soulfly, bedolin in 3 ostalim je všeč

pitbul
pitbul

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ja res je...kupil sem ga jaz.
Kaj naj recem, avto sploh ni tako slab, kot ga je opisal Pitbul. Tu pa tam bo kaj za porihtat, ampak nic groznega.
Drgac je pa tale Pitbul zelo prijazen fant, predvsem pa posten. Pred ogledom, ga je natancno opral, tako da sem lahko videl vse pomanjklivosti, ki jih resnicno ni veliko.
Upam, da mi bo lepo sluzil, ker ga mislim obdrzati kar nekaj let.
V glavnem, lep in dober avto za posteno ceno.
Hvala ti se enkrat!!!
LP, Beny

Me veseli da si zadovoljen,naj ti res lepo in dolgo služi :ok

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 298

Priden kuža  :ok2

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 202
  • Avtomobil: Z4

Cestitke obema in novemu srecno voznjo ter obilo zadovoljnih kilometrov.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.