Skoči na vsebino

P: BMW E46 323i cabrio

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
36 odgovorov v temi
nivle
nivle
  • Uporabnik
  • Sporočil: 6

ZNAMKA : BMW

MODEL : 323I E46

LETNIK 1. REGISTRACIJE : 2000/10

DEJANSKI LETNIK VOZILA ( leto izdelave ) : 2000

BARVA VOZILA : SREBRNA METALIK

TIP MENJALNIKA : ROČNI

MOČ MOTORJA : 125kW

KILOMETRI : 235.500KM

REALNOST KILOMETROV :

Vozilo ima 10.000km, več prevoženih.

OPREMA VOZILA :

- CD CHANGER FOR 6 CD

- HIFI SPEAKER SYSTEM

- HEADLIGHT CLEANING SYSTEM

- RAIN SENSOR

- XENON LIGHT

- AUTOMATIC AIR CONDITIONING

SPLOŠNA BREZHIBNOST VOZILA ( BI DANES OPRAVIL TEHNIČNI PREGLED ) : DA

NAPAKE VOZILA :

Vozilo nima napak!

MOJ OPIS VOZILA :

Vozilo sem dobil pred enim letom v račun. Vozilo je bilo uporabljano kot četrto vozilo, in je bilo vseskozi garažirano. Vožen je bil le ob lepem vremenu. V mojem lastništvu je bilo menjano naslednje PLOŠČICE, SVEČKE, CINŠPULE, HARDI ZGLOB, ŠTARTER. Vozilo je vizualno zelo lepo ohranjeno, nikjer rjav.

CENA :

5499€

( Lahko uredim financiranje SUMMIT hitri kredit)

MOŽNOST MENJAVE.

KONTAKT : ZS

Pripete slike za predogled

• IMG_1878.jpg
  • IMG_1875.jpg
  • IMG_1874.jpg
  • IMG_1877.jpg
  • IMG_1876.jpg
  • IMG_1879.jpg
  • IMG_1880.jpg
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

auto23
auto23
  • Uporabnik
  • Sporočil: 229
  • Avtomobil: E46 Cabrio, FX45,T4, Juke

Lep in tudi ni drag. Jaz ga nebi prodal tako poceni. Gotovo lahko dobiš več za njega. Edino malo si hiter za prodajo počakaj še dva meseca.

Urejal auto23, 19.03.2021, 18:46.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 322
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ta je pa res lep. Ne seri ga z menjavami ker boš dobil samo neka jajca v račun, raje dvigni ceno ker lepih kabrioletov enostavno ni za dobit, na trgu jih primanjkuje. Tudi jaz imam E46 Cabrio in je niti pod razno ne dam za podoben denar.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

jurko
jurko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 629
  • Avtomobil: TRAKTOR

A ni ta avto naprodaj pri Z mobil v Novem mestu? Si iz NM? Daj mi kaj vec napisi v zs....

Hvala
Vsak naj dela tisto kar zna: francozi naj kuhajo, nemci pa delajo avtomobile :ok
Prikaži več možnosti
    • nivle je všeč

auto23
auto23
  • Uporabnik

Ta je pa res lep. Ne seri ga z menjavami ker boš dobil samo neka jajca v račun, raje dvigni ceno ker lepih kabrioletov enostavno ni za dobit, na trgu jih primanjkuje. Tudi jaz imam E46 Cabrio in je niti pod razno ne dam za podoben denar.

Se ne morem strinjati bolj. Tudi jaz ima E46 cabrio in ga tudi jaz ne dam za podoben denar.

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 729
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Ce je prepoceni ga kupte, ane :)

Prikaži več možnosti
    • nejči, magic man, penny3 in 2 ostalim je všeč

nivle
nivle
  • Uporabnik

A ni ta avto naprodaj pri Z mobil v Novem mestu? Si iz NM? Daj mi kaj vec napisi v zs....

Hvala

Ja pri Z MOBIL je avto oglaševan. Pišem v ZS

Prikaži več možnosti

auto23
auto23
  • Uporabnik

Če ga pa že imam. Še lepšega in boljšega. Saj oglašamo se vsi ki ga že imamo in vemo kako redki so dobri.
Prikaži več možnosti

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 639
  • Avtomobil: e46, e60, e90, S1000R

Če ga pa že imam. Še lepšega in boljšega. Saj oglašamo se vsi ki ga že imamo in vemo kako redki so dobri.

X2  :ok

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 487
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Največja fora pa je da se ne bo prodal ne ta in ne ti vaši za tak denar. Spet nekaj umetno napihujete cene, podobno je z lastniki A4 cabrio.. Vsi so mi govorili, pa tvoj je top, pa ne daj ga za ta denar.. Zanimanja zanj pa NULA.. Kaj ti pomaga, če je dober če ni kupcev zanj.. razen tistih ki ga ne potrebujejo ker ga že kao imajo.. 

Tako kot vam je napisal @Compact-3.. Ja potem pa vzamite enga na zalogo če je tako poceni itd. in veste da je zadeva več vredna.  

Je pa avtek videt lep, sicer platišča so mimo.. Pa dobro to se hitro zamenja..  Jaz bi si kupil še kakega cabria, samo ko hudiča prodat ne moreš..  :crazy

Prikaži več možnosti
    • RobertH, yamasaki, BMW Deutschland in 6 ostalim je všeč

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 639
  • Avtomobil: e46, e60, e90, S1000R

Največja fora pa je da se ne bo prodal ne ta in ne ti vaši za tak denar. Spet nekaj umetno napihujete cene, podobno je z lastniki A4 cabrio.. Vsi so mi govorili, pa tvoj je top, pa ne daj ga za ta denar.. Zanimanja zanj pa NULA.. Kaj ti pomaga, če je dober če ni kupcev zanj.. razen tistih ki ga ne potrebujejo ker ga že kao imajo.. 

Tako kot vam je napisal @Compact-3.. Ja potem pa vzamite enga na zalogo če je tako poceni itd. in veste da je zadeva več vredna.  

Je pa avtek videt lep, sicer platišča so mimo.. Pa dobro to se hitro zamenja..  Jaz bi si kupil še kakega cabria, samo ko hudiča prodat ne moreš..  :crazy

Čisto odvisno. Za mojega me je kar nekaj ljudi vprašalo, če ga prodam pa sem takoj rekel ne (ni bil nikoli oglaševan). Seveda potem o ceni sploh nismo razglabljali.

Eden od teh je še vedno; če ga boš kdaj prodal obvezno prvo mene pokliči, ker se mu dopade barva in motorizacija. Cena pri njemu ne bi bila težava tudi, če bi bila malo večja saj tržišče zelo dobro pozna. Prav tako moj avto. Tako da, ... za vsako stvar se najde kupec. Prej ali slej. 

Prikaži več možnosti

milo
milo

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 307
  • Avtomobil: ex E34 2.0 / ex E39 2.0

Se popolnoma strinjam..jst sm se ze navadu na tem forumu s takimi komentari in pohvalami..pol pa tej isti lastniki jedva ga prodajo ali pa ga dajo izpod cene..cabrio pa itak je tezko prodat...ko gledam po avtonetu ..vsi tej lastniki cabriotov napisejo "vozen kot drugi avto al pa tretji" a avto z 250000km in normalno cena nabita..in spet smo pol tam...uni ki spremlja malo avto net bo vidu da nekateri avti stojijo gor pol pol leta in vec..
Prikaži več možnosti
    • magic man je všeč

akula
akula
  • Uporabnik
  • Sporočil: 13
  • Avtomobil: e46 323Cic

Se ga najde. Na prodajku :)

https://avtolog.si/s...BR31000JP17214/

Prikaži več možnosti

nivle
nivle
  • Uporabnik

Nebo držalo.

https://avtolog.si/s...BR31090JP17891/

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 245
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

V vsaki temi kjer se prodaja Cabrio jokaš za tisto prodajo A4-ke. 

Tako je, da so tele serije E46, E39, E38 ratale hudo popularne. Sam sem mislil, da za mojo ex 328i folk samo pametuje kako bi jo imel in koliko bi plačali pa se je na koncu izkazalo da niso samo besede in je šla za skoraj x2 kot sem jo sam plačal 3 leta nazaj :) Je bila pa res odlično ohranjena, nič štrihana, rje ni bilo videt.... z malo km a razen športnih zicov in volana brez neke posebne opreme :) In zadnič dobim MMS od nove lastnice kako je na avto spet nekdo obesil cifro ter kupim :)

Primerjat prodajo teh serij BMWjev z krogci je skoraj žalitev :D

Tako, da ja če tale res ni rjava oz ni bila popravljana ter je vse ostalo OK bo šla za tolk al pa kak evro manj. ZA 3k pa lahko počasi vsi odmislite lepo E46 R6 pa ne glede na različico.

Urejal bvogri, 20.03.2021, 15:13.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 322
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jaz ga že imam, če ga nebi imel bi pa ta moment letel ponj.

Ta razlika v kilometrih je tako majhna da se je verjetno nekdo zmotil, nisem še videl primera da bi šel kdo vrtet kilometre za 10.000. To je popoln nesmisel. 

..cabrio pa itak je tezko prodat...ko gledam po avtonetu ..vsi tej lastniki cabriotov napisejo "vozen kot drugi avto al pa tretji" a avto z 250000km in normalno cena nabita..in spet smo pol tam...uni ki spremlja malo avto net bo vidu da nekateri avti stojijo gor pol pol leta in vec..

Kabrioleta je težko prodat samo če je v katastrofalnem stanju, ali pa če je cena pretirana. Kar je v nulo ohranjeno se proda takoj, ponavadi celo še preden pride v oglas, tako da je večina tistega kar se valja po oglasih totalen klump. Taki pa potem visijo gor po par let, ja. Z razlogom.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 970

Sem prav firbčen, če bo beseda prepoceni imela kakšno povezavo s hitro prodajo?

Prikaži več možnosti

Apolon
Apolon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 579

Hm, sem mislil investirati v bitcoine, samo sem dobil namig, da je ta cabrio prepoceni in da mu bo cena samo še rasla.. :-D

Prikaži več možnosti
    • magic man in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

auto23
auto23
  • Uporabnik

Hm, sem mislil investirati v bitcoine, samo sem dobil namig, da je ta cabrio prepoceni in da mu bo cena samo še rasla.. :-D

Ti se kar zajebavaj, potem boš pa razmišljal čez par let ko bo cena tega 10 K Eur...

Prikaži več možnosti

auto23
auto23
  • Uporabnik

Jaz ga že imam, če ga nebi imel bi pa ta moment letel ponj.

Ta razlika v kilometrih je tako majhna da se je verjetno nekdo zmotil, nisem še videl primera da bi šel kdo vrtet kilometre za 10.000. To je popoln nesmisel. 

Kabrioleta je težko prodat samo če je v katastrofalnem stanju, ali pa če je cena pretirana. Kar je v nulo ohranjeno se proda takoj, ponavadi celo še preden pride v oglas, tako da je večina tistega kar se valja po oglasih totalen klump. Taki pa potem visijo gor po par let, ja. Z razlogom.

Saj ne zbijajo kilometrov, samo ponavadi so zgodi tako kot meni, da so kontrolorji na tehničnem šlampasto popisali kilometre. Namesto 225000 jih na primer napišejo 215000. Ti pa za to ne veš ker je to samo na zapisniku od tehničnega pregleda in v uradnih evidencah. Meni so tudi na službenem tako naredili in ker sem opazil pri okencu nisem hotel podaljšati registracije. Dve uri je trajalo preden so mi uredili, ker je bilo vse že v računalniku. Potem pa ponovni tehnični pregled, upam da se to ne bo videlo kje v uradnih evidencah. To pa lahko opaziš šele čez kakšnega po leta ko se podatki vidijo tudi v avtologu.  Kupec vozila pa je prepričan da so kilometri zbiti. Oni ti pa rečejo saj je samo 10k ali 20k kilometrov. Tako da bodite previdni na tehničnih pregledih.

Nalepi raje link iz Prodajkota, ker mislim da samo bluziš...

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.