Skoči na vsebino

Testiranje za korono - vaše izkušnje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
92 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 705
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Čer. Tole temo sem odprl zato ker sem o tem spraševal že v eni drugi pa tam nisem dobil odgovora, ker so vsi vpleteni izredno zaposleni s tem kdo je večji idiot, cepilci ali anticepilci. No v tej temi se ne bomo pogovarjali o tem kdo je večji idiot (vsaj upam), namenjena je izključno razpravi o TESTIH. Pa ne tistih v šoli, niti ne o takem testiranju ko greste sosedovo Micko porivat da vidite če fuka boljše od Francke, pač pa o testih na COVID19 ali po domače koronco. Zanimajo me VSE vaše izkušnje, opažanja, občutki, izkušnje, pomisleki in mnenja o testiranju na korono, kakršnemkoli. Beseda je vaša.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Pozabil napisat, v tej temi ni prepovedano objavljat poste in komentirat :P

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 701
  • Avtomobil: /

Mene zanima kako je s tistimi testi z grgranjem ali slino.. hrvati to baje imajo, mi samo palcke in nos. A ima kdo kaksno informacijo glede tega?
Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 988
  • Avtomobil: kwatro, 911 Safari

Klicni center za informacije o novem koronavirusu

V pomoč prebivalcem pri iskanju zanesljivih informacij v zvezi z novim koronavirusom smo ponovno vzpostavili klicni center. Na vaša vprašanja odgovarjajo študentje višjih letnikov Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani pod mentorstvom ustreznih strokovnjakov. 

Pokličete lahko od ponedeljka do petka med 8. in 16. uro:

• na brezplačno telefonsko številko 080 1404,
  • za klice iz tujine pa je na voljo številka +386 1 478 7550.

Pokličite 080 1404

Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 690
  • Avtomobil: e46, e60, e90, S1000R

Evo. Moji v četrtek popoldan v službi naredijo hitri test - pozitiven. Jo pošljejo takoj domov. Kontaktira svojo zdravnico - popoldan seveda ne moreš tam nikogar dobiti in pošlje email za navodila oz. kakšen je nadalnji postopek. Naslednji dan ji odgovorijo, da jo bodo naročili na PCR in naj čaka na klic (seveda doma v karanteni). Po 2 dneh dneh je ni klical nihče zato sem jo pobasal v avto in jo kar sam odpeljal. Na testiranju nobene gužve in gotova v parih minutah. Zanimivo pa to, da nihče sploh ni javil, da je bila naročena in o tem tam niso ničesar vedeli (verjetno zaj*** njene zdravnice). Po parih urah dobi rezultat, tudi ta pozitiven. 

Njeno počutje: rahla vročina, hrana ji je vsa grenka in utrujenost. Drugih nekih "hudih" simptomov nima. Meni in hčeri zaenkrat nobenemu nič. 

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 163
  • Avtomobil: E46 320i

Jaz hodim vsak teden na hitri test v privat ambulanto, firma plača. So pa zelo nežni, dejansko gre samo po nosnici s palčko in ne not v možgane :) do zdaj štirje iz naše trgovine vedno negativni.
Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti

Gora91
Gora91
  • Uporabnik
  • Sporočil: 78
  • Avtomobil: Simply clever

Moji 2 leti stari hčeri so hoteli zaradi en teden trajajočega kašlja in smrkanja vzeti bris, ko sva bila pri zdravniku. Smo kr hitro zaključili obravnavo. Manjka razmišljanja z zdravo pametjo.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40 884
  • Avtomobil: Alfa 166

Kako je z veljavnostjo teh testov. je res tako, da če je za privat rabo, da greš recimo lahko v bare ali v tujino, traja samo 3 dni, drugače pa za službeno rabo 7 dni. Pa isti test!!! Je to mogoče. To sta mi že dva tako povedala, ki hodita službeno na Hrvaško.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 553
  • Avtomobil: E91 320d xd

Jzt sem jo prebolel,in zdaj v službi me ne rabijo testirati ,so pa hteli Mal z pritiskom da me prisilijo sam pa bil pripravljen brez službe ostat in so se pomirili...pri nas vsak torek te testirajo in gre volk delati in rezultate dobis popoldan kar seveda nima nobenega smisla.
Kolega ki dela v Glock firmi je pa dobil otpoved ker se ni testiral..kaj bo po 6ih meseci bomo pa vidli ko bodo antitelesa izhlapela ..
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 324
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Jaz sem bil 2x na metelkovi drive in in obakrat sem vse zvezde videl ko mi je s tisto palčko po notranji strani lobanje počohala. Se mi je pol še ene 20 minut oko solzilo pa cel dan je blo neprijetno.

Enim ni nič menda, meni pa ni glih prijetno.

Itak vedno negativen, sem že po naravi negativec.

Urejal voith, 02.05.2021, 09:45.

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

Gora91
Gora91
  • Uporabnik
  • Sporočil: 78
  • Avtomobil: Simply clever

Jaz sem bil 2x na metelkovi drive in in obakrat sem vse zvezde videl ko mi je s tisto palčko po notranji strani lobanje počohala. Se mi je pol še ene 20 minut oko solzilo pa cel dan je blo neprijetno.
Enim ni nič menda, meni pa ni glih prijetno.
Itak vedno negativen, sem že po naravi negativec.

Se bi strinjal. Imel kr nekaj brisov pa so na meti najslabše vzeli.
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 163
  • Avtomobil: E46 320i

Jzt sem jo prebolel,in zdaj v službi me ne rabijo testirati ,so pa hteli Mal z pritiskom da me prisilijo sam pa bil pripravljen brez službe ostat in so se pomirili...pri nas vsak torek te testirajo in gre volk delati in rezultate dobis popoldan kar seveda nima nobenega smisla.
Kolega ki dela v Glock firmi je pa dobil otpoved ker se ni testiral..kaj bo po 6ih meseci bomo pa vidli ko bodo antitelesa izhlapela ..

4000€ je kazen za firmo če ni zaposleni testiran. Iz prve roke od inšpektorja.

Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik

Po drugi strani pa potpišeš Freiwillig izjavo da se strinjaš da te bojo testirali ...ni izhoda iz te situacije ,prej al slej bomo vsi dobili svoj odmerek ..
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 863
  • Avtomobil: Becikl

Po drugi strani pa potpišeš Freiwillig izjavo da se strinjaš da te bojo testirali ...ni izhoda iz te situacije ,prej al slej bomo vsi dobili svoj odmerek ..

Ja res bombazna palcka je strah in trepet. Ubijalec st.1

Dej nehite bit tolk posrani.

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 286

Jaz hodim vsak teden na hitri test v privat ambulanto, firma plača. So pa zelo nežni, dejansko gre samo po nosnici s palčko in ne not v možgane :) do zdaj štirje iz naše trgovine vedno negativni.

Krajše palčke imajo. Mi se tudi od novembra testiramo vsak teden, privat, sosed in nam ne vzame nič časa. Par minut pa so rezultati na mailu/sms. Ima isto te kratke palčke, kot bi te s palčko za ušesa po nosu malo požgečkal.

Smo pa imeli situacijo, ponedeljek začetek marca, sedimo zjutraj skupaj vsi na sestanku, nato gre od enega sodelavca žena v službo in je bila pozitivna na hitrem testu. Smo dali še njega takoj na hitri test, negativen in poslali domov. Naslednji dan je bila pozitivna na PCR in so bili vsi v karanteni. 

Smo pa zdaj že tako, 2 sta prebolela, 2 cepljena, 3 pa še nič. 

lp,m

Urejal bmw330cd, 02.05.2021, 12:09.

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 413
  • Avtomobil: hitro kolo

Testirana že X-krat, nič posebnega in dramatičnega.

Prikaži več možnosti
    • cilinder je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 899
  • Avtomobil: F30 335i F15 X5 30D

Jaz tudi vedno vse ok v smislu da ni bilo neprijetno. Tudi do sedaj vsi prijazni. Skratka noben bav bav. Tudi 7 let starga otroka so testirali in nobenih tezav...
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik

Zakaj silijo tok z testi ,ta nas Kurz samo testat testat...uposlena v ZD dobila dva odmerka čudežne sprice..po enem mesecu ,simptomi ,gre se testirat ,in pozitivna ...ko so je poklicali in ko je rekla da je že cepljena ,10 sekund molk pol pa naj pride se enkrat in je bila negativna ..jzt pa od začetka covid po celi DE,At normalno delal,spal v hotelih in nič.
Prvi test prej mesec dni,negativen,po par dni simptomi in drugi test pozitiven..naključje al pa res en drek na palckih..covid smo dobili iz Kine,testi made in Kina,fpp2 maske made in Kina..sej ste že slišal za afero v at da so kineske maske prepakirali in prodajal pod made in At..
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 264
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Spukanje v epruvetko vsak teden. No drama.

Saliva AG test.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Spukanje v epruvetko vsak teden. No drama.
Saliva AG test.

Kje, pri nas ali na Hrvaškem?

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.