Skoči na vsebino

Nadgradnja osnovnega ozvočenja v G31

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
8 odgovorov v temi
Yellow
Yellow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: BMW G31 530d xDrive

Pred parimi tedni sem kupil g31 2017 530d z base sistemom ozvocenja. Ker mi je zvok zanic me zanima, če je kdo že zamenjal/nadgradil ta base sistem z bmw hifi ali harman kardon sistemom. Kje ste dali nadgradit ter koliko bi bilo treba odsteti €?
Hvala
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 123
  • Avtomobil: BMW

Žal iz osnove, lahko menjaš skoraj vse...,  cena tam čez 2 k eur z delom, tako so znancu rekli, ko je hotel enega oskubljenega kupit pa nadgraditi, pa potem ni šel v to. 

Prikaži več možnosti

streldo1
streldo1
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1
  • Avtomobil: bmw g31 520d

Jaz sem si zmontiral sam v g31..novi zvocniki ,ojacevalec..razlika dan in noc...visoko tonci, srednje tonci, woffer, ojacevalec in montazni materjal okrog 700 eur..jepa vredno tega denarja..https://www.orangeaudio.si/
Tukaj sem pa kupil komplet zadevo
Prikaži več možnosti
    • fp4492 in Yellow uporabnikom je všeč to sporočilo

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 576
  • Avtomobil: new age e39

Radio Vili za jurja naredi čuda.
Prikaži več možnosti
    • Plavi in Yellow uporabnikom je všeč to sporočilo

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 028
  • Avtomobil: -

Pomojem je se najvecji strosek z napeljavo / instalacijo. Ce ne gres v ekstreme, je material relativno poceni. Ce se ne motim je osnovno ozvocenje brez dodatnega ojacevalca, brez locenih visokotoncev, brez center zvocnika... Ce hoces vse to dograditi bo kar precej zajebancije. 

Drugace pa +1 za radio vili. 

Prikaži več možnosti
    • Yellow je všeč

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 440
  • Avtomobil: E61 525D

Kaj pa ta supersound? imaš cene zraven dopisane pa verjetno se odločiš kak način nadgradnje bi rad? izkušenj nimam..

https://www.supersou...-bmw-ozvocenja/

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 028
  • Avtomobil: -

Firme ne poznam, naredili bodo pa verjetno isto kot vsak drugi. Za najmanj denarja bodo zamenjali zvocnike za boljse, za malo vec polozili ekstra kable do ojacevalca, za se malo vec pa zmontirali visokotonce v vrata / armaturko. Nekaj v tem smislu... Kolikor berem ti zrihtajo "original" plastike za visokotonce, drugace jih pac moras narociti sam ali pa prositi drugega izvajalca. Polagati kable po avtu, izolirati vrata - to dela vsak, ki montira akustiko. Vse ostalo je pa menjava original cenenih komponent za boljse aftermarket. 

Match ocitno proizvaja zvocnike, ki so po dimenzijah identicne tistim, ki jih BMW vgrajuje serijsko. To zihr olajsa vse skupaj, vprasanje pa je, ce ne nudijo tega tudi drugi proizvajalci. Jaz bi se za zacetek obrnil na nekoga, ki slovi po tem, da dela kvalitetno akustiko, in sele kot Plan-B na nekoga, ki se je specializiral na plug-and-play zadeve.

Prikaži več možnosti
    • Tarik je všeč

KlemenP32
KlemenP32

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 407
  • Avtomobil: B4

Pokliči Žgajnar-ja v BTCju. Mi ogrmno delamo z njem in res obvlada stvari :)

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 838
  • Avtomobil: Suši

Pa nujno, ker so vsi po tihem salabajzerji: pojdi na uradni servis pa kupi čepe za vratne panele kar celo vrečko in jih daj zraven. Ker vsi polomijo vsaj enega na panelu pa se delajo kmetavzarje in dajo polomljenega nazaj. Drgac bos znoru od škripanja in ropotanja pol.

Jaz sem bil zraven ko so montirali nazaj in spremljal sestavljanje. Pa naj bodo se ne vem kaksni majstri samo improvizirajo na vsakem koraku pri sestavi

Še vedno lepše videti maske na naših ustih, kot pa maska na novih BMW-jih

Prikaži več možnosti
    • Yellow je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.