Skoči na vsebino

I: Dodge RAM 1500 HEMI info iz neta

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
161 odgovorov v temi
Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 352
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Jasno, da je bolj komot, če je večji..lol. Ampak s togo premo spredaj + zadaj, se tale zadeva ni peljala nikoli in nikdar tako udobno in dobro, kot se pelje en z neodvisnim vzmetenjem spredaj. Vse kar sem peljal s togo premo zadaj in spredaj je iskreno jajc. Ker te razmeče na slabi cesti iz ene strani na drugo, brez neke pametne kontrole.

In midsize rang je za tistega ki več kot 3.5t vlečne sile ne rabi in ne nalaga preko 1,5t na keson. Koliko od vas pa to potrebuje, pa realno ne vem..verjetno nihče. Ranger Raptor se pelje recimo bolj udobno kot praktično vsak navaden full-size pickup, ki ni ravno top spec Raptor F150 ali kaj podobnega.. Js če bi želel mehkejšo vožnjo, bi na Wildtraka vrgel še jurja ali dva za zračno ali cel coil setup, kot ga ima Raptor...pa zmagaš. Ker tisto pobira pa skoke in luknje kot da jih ni.

In to da to leti, Rangerji in Hiluxi ne gredo pa nikamor..je tudi smešno. Ker tale 6.7 Cummins gre enako kot 2.0 biturbo z 10-stopenjsko avtomatiko..Ampak tisto je počasna zadeva, tole pa špica ane :)

Šasija bo vedno v rji, pri Toyoti, Fordu, Ramu..pri novih gre za površinsko, pri starih lahko tudi globje. Dejansko so zelo slabo zaščitene. Sploh če je bil furan po offroadu, pa kje ostane blato. RAM-i generacije 2007-2012 so še posebej znani po prerjavenju kabine - kolikor imam v spominu, je bil celo en velik vpoklic narejen. Js sem prej imel Jeep Wranglerja 2009, ki je enako body-on-frame in iskreno, ko začneš enkrat od spodaj gledat, je kar žalostno. To počasi prejavi vse in moraš v komplet obnovo - od šasije, do diffov, vzmetenja, nosilcev..groza. In pri rabljenih moreš to ful pazit, sploh pri nas ko je precej soli in snega.. Lahko da je obupno stanje. Pa če je kdo po domače saniral in šprical z barvo čez, pa potem kasneje to ugotoviš.. Pazi pri nakupu.

Tale je iz ZDA, možakarja poznam iz preteklosti....sem ga klical in avto je njegov osebni. Uvaža pa drugače iz ZDA od Mustangov, Corvette naprej. Človek na mestu. Avto ima komplet novo podvozje, vse končnike, kugle, stabilizatorje itd. Motor ima velik servis. Podvozje zaščiteno,..... Jutri ga grem pogledat, da vidim kako in kaj :ok  

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 487
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Sicer nimam pojma, smo pa imeli enkrat debato s kolegi ko je eden kupoval pickupa do 20k.. Pa je sanjal o nekih Rangerjih in Navarah, je pa bil namen uporabe avta kot stroj na ranču v osrčju Pohorja cca. 5-10k km letno.. 

Pa je bil podan podoben predlog temu..

https://suchen.mobil...fa-a486a9208f2b

https://suchen.mobil...79-896c184ab756

https://suchen.mobil...3b-3591daaf2394

https://suchen.mobil...7e-18346d2eb15b

Nimam pojma o teh zadevah, samo nisem si mislil da je ta zadeva toliko ugodna (eu "ponaredki" so dražji).. Pa zadeva izgleda ful sodobna.  Potem so še nekaj mutili da ni DMV-ja ker je tovorni avto.. 

Prikaži več možnosti

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 366
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

Na vem kaj je toliko straha okoli tega kolikšna je zadeva,prav povsod boš prišel z njim. Na vsaki drugi stranski poti se srečaš z kamionom in z raznimi šleperji. In zakaj nebi bil za v LJ? Če pride poštarski kamion in od Mercatorja boš prišel tudi ti. Zakaj ne navare ali rangerja? Kakor je rekel Žorž, ponaredki z 2.0 mlinčki pa gre lahko 100x hitreje pa je še vedno jajc. Je pa res da pri RAMu ne moreš onanirati na porabo.

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti
    • Jerry, Svetnik in Borut30 uporabnikom je všeč to sporočilo

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 582
  • Avtomobil: /

Taki brezpredmetni odgovori so res brezvezni in ne peljejo nikamor. Ker so jajc..sure. Potem ne bi bili taka prodajna ušpenica..Pa po Avstralskem outbacku, ki velja za enega težjih terenov, ne bi vozilo toliko Rangerjev in Hilux-ov :) Dej argumente zakaj je jajc, ker vozil ga verjetno itak nisi. 3500kg vleče, kar je verjetno večini dovolj, 1-1.5t naložiš na keson, kar je verjetno tudi uvrh glave, pelje se zaradi enake zasnove zelo podobno, odvisno od tipa vzmetenja. Lahko in enega in drugega konkretno izboljšaš s pravim vzmetenjem, ki niti ni tako velik strošek.

Kdor bo imel to daily in vozil pol leta, potem lahko govori..češ sej če pride šlepar boš tudi ti. Ja itak. Greš pa enkrat v LJ, ga ne spraviš pa v enega bočnega, še v večino garaž boš imel problem. Js imam sanke gor in nosilce, pa sem na 2.1m recimo. Pa vsak parking v manjših vaseh in mestih. Dailya imet to na papirju je eno, v resnici pa drugo in ti hitro najeda, ker nima smisla. Dočim ZDA, je popolnoma druga zgodba in je tudi pri njihovi ceni to no-brainer. Če kupiš, da boš užival, potem pa cincaš ali bi šel s tem ali drugim..a je to vredno? Nevem.

Tale je iz ZDA, možakarja poznam iz preteklosti....sem ga klical in avto je njegov osebni. Uvaža pa drugače iz ZDA od Mustangov, Corvette naprej. Človek na mestu. Avto ima komplet novo podvozje, vse končnike, kugle, stabilizatorje itd. Motor ima velik servis. Podvozje zaščiteno,..... Jutri ga grem pogledat, da vidim kako in kaj :ok  

To zelo izključuje bulletproof RAM-a in kontra - "baba čula, baba rekla" nezanesljivst mid-size pickupov. Ker kolega z Wildtrakom pri 250kkm in stalnim vlečenjem 1-2t (tišler), ni bolj ali manj nič še menjal. Tudi z ostalimi ki imajo Rangerje, večino Wildtrake, ni bilo potrebno nič kej pomenjat. Hilux pa tudi ne. To da niti 150 jurjev km ni zdržal zame ni pokazatelj, kako neproblematičen je. Zelo slabo bi rekel.

Če se ti gre za look in imiđ. potem ga ni čez Hummerja. Pickupov je na trgu ful danes in ni nič posebnega. Hummer bo danes bolj obračal glave kot vsak Raptor na cesti. Sosed je kupil prvega pri nas tam cca. 2005, se spomnem kako fascinatno ogromen je bil H2. Pa za cruzat je bil hud, pokončna steklo, da ti ne sije sonce, V8 6.0 in brundanje.. Še danes "in" in nekaj posebnega. Pa ker ni imel naslednika, kot ga imajo vsi..pomenjaš standardne 7inch luči za LED in bo avto danes sodobno zgledal

Pri DMVju je fora nekaj v smislu, da mora bit keson daljši od več kot polovice potniškega..

Urejal neicheq, 03.05.2021, 15:04.

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Taki brezpredmetni odgovori so res brezvezni in ne peljejo nikamor. Ker so jajc..sure. Potem ne bi bili taka prodajna ušpenica..Pa po Avstralskem outbacku, ki velja za enega težjih terenov, ne bi vozilo toliko Rangerjev in Hilux-ov :) Dej argumente zakaj je jajc, ker vozil ga verjetno itak nisi. 3500kg vleče, kar je verjetno večini dovolj, 1-1.5t naložiš na keson, kar je verjetno tudi uvrh glave, pelje se zaradi enake zasnove zelo podobno, odvisno od tipa vzmetenja. Lahko in enega in drugega konkretno izboljšaš s pravim vzmetenjem, ki niti ni tako velik strošek.

Kdor bo imel to daily in vozil pol leta, potem lahko govori..češ sej če pride šlepar boš tudi ti. Ja itak. Greš pa enkrat v LJ, ga ne spraviš pa v enega bočnega, še v večino garaž boš imel problem. Js imam sanke gor in nosilce, pa sem na 2.1m recimo. Pa vsak parking v manjših vaseh in mestih. Dailya imet to na papirju je eno, v resnici pa drugo in ti hitro najeda, ker nima smisla. Dočim ZDA, je popolnoma druga zgodba in je tudi pri njihovi ceni to no-brainer. Če kupiš, da boš užival, potem pa cincaš ali bi šel s tem ali drugim..a je to vredno? Nevem.

To zelo izključuje bulletproof RAM-a in kontra - "baba čula, baba rekla" nezanesljivst mid-size pickupov. Ker kolega z Wildtrakom pri 250kkm in stalnim vlečenjem 1-2t (tišler), ni bolj ali manj nič še menjal. Tudi z ostalimi ki imajo Rangerje, večino Wildtrake, ni bilo potrebno nič kej pomenjat. Hilux pa tudi ne. To da niti 150 jurjev km ni zdržal zame ni pokazatelj, kako neproblematičen je. Zelo slabo bi rekel.

Če se ti gre za look in imiđ. potem ga ni čez Hummerja. Pickupov je na trgu ful danes in ni nič posebnega. Hummer bo danes bolj obračal glave kot vsak Raptor na cesti. Sosed je kupil prvega pri nas tam cca. 2005, se spomnem kako fascinatno ogromen je bil H2. Pa za cruzat je bil hud, pokončna steklo, da ti ne sije sonce, V8 6.0 in brundanje.. Še danes "in" in nekaj posebnega. Pa ker ni imel naslednika, kot ga imajo vsi..pomenjaš standardne 7inch luči za LED in bo avto danes sodobno zgledal

Pri DMVju je fora nekaj v smislu, da mora bit keson daljši od več kot polovice potniškega..

Vglavnem ti nisi glih najbolj verodostojen, ker ne BERES kaj kdo napise! Se enkrat preberi moje razmisljanje in kaj je zame poanta zivljenja. Raje se s kolesom peljem, kot z novodobnimi ranger vozi. Ne zanima me tvoj dizel raptor, ker vse to imam doma! Ne zanima me, da imas v RAMu mrzle pancanrje na smucanju, ker se na smucanje vozim z Multivanom oz spim v hotelu in si jih prej priklopim na strom. Za deske vozit imam 3m prikolico. Te EU dizel rangerji so zame nic od nic. Iscem samo v8 americana, poltovornjak! Pa ce se vozi kot staro Deutz, to je zame top. Zdej na vse pretege prepricujes ves svet, da je EU Raptor top of the top...mogoce zate. Ce te zanima moja zgodba, sprejmi drugacno razmisljanje. Ne ocenjuj po sebi. Nisem iz Lj in cetudi bi bil, bi enako razmisljal. Parkiral bi ga tja, kjer je plac. Dol mi visi za eko standarde, pa da nima mehov, top plastik itd. Je misticen avto, vsaj zame. Racionalnosti ni, ker jo pri tem avtu ne iscem! Upam, da je zdej jasno...
Za vse ostale, javim kaksna zadeva to je.
Prikaži več možnosti
    • Jerry, OffsummeR, _BuLLet_ in 7 ostalim je všeč

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 582
  • Avtomobil: /

Dol mi visi če si ti nepismen, jasno? Dol mi visi za te stare zarjavele jajce, ki niso vredne pol kurca. Ne prenesem pa nekega brezpredmentega kritiziranja brez podlage, ki temelji na lažeh. Piše se kot da so midsize pickupi največji šrot, pa so v osnovi identična zadeva, samo malenkost manjša. Piše se o počasnih malih dizlih, a hkrati se odpeljejo vsem prej naštetim. Piše se problematičnih midsizeih, a hkrati vsi RAMi tega letnika pregnijejo po šasiji in kabini, pa pri 150kkm si sam napisal, da je celotno podvozje že premenjal. Gre za hudo hipokritsko razmišljanje brez podlage in realnih informacij. Takorekoč fake news. In v take nizke debate se ne vključujem več. Drkajte na te kante sami pri sebi, na javnem forumu naj se piše pa realno in kot je v resnici. Če ti dol visi za moje izkušnje in praktičnih dogajanj, prav. Potem ne sprašuj tega po forumih, ker sem samo opisal iz prve roke kako je.  Če si kreten in ne ceniš tega, si pač kreten, škoda vsake minute, ki sem jo zapravil za opisovanje mojih dogodivščin za tebe. Pika.

Urejal neicheq, 03.05.2021, 16:11.

Prikaži več možnosti
    • 525iX in Nixxon uporabnikom je všeč to sporočilo

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 615
  • Avtomobil: bmw m3

ford je prodajna uspešnica ker: JE POCEN

Je prišel v modo zadnja leta pač

odbitje ddvja in večina jih je na firme

hummer imiž? dej no, mogoče h1 nekako

Urejal žorž4x4, 03.05.2021, 16:21.

Prikaži več možnosti
    • rx88 je všeč

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 366
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

Ok gremo od začetka. Vozil sem se v 2005 navari,2019 navari,2017 Ford rangerju. Vozil sem edino 2005 navaro. Vse našteto bom rekel tako terenske sposobnosti brez kakega pretiravanja so super tu se pa konča. Res je da so verjetno bolj praktični kot Ram za po vlakah ma če se za praske ne sekiraš prideš ravno tako. Vsi našteti imajo sedeže trde u 3 pm,ma da popizdiš. Sicer ne pričakuješ udobja pri pick upu ma za 35k€ bi se spodobilo da dajo noter kaj drugega kot crkvene klopi.

Gretje sedežev deluje obupno v vseh naštetih v rit te žge da ne moreš sedet, hrbet pa hladen. Vsi našteti imajo 4 bangerje razen Rangerja ki je pa 5 cinineraš in ima zvok kot da je nekaj z motorjem narobe. Če te to ne moti super, uživaj. Ne pravim pa da gredo avti slabo, čisto solidno za težo.

Samo če se mene vpraša kar je pod 6 cilindorv in 3.0 je mlinček( ja vem da je ford 3.2).

Stroški registracije so za Rama ali pa navaro čisto isti, Ram ja osmak in tule se lahko vsa debata konča.

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Dol mi visi če si ti nepismen, jasno? Dol mi visi za te stare zarjavele jajce, ki niso vredne pol kurca. Ne prenesem pa nekega brezpredmentega kritiziranja brez podlage, ki temelji na lažeh. Piše se kot da so midsize pickupi največji šrot, pa so v osnovi identična zadeva, samo malenkost manjša. Piše se o počasnih malih dizlih, a hkrati se odpeljejo vsem prej naštetim. Piše se problematičnih midsizeih, a hkrati vsi RAMi tega letnika pregnijejo po šasiji in kabini, pa pri 150kkm si sam napisal, da je celotno podvozje že premenjal. Gre za hudo hipokritsko razmišljanje brez podlage in realnih informacij. Takorekoč fake news. In v take nizke debate se ne vključujem več. Drkajte na te kante sami pri sebi, na javnem forumu naj se piše pa realno in kot je v resnici. Če ti dol visi za moje izkušnje in praktičnih dogajanj, prav. Potem ne sprašuj tega po forumih, ker sem samo opisal iz prve roke kako je.  Če si kreten in ne ceniš tega, si pač kreten, škoda vsake minute, ki sem jo zapravil za opisovanje mojih dogodivščin za tebe. Pika.

Koji k.... ti je model????? Napisal sem, ce kdo pozna omenjeno vozilo, kaj ti ni jasno? V drugem postu sem ti napisal, da mi dol visi za EU Rangerje in da me ne zanimajo, ti solis vsem celo pamet sveta, da je vse drugo kot RAM pametna izbira. Zanima me le RAM , kaj tebi ni jasno? Vzel sem na znanje tvojo znanje o Rangerju, ampak tega ne iscem! In ti si uzaljen, ker pac ne iscem nekaj, kar je tebi vsec in meni ne. Fak.....

Zame pickup niso eu rangerji, ampak ameriske v8 zverine, ki so lahko problematicne, glomazne, ne vem kaksne vse. In to je fucking moj problem. EU Ranger je zame skoda casa, denarja in se cesa in tega ne iscem, pa ce je 100x boljsi avto. In za tega ne vem kaksen je, dokler ga ne vidm v zivo. Ampak do takrat ne kritiziram neka, kar nisem videl. Jebo vas uzaljen folk
Prikaži več možnosti
    • Jerry, andy, soulfly in 4 ostalim je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 315
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ja, takle mamo. Obstajamo ljudje ki smo fani HEMI V8 motorjev in 500 KM AMG-jev/M5, obstajajo pa tudi taki ki si kupijo fejk terenca in na vse pretege zatrjujejo, da je to prava stvar. Sem mislil da sem v lajfu že vse doživel, pa potem prebereš o 15 minutnem obujanju pancarjev v temi o RAM-ih... ja ja, OK. Vse je v redu stari, vse mi je jasno. Kristalno. V nulo. Nema greške, vse štima.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 192
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Pa kaki d*** od človeka moraš bit, da človeku v njegovi temi o V8 američanih nakladaš o nečem kar je pač tebi osebno boljše. Nobene veze nimam s tem pa si me prav razpizdil z načinom pisanja, ker ti je človek že 3x na lep način razložil ZAKAJ bi on mel ta avto. Nihče tu ne potrebuje nobene konstruktivne debate in nasveta kaj je bolje kupit... Resnica zate je lahko čisto drugačna kot resnica za nekoga drugega in to je čisto ok.. Niso to debate kjer bi obstajala samo ena resnica in tega ti očitno ne razumeš. 

Poleg tega avti ne gnijejo zaradi tega kako so narejeni ampak zaradi podnebja in okolja v katerem se uporabljajo! Isti avto v Californiji ali Sloveniji ne bo zdržal enako dolgo! Ampak to tule sploh ni važno in že iz štarta ni to stvar debate.. Temo si s prvim postom želel obrnit v drugo smer, človek ti je povedal 1x, da njega to ne zanima.. si vzrajal še naprej, da ti je blo treba še 2x razložit zakaj kupuje V8, kot da bi se ti moral zagovarjat... Na koncu si pa še nesramen. Bravo res, aplavz mojster. 

Ti bom pa samo eno stvar rekel.. KAKO PRODAJNO USPEŠNI BI PA BILI TI TVOJI ZLATI NOVODOBNI PICKUPI, ČE BI BILA PORABA ENAKA TEM AMERIČANOM? 
Jap, nihče ji ne bi kupil! Edini razlog zakaj se prodajajo je ta, da so bolj racionalni od the real deal pickupa. Vsak neameriški pickup je samo cenejša, bolj dostopna različica le tega. 
Pa vsi jih jemljejo na firme, ker jih dobijo skoraj dobesedno napol zastonj na tak način. Zato se prodajajo.

Direktne primerjave pa realno niti ne more bit. Ameriški pickup je v osnovi mišljen kot delovno vozilo, ne kot terenec. VSI neameriški pickupi pa bazirajo na terencih! Na konc dneva so samo terenci s kesoni in se tudi čisto drugače peljejo. 

Človek ma prioritete v življenju porihtane in kupuje nekaj za svoj užitek in ga čisto razumem, ker so tudi meni všeč samo nevsakdanji avti in vse kar ni "navadno" .. Ne razumem pa tebe zakaj se čutiš dolžnega nekoga prepričevat v nekaj kar jasno in glasno NOČE met. Pol si pa užaljen, ker ti pove, da ga tvoje mnenje o teh dizlih ne zanima. Nič nisi rabil sploh pisat, ker nisi pisal niti malo o temi, ki jo je čovek odprl. Lepo ti piše v prvem postu: "Kupujem Ram 1500 Hemi za službene namene in mi je ta padel v oko...."

Urejal _BuLLet_, 04.05.2021, 03:01.

Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 141
  • Avtomobil: LEPO

Pa kaki d*** od človeka moraš bit, da človeku v njegovi temi o V8 američanih nakladaš o nečem kar je pač tebi osebno boljše

Neprivoščljiv, zavidljiv... :ok2

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti
    • andy in rx88 uporabnikom je všeč to sporočilo

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ah.......frustracije malih, pa sej jih razumemo. Če se nekdo pripelje v vas z Raptorjem je glavni na vasi. Dokler......sosed ne pripelje RAM-a. Potem poči na relaciji medsosedskih odnosov. Žena postaja vedno bolj radovedna....tja čez mejo. Imajo pač rade velike, ki znajo parkirati velike stvari   :-D Mal heca, da ne bo pomote...

Ta slika je tudi odraz te debate: EU Ranger vs RAM Hemi

Pripete slike za predogled

• Mali pes.jpg

Urejal Borut30, 04.05.2021, 07:59.

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 891
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Kaj pa Fiat Panda 4x4?  :-D

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 701
  • Avtomobil: star Bmw

Jest mam prijatelja, ko ma RAMA 2500.
Nujno ga rabi, ker je majhen in se vozi po Lj službeno.

Ps. To ni faušija, zaradi mene se lahko vozite tudi s tankom, ampak je smešno, ko nemore it na kafe, ker nima kje drugje parkirat kot na cesti.

Je pa res pojava ta RAM za pogledat.

Urejal antasi, 04.05.2021, 08:10.

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 751
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Sploh ne razumem poante te teme. Avtor se je zapičil v RAM-a in nič drugega, hoče HEMI in nič drugega. Ne vem kaj je za spraševati na forumu, tako ali tako ni odprt za kakšen drug predlog. 

Pri tako fiksni ideji ne ostane drugega kot telefon v roke, poklicat prodajalca in se odpravit na ogled. Forumska mnenja in poznavanja avtomobilov so se že prevečkrat izkazala za slab vir informacij (od forumskih svetinj, ki so se izkazale za jame brez dna, do napačnih informacij). 

Avto je specifika, ponudba je majhna, namesto prepucavanja na forumu, se bo treba odpeljati na ogled - verjetno bo vmes kakšen neuspešen. Glede na to, da v SLO verjetno ni naprodaj niti 5 takih RAM-ov tudi strošek ogledov ne bo velik. Pa tudi v primerjavi z lastništvom takega voza je par ogledov smešno poceni. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti
    • dnjehen je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 487
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

A nima v MB lastnik (Zoran) Moto-Nautike, podobnega RAM-a?

Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 649
  • Avtomobil: --------:)

A nima v MB lastnik (Zoran) Moto-Nautike, podobnega RAM-a?

Ima ja..

Tudi kolega ima hemija na plin.. Avto je res ogromen.
Sem bil peljan, zvok dol padeš.
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Sploh ne razumem poante te teme. Avtor se je zapičil v RAM-a in nič drugega, hoče HEMI in nič drugega. Ne vem kaj je za spraševati na forumu, tako ali tako ni odprt za kakšen drug predlog. 

Pri tako fiksni ideji ne ostane drugega kot telefon v roke, poklicat prodajalca in se odpravit na ogled. Forumska mnenja in poznavanja avtomobilov so se že prevečkrat izkazala za slab vir informacij (od forumskih svetinj, ki so se izkazale za jame brez dna, do napačnih informacij). 

Avto je specifika, ponudba je majhna, namesto prepucavanja na forumu, se bo treba odpeljati na ogled - verjetno bo vmes kakšen neuspešen. Glede na to, da v SLO verjetno ni naprodaj niti 5 takih RAM-ov tudi strošek ogledov ne bo velik. Pa tudi v primerjavi z lastništvom takega voza je par ogledov smešno poceni. 

LP Tristan01

Avtor (jaz) je odprl temo samo za vprašanje, če kdo pozna dotično vozilo. In to je poanta vsega foruma, kot že 1000x v preteklosti. Nobene znanosti ni v tem. Mene ne moti razprava, če gre seveda v pravo smer, ki se navezuje na moj post. Ker je nekaj forumašev, ki poznajo oz imajo izkušnje z Rami, je vsaka informacija dobrodošla. To je vse. Je pa res, da ob vsaki temi prihaja do križnih interesov oz videnj. Me ne moti, če le nekdo ne gre predaleč in začne z besedami "kreteni" in podobno. 

Na ogled grem, ko bom imel čas in zadevo preverim v reali. Zato pa je ocenjevanje na podlagi virtualno videnega, napisanega brezpredmetno. Vsaka normalna informacija je pa seveda dobrodošla......

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 315
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jest mam prijatelja, ko ma RAMA 2500.
Nujno ga rabi, ker je majhen in se vozi po Lj službeno.
Ps. To ni faušija, zaradi mene se lahko vozite tudi s tankom, ampak je smešno, ko nemore it na kafe, ker nima kje drugje parkirat kot na cesti.
Je pa res pojava ta RAM za pogledat.

Z RAM-om da nima kje parkirat, se hecaš? Ko sem se jaz vozil okoli s full size USA pickupi sem parkiral kjerkoli, bolj praktičnega avta še v življenju nisem imel. V mestu ti ga ne bo noben pajek odpeljal, izven mesta pa ga pustiš kjerkoli, na njivi, na hribu, v potoku. Razen če si preveč fin da ti je bad stopit v blato, lol... si pa ne predstavljam takega z amerikancem, tako da to že v štartu odpade.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • jjjernej in Borut30 uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.