Skoči na vsebino

I: Dodge RAM 1500 HEMI info iz neta

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
161 odgovorov v temi
jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 321

Se spomnim svojega terenca, parkiras kjer hoces, celo na celovski cesti v lj sem ga obrnil cez zelenico v kontra smer. Lol. Kaksni semaforji in parkirisca. :)
V ramu še cutis ne, ko povozis plocnik pri 70kmh, kolikor je pac omejitev na celovski. Malo volan zamaje in šasijo to je pa vse
Nabavi! Samo enkrat zivis na tem svetu. Verjetno?
Še nekaj, kdor je iz teh koncev. Ram pride komot na vrh zvoha (krvavec) 1971m n.v. po unih kamnih poleti. Pa je zadnji del res dolg in strm za avto. Ali pa se pac meni zdi, ker nisem doma v terenskih vodah. :) Zal nisem jaz vozil.
Prikaži več možnosti
    • Borut30 je všeč

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 701
  • Avtomobil: star Bmw

Z RAM-om da nima kje parkirat, se hecaš? Ko sem se jaz vozil okoli s full size USA pickupi sem parkiral kjerkoli, bolj praktičnega avta še v življenju nisem imel. V mestu ti ga ne bo noben pajek odpeljal, izven mesta pa ga pustiš kjerkoli, na njivi, na hribu, v potoku. Razen če si preveč fin da ti je bad stopit v blato, lol... si pa ne predstavljam takega z amerikancem, tako da to že v štartu odpade.

6 pa pol metra je RAM 2500. To nimaš nikjer drugje parkirat ko pred kafičem na cesti in vseh 21 žmigavcev vžgat

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 315
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

6 pa pol metra je RAM 2500. To nimaš nikjer drugje parkirat ko pred kafičem na cesti in vseh 21 žmigavcev vžgat

Jaz nisem imel nikoli problemov s parkiranjem RAM-a, Forda F150 in Cadillacov, vsak drug avto sem težje parkiral kot te ki sem jih naštel. Folk se ti umika, ti daje prednost, kar s ceste zapeljejo ko vidijo kaj gre proti njim, hehe. Manevriranje tudi ni težko ker v pickupu sediš visoko, v Cadillacu si pa pomagaš z repi in do centimetra natančno vidiš do kje seže avto, aja pa da ne govorim o tem, da je volan lahek kot perešček. Tisti ki trdite da so ti avti težki za vozit in za manevrirat si poglejte kak film ali video na youtube, boste videli da v USA še 80 let stare mame vozijo to brez problemov, vam še pa tresejo hlače, lol.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • jjjernej, žorž4x4 in kristijan123 uporabnikom je všeč to sporočilo

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 751
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Jaz nisem imel nikoli problemov s parkiranjem RAM-a, Forda F150 in Cadillacov, vsak drug avto sem težje parkiral kot te ki sem jih naštel. Folk se ti umika, ti daje prednost, kar s ceste zapeljejo ko vidijo kaj gre proti njim, hehe. Manevriranje tudi ni težko ker v pickupu sediš visoko, v Cadillacu si pa pomagaš z repi in do centimetra natančno vidiš do kje seže avto, aja pa da ne govorim o tem, da je volan lahek kot perešček. Tisti ki trdite da so ti avti težki za vozit in za manevrirat si poglejte kak film ali video na youtube, boste videli da v USA še 80 let stare mame vozijo to brez problemov, vam še pa tresejo hlače, lol.

Saj nihče ne oporeka preglednosti avtomobila in tovornjaško ojačanega servo volana. Večino zmoti, da so ti avtomobili preveliki za večino parkirnih boksov, garaž in mestnih ulic, da moraš vedno manevrirati na milimetre... Pa tudi igranje bedaka v stilu "ko je jači" večini ne diši, ker se zaveda da bo slej kot prej prišlo do trka...

LP Tristan01
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 615
  • Avtomobil: bmw m3

6m je, 6.5 je najdaljši, ki pa ne vem če je kak u sloveniji

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

extended cub

al pa long bad

20x12gume37.jpg

228152611460930027355635.jpg

37135r22.jpg

evo pa še ta iz nemčije

682813437687169301931823.jpg

Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč

bobo69
bobo69

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 335
  • Avtomobil: AR 156 V6

Če si kdaj v življenju vozil kombi ali pa kakšen kamionček potem tole sploh ni problem.
Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč

dd1307
dd1307

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 609
  • Avtomobil: F10 3.0d

Samo navadit se moras vecjih dimenzij pa gres povsod. Jaz sem se dosti tudi privat s kombijem L3H2 vozil okoli namesto avta, parkiral kjerkoli, tudi v centru. V najmanjse spranje pa pac ne rines..
Prikaži več možnosti

Cuore Sportivo
Cuore Sportivo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 623
  • Avtomobil: Česka Zbrojevka

Hecni avtočki

Alfa Romeo - Cuore Sportivo per sempre
Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

evo pa še model ki ga avtor gleda, za inspiracijo

img3018.jpg

22-125x37.jpg

pa še ta slikan v AT Wels

img3180.jpg

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 361
  • Avtomobil: hitro kolo

Malo off-topic, a tole je sploh vozno s kategorijo B?

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 352
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

evo pa še model ki ga avtor gleda, za inspiracijo

img3018.jpg
22-125x37.jpg
pa še ta slikan v AT Wels
img3180.jpg

Mogoce mal prevec big foot. Zadnji spodaj gre se skozi.
Jutri ce bo vse po sreci, grem na ogled. Bomo videli kako in kaj. Porocam....
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

ubistvu je odvisno od podvozja kateri je s B kateri ne pri nas pač močnejše podvozje pomeni težji avto, kar pa nepoznavalec ne more opazit, vizuelno so pa vsi enaki, se pravi vsi taki kot na slikah so lahko vozni s B ubistvu

Urejal žorž4x4, 04.05.2021, 19:20.

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

rx88
rx88
  • Uporabnik
  • Sporočil: 89
  • Avtomobil: M

6m je, 6.5 je najdaljši, ki pa ne vem če je kak u sloveniji

Tukej pri men je en Ram 3500 cummins, crew cab, long bed, mislm, da je okol 6.5 dolg, lahko da je malo manj pa bi moral bit mega cab za 6.5m

Prikaži več možnosti

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 261

Sodelovec ima belega RAMA 1500 5.7 HEMI.... Hud, štima je pa itak  :mljask   :metalc

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 678
  • Avtomobil: Saab, Honda, Ford

Meni tale Ram deluje bolj za pred kako burekđinico, kot pa kaj drugega. Za pederišit pomoje čist ok pick up.

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

ponco
ponco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 574
  • Avtomobil: MB W212

jaz sem ga komaj spravil na dvorisce :-)

Pripete slike za predogled

• A57B91A1-A82D-401B-B715-5049D122DA68.jpeg
lp, ponco
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 760
  • Avtomobil: Becikl

Je kr ogromna stvar. Sem se menil z nekom ki ima sluzbenga rama, je pa nek terenski elektricar za dalnjovode nek v temu stilu, dela kot sp.

Parking je problem, panjegov je bil liftan pa se na strehi je mel lojtre al neki delovno opremo v glavnem stoj in gledaj za sluzbeno vozilo, pa je rekel da ma problem ze v avtohise pridt.

Btc je nocna mora itd.

Mestni avto glih ni ane :).

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 321

Ramov ne poznam ampak ford f350, f450, ki sta meni bolj vsec kot dodge sta vozna s c kategorijo. Omwjitev je teža 3.5t, ne velikost.
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

tejkoc
tejkoc

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 337
  • Avtomobil: F11 Msport

Z RAM-om sem prevozil nekaj 1000km in koliko mi je bil prej stroj in pol na pogled, toliko sem bil kasneje preprican, da ga ne bi nikoli imel. Za pickup-a je res nadpovprecno udoben, vseeno pa skace po cesti in je nad 100km/h v blagih ovinkih zelo slabo vodljiv. Parking je bil kjerkoli velik problem. Ko pa sem kasneje na avtu delal licarijo pa sem za preklel, dejansko drzi trditev, da so americani cisto taki priblizno skupaj narejeni. Hilux je res igracka v primerjavi z ramom, je pa za nase ceste veliko bolj primeren, bolj vodljiv, na terenu pa itak ni primerjave. RAM je tipicni nastopaski american, za tiste, ki so radi opazeni.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.