Skoči na vsebino

2016 F80 M3 competition

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
95 odgovorov v temi
MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 264
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Wau :mljask

Cestitam za nakup :ok Mi je tudi samemu si zelja enkrat privoscit en tak kaliber ;)

Se vidimo kaj v Mb ;)

Urejal MajoR, 06.05.2021, 09:50.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 142
  • Avtomobil: OOOO

auuuuu, petarda od avta. 
cestitam in zelim veliko veliko uzitka v voznji ;)

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 490
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Bravo! Zelo lep! Sem ga slišal več kot videl, ko je rohnel počez po MB-ju pri prejšnjem lastniku :D

To je bil lastnik tisti model ki je pred leti z e34 M5 v stilu izpeljal izvoz pri Pesnici na AC?

Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

dnjehen
dnjehen
  • Uporabnik
  • Sporočil: 264
  • Avtomobil: F20 LCI

Legendarni posnetek :-D 

Urejal dnjehen, 06.05.2021, 10:49.

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 701
  • Avtomobil: /

Mi imamo na E43 cel sprednji konec v foliji - odbijač, oba blatnika in pokrov. Po 4 letih ni opaziti ene pikice kamenčka, folija lepo drži in ni nikjer porumenala. Ne vidim razloga, da tega na takšnem avtu ne bi imel. Avto je kot nov s folijo, spodaj pa tudi.

Bila je tudi nezgoda, ko je nekdo v blatnik udaril z zelo ostrim kovinskim delom, da je nastala 5cm navznoter zvita špranja, skupno recimo nekje 10cm velika udtrtina. Pretrgalo folijo, zvilo pleh.. Smo dali folijo dol, pleh poravnal en mojster za točo, na barvi pa nobene poškodbe. Če ne bi bilo folije, bi zaradi posebnosti te Mercedesove barve, morali prebarvat cel blatnik, odbijač, pokrov in verjetno še dober del obojnih vrat na boku. Folija v skupni vrednosti 500€ je preprečila barvanje 3,4+ jurjev.

Urejal neicheq, 06.05.2021, 11:02.

Prikaži več možnosti
    • MG, BMW Deutschland in 4banger uporabnikom je všeč to sporočilo

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 011

Legendarni posnetek :-D

Točno to je ta ja. 

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Torej smo prišli do zaključka da je avto vozil divjak ki očitno obvlada avto in je ljubitelj M vozil. Avto sem tudi videl 2x v živo ko se je peljal čez mesto, normalno-kulturno in ne tako kot un s ferrarijem.. Zdaj pa vprašanje, a je boljši tak M od človeka ki mu je znal "vadit dušo", al lokalnega pozerja ki ga parkira na pločniku pred kafano in se ne more zadržati da ga ne bi pritisnil hladnega do rdečečega (itak cela terasa gleda), medtem ko za zapušča tisto kafano?  

Avto je lep @skyline, tudi ohranjen je videt v nulo. 

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 045

A mislite da se bencinarji kar takoj ohladijo pred kafano ta čas k greš ti na kufe ali pir in da tudi če nima olje striktno 100°C+, da ga en pritisk na gas takoj uniči in zahteva generalko? Ne bit vsi tako papeži in brezmadežni, vsak pač misli da kar počne da je prav in dobro za njega. Pa ne me takoj napadat k nisem na eni in ne na drugi strani. :)

Meni se zdi da pač M je M in je za to tudi namenjen da gre, da se vrti, gre v obrate, ne da ga lastnik zamori in ubija njegov karakter samo z glancanjem in vožnjo do 4-5 under minutk :)

Pa še nekaj, nekaj se vidi, drugo se ne vidi, eno se sliši drugo se ne, tako da vsaka palica ali plošča imata dva konca/strani. :P

@_sky...: Malenkosti boš že poštimal, naj ti dobro služi, varne in srečne km   :ok  

Urejal Taucher, 06.05.2021, 13:02.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer und Porsche 4S triber

Prikaži več možnosti
    • 4banger je všeč

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 011

Tale avto je top, sploh kar se vzdrževanja tiče. Sašo je skrbel zanj bolj kot večina, redni servisi, če ga je pa kdaj vrgel počez, pa ni nobena katastrofa, saj s tem ni uničil kaj.

Tak, da niti ta posnetek ne meče slabo luč ne na lastnika in ne na avto. Pri trenutnem lastniku sem pa prepričan, da mu bo še bolje.

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 163
  • Avtomobil: E46 320i

Prejšnega lastnika nisem nikoli videl vozit hitro po Mb oz da bi divjal... Avto je pač ves čas glasen...
Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Prejšnega lastnika nisem nikoli videl vozit hitro po Mb oz da bi divjal... Avto je pač ves čas glasen...

2x sem ga srečal v mestu, kulturno za pogledat in poslušat.. Pa sline za pocedit.. Je pa bil glasen, tako da auspuhi ne vem?

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik

2x sem ga srečal v mestu, kulturno za pogledat in poslušat.. Pa sline za pocedit.. Je pa bil glasen, tako da auspuhi ne vem?

Še vedno je glasen :laugh

Prikaži več možnosti

_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 598
  • Avtomobil: E39 523iA

Ja z odprto loputo :) Drugace z zaprto je pa kar tih in ga v kabino skoraj ni slisat.
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik

No včeraj ko si se odpeljal je kr rožljalo :laugh

Prikaži več možnosti

_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja sem mel odprto  :-D

Prikaži več možnosti
    • Jerch_ in 4banger uporabnikom je všeč to sporočilo

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik

Ja sem mel odprto  :-D

Aha ker oni ko je pico pripeljal ni vedel več zakaj je prišo :rofl

Prikaži več možnosti
    • MG, perobmw in krtinovec uporabnikom je všeč to sporočilo

_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik

Wau :mljask

Cestitam za nakup :ok Mi je tudi samemu si zelja enkrat privoscit en tak kaliber ;)

Se vidimo kaj v Mb ;)

Hvala. Navijam da ti rata uresnicit zeljo :ok

auuuuu, petarda od avta. 
cestitam in zelim veliko veliko uzitka v voznji ;)

Hvala ;)
Prikaži več možnosti

_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik

A mislite da se bencinarji kar takoj ohladijo pred kafano ta čas k greš ti na kufe ali pir in da tudi če nima olje striktno 100°C+, da ga en pritisk na gas takoj uniči in zahteva generalko? Ne bit vsi tako papeži in brezmadežni, vsak pač misli da kar počne da je prav in dobro za njega. Pa ne me takoj napadat k nisem na eni in ne na drugi strani. :)

Meni se zdi da pač M je M in je za to tudi namenjen da gre, da se vrti, gre v obrate, ne da ga lastnik zamori in ubija njegov karakter samo z glancanjem in vožnjo do 4-5 under minutk :)

Pa še nekaj, nekaj se vidi, drugo se ne vidi, eno se sliši drugo se ne, tako da vsaka palica ali plošča imata dva konca/strani. :P

@_sky...: Malenkosti boš že poštimal, naj ti dobro služi, varne in srečne km   :ok

Hvala ;)
Prikaži več možnosti

_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik

Tale avto je top, sploh kar se vzdrževanja tiče. Sašo je skrbel zanj bolj kot večina, redni servisi, če ga je pa kdaj vrgel počez, pa ni nobena katastrofa, saj s tem ni uničil kaj.
Tak, da niti ta posnetek ne meče slabo luč ne na lastnika in ne na avto. Pri trenutnem lastniku sem pa prepričan, da mu bo še bolje.

Saso je faca ja. Res korektna oseba. Vso dokumentacijo o vzdrzevanju, servise, garancije je prilozil. Tudi nakup smo z njegovo pomocjo speljali preko selmarja da ima avto izdano premium selection garancijo.

Z avtom je fural tudi na dirkaliscih, kar mene niti malo ne moti. Avto je za to narejen. Zame je bistveno vecjega pomena trenutno stanje, nekaramboliranost in poznana zgodovina.
Prikaži več možnosti

empacher
empacher

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 46
  • Avtomobil: F31 325d

Čestitke... tudi meni je zdaj s temi felnami dosti lepši kot prej z oranžnimi.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.