Skoči na vsebino

Kdo na forumu je zaslužil/obogatel s kriptom?

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
114 odgovorov v temi
Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 493
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Fantje, zanima me kdo je dejansko si z zaslužkom od tradinga/mininga si kaj privoščil oz. mu je zadeva izboljšala kvaliteto življenja? Zakaj to sprašujem, zato ker sem zadnjič bil v taki družbi mladih fantov kjer se je pojavil starejši podjetnik z novo makino in so mene ti fantje hoteli prepričat da je kupljen od kripta.. Čeprav človeka osebno poznam in vem da človek ki ima ta avto sploh ne ve kaj je to. Pa pustite zdaj zaslužke 100-300€ na mesec, zanimajo me taki patroni katerim je zadeva spremenila življenje do te mere da si lahko privoščijo tisto o čemer so lahko pred tem samo sanjali. Pa nekajkrat sem že slišal, folk gleda neko novo nepremičnino in zraven, to je vse od kripta.. 

Opažam pa tudi sam da se folk še samo o tem pogovarja, jaz iz svojih izkušenj vem da če greš v to zadevo s xxxx€ ni nič.. Oz s tem si ne moreš nič kupit, al pa si celo tako kot jaz ko vložiš v blockchain in po 1 mesecu ugotoviš da si vložil v scam oz. v navadno piramido.  

Saj vem da se ne boste hoteli izpostavljat, pa qrc zanima me če se še samo o tem govori in prikazuje po raznoraznih omrežjih kako ima dec doma comp s tremi monitorji in gor polno grafov.. Pa da počekira tu pa tam malo in živi zraven sanjsko življenje.  Mogoče se vam zdi butasta tema, ampak sprašujem zgolj zaradi ker se sam počutim glupega ker imam cilj v lajfu da uspem v klasičnem podjetništvom. 

Prikaži več možnosti
    • Davidf1, jocker, Svetnik in 4 ostalim je všeč

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 607
  • Avtomobil: 3er

Kdaj si še kje videl, da je kdo zastonj delil nasvete kaj se splača in garantiral donose v dvo ali trimestnih procentih (oz. kako se je taka stvar VEDNO končala? :))

Bodo pa te videoigrice marsikomu koristen izgovor, da se "opere" pare sumljivega izvora...

Kot odrasel, normalen moški se drži t.i. klasičnega podjetništva pa bo ;)

Urejal BMW RALLY, 10.05.2021, 15:09.

Prikaži več možnosti
    • bimmer 5, višnja, Svetnik in 5 ostalim je všeč

noucamp90
noucamp90

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 511
  • Avtomobil: Golf dvica

Osebno ne poznam nobenega, ki je "obogatel" na racun kripta oz. ki lahko sedaj na a.net namesto Golf MK2 gleda Audi R8. Poznam pa nekaj ljudi, kateri so si pokrili kredit stanovanja oz. so si lahko "privoscli" malo boljsi avto itd. 

Osebno imam podoben cilj oz. sem ga ze 90% "uresnicil"... je pa velika verjetnost, da ne bom znal "nehat" in bom bil prevec pozresen. To sem se sicer ze sprijaznil :)

Vlozil sem denar, ki ga nisem potreboval, zato tudi ce gre na 0$ jutri, to zame ne bo tragedija, ki je 5x flasa Heinekena ne bi odpravila :)

It's like a gift you know, it's like I can't control it...
Prikaži več možnosti

Kaspar
Kaspar

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 512
  • Avtomobil: E39 R6i

Vem za 1-2 ki so dejansko miljone zaslužili s kriptom, ene par pa ko so si lahko privoščili oziroma izpopolnili življenje

Urejal Kaspar, 10.05.2021, 15:18.

Ko BMW-jev R6 in V10 zarohni, se vse naenkrat lepše zdi! (bencinski, se razume!)

Prikaži več možnosti

INIESTA
INIESTA

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 632
  • Avtomobil: wardburg

Mislm da bo zdaj kdo tko obogatel kot so uni do leta 2017 bo težko.Ni pa nemogoče.verjetno se da lepo služit da bi pa kdo iz 10-20 jurji uložka naredu miljon ali več je pa težka.Je pa po Ljubljani par takih k so res dobr zaslužl
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 493
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Mislm da bo zdaj kdo tko obogatel kot so uni do leta 2017 bo težko.Ni pa nemogoče.verjetno se da lepo služit da bi pa kdo iz 10-20 jurji uložka naredu miljon ali več je pa težka.Je pa po Ljubljani par takih k so res dobr zaslužl

Ee to! Enakega mnenja sem tudi jaz, sem pozabil tole dopisat.
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 251
  • Avtomobil: Fußwagen

V Mariboru je ena lepa hiša, porihtana v nulo, zunaj na ograji pri vratih je plošča iz marmorja na njej bitcoin znak z zlatim napisan. Nikoli nobenega doma....

Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 795
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Opažam pa tudi sam da se folk še samo o tem pogovarja, jaz iz svojih izkušenj vem da če greš v to zadevo s xxxx€ ni nič.. Oz s tem si ne moreš nič kupit, al pa si celo tako kot jaz ko vložiš v blockchain in po 1 mesecu ugotoviš da si vložil v scam oz. v navadno piramido.  

Raje dodaj še dva x.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 718
  • Avtomobil: E46 M3, E34 M5 3.6

Ko bo bull marketa konec se spet ne bo skor nič govorilo. Takrat je treba  kupit. Zdaj ko je hype proti vrhuncu se bolj ali manj financira samo še velike ribe katere so prve vložile.

Prikaži več možnosti
    • E39-530d je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 807

Osebno poznam fante ki majo 20-30 mio iz kripta, mogoce se vec. So pa ze od zacetka not, majnali btc, eth... eden od njih je prodal 40.000 etrov da si je kupil parcelo za bajto... s tem da mu jih je zihr vsaj se tok ostalo do danes. Kriptasi na veliko kupijejo nepremicnine in drage avte, dejansko vse poberejo. Managerjeva lestvica najbogatejsih 100 slovencev ze nekaj casa ne stima, cist drugi fantje bi v resnici moral biti gor :-)

S tem da ta vecji kriptasi najvec obracajo v defiju, svojih kovancev ne bodo prodali ker je to nesmiselno. Lepo kasirano donose od borz in zivijo carski samo od obresti...

Urejal leonT, 10.05.2021, 16:04.

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 012

Jaz nisem obogatel, lahko pa rečem da imam trenutno Michelin PS4 gume na E46ki (verjetno so gume 1/3 vrednosti avta) :crazy :laugh

Urejal Maticb, 10.05.2021, 16:23.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti
    • bimmer 5, BISSON, Warden in 11 ostalim je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jaz nisem obogatel, lahko pa rečem da imam trenutno Michelin PS4 gume na E46ki (verjetno so gume 1/3 vrednosti avta) :crazy :laugh

Jaz pa Continentalke na Caddyu in kupil sem nove, a si morš mislit, staaaaaaaaaaaaari... pri meni so gume vredne več kot avto  :metalc  :metalc  :metalc

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • BISSON, Colt, Maticb in 2 ostalim je všeč

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 630

tole se nebi čisto strinjal...z malo znanja si lahko od 2020 pa do sedaj zaslužil tudi več kot 2017...

BTC marec 2020 npr 3400$....

ni bilo pa toliko ICO projektov pri katerih pa mislim da so na koncu večina "izgubila"
Prikaži več možnosti
    • sema318is in U2ros uporabnikom je všeč to sporočilo

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 012

Ja, pa itak noben ne zadane podna/vrha. Lani konc leta je bil bitcoin 30k ali 40k? Pa smo vsi mislili da je to vrh. Jaz sem recimo svoj ICX prodajal pri mislim da 38 centih, pa je zdaj bil 3.2$. Hvala bogu nisem vsega prodal :D

Urejal Maticb, 10.05.2021, 16:34.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 445
  • Avtomobil: E61 525D

Poznam iz druge roke 2 skrajnosti..40k kredita na onecoin ki bi naj bil scam? Kaj je zdaj s tem nevem..ali je res scam ali ne...druga skrajnost je pa enaka stranka kot jaz pri enem pa je dečko pun ko brod..vrgo na mizo par 10k ko so ga nekaj jebali pa na drugi dan novega audija pripelo  :-D so v gostilni vsi panično letali naj pospravi ta denar ker to tu noben ni vajen hahaha..je pa dečko delo v avstriji pa je ves keš meto v kripto..živel doma brez stroškov pa vse prihodke pa od babice evre namesto v šparovček zmeto v kripto..meto je pa vse..šitkojn, bitkojn, drekkojn,,večino je spušo ampak enih par jih je pa zraslo in evoga..dečko je đomba..

Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 927
  • Avtomobil: traktor

Vsak naj dela tisto kar mu paše, ker opcij je polno...lahko si zaposlen v firmi, lahko si s.p., lahko si trejder...po želji.   Če maš cilj uspeti kot klasičen podjetnik, go for it.   Nobena izpolnitev lastnih ciljev ni napačna, dokler ne gre za direktno lopovščino.

Zaslužit al pa puhnit se da pa vsepovsod. Trejderji so šli na štrik in podjetniki tudi...

Prikaži več možnosti
    • Warden, eleksis in žorž4x4 uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

druga skrajnost je pa enaka stranka kot jaz pri enem pa je dečko pun ko brod..vrgo na mizo par 10k ko so ga nekaj jebali pa na drugi dan novega audija pripelo  :-D so v gostilni vsi panično letali naj pospravi ta denar ker to tu noben ni vajen hahaha..je pa dečko delo v avstriji pa je ves keš meto v kripto..živel doma brez stroškov pa vse prihodke pa od babice evre namesto v šparovček zmeto v kripto..meto je pa vse..šitkojn, bitkojn, drekkojn,,večino je spušo ampak enih par jih je pa zraslo in evoga..dečko je đomba..

Koliko je pa po tvojem zaslužil? 100.000, par 100.000, milijon? Ni slabo, upam samo da bo denar zdaj znal pametno investirat, da bo imel kaj od tega. Ker veliko je tudi takih ki zaslužijo milijon in ga tudi hitro zagonijo, potem so pa reveži.

Prikaži več možnosti

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 607
  • Avtomobil: 3er

Vsak naj dela tisto kar mu paše, ker opcij je polno...lahko si zaposlen v firmi, lahko si s.p., lahko si trejder...po želji.   Če maš cilj uspeti kot klasičen podjetnik, go for it.   Nobena izpolnitev lastnih ciljev ni napačna, dokler ne gre za direktno lopovščino.

Zaslužit al pa puhnit se da pa vsepovsod. Trejderji so šli na štrik in podjetniki tudi...

Ja,tako nekako... Pametni telefončki omogočajo, da je vsak v svoji mali fantaziji lahko gekko iz wallstreeta :) je imel svoj moment net poker, so ga imele "fiksirane" stave in ga ima tale megla.
Prikaži več možnosti

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 445
  • Avtomobil: E61 525D

Koliko je pa po tvojem zaslužil? 100.000, par 100.000, milijon? Ni slabo, upam samo da bo denar zdaj znal pametno investirat, da bo imel kaj od tega. Ker veliko je tudi takih ki zaslužijo milijon in ga tudi hitro zagonijo, potem so pa reveži.

Pfuu to pa ti nebi znal povedat..kar bi ti povedal bi ugibal..lahko je samo za novega audija lahko pa par 100k ali milijon  :-D  nevem res ne..

Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 914
  • Avtomobil: BMW

Fantje, zanima me kdo je dejansko si z zaslužkom od tradinga/mininga si kaj privoščil oz. mu je zadeva izboljšala kvaliteto življenja? Zakaj to sprašujem, zato ker sem zadnjič bil v taki družbi mladih fantov kjer se je pojavil starejši podjetnik z novo makino in so mene ti fantje hoteli prepričat da je kupljen od kripta.. Čeprav človeka osebno poznam in vem da človek ki ima ta avto sploh ne ve kaj je to. Pa pustite zdaj zaslužke 100-300€ na mesec, zanimajo me taki patroni katerim je zadeva spremenila življenje do te mere da si lahko privoščijo tisto o čemer so lahko pred tem samo sanjali. Pa nekajkrat sem že slišal, folk gleda neko novo nepremičnino in zraven, to je vse od kripta.. 

Saj vem da se ne boste hoteli izpostavljat, pa qrc zanima me če se še samo o tem govori in prikazuje po raznoraznih omrežjih kako ima dec doma comp s tremi monitorji in gor polno grafov.. Pa da počekira tu pa tam malo in živi zraven sanjsko življenje.  Mogoče se vam zdi butasta tema, ampak sprašujem zgolj zaradi ker se sam počutim glupega ker imam cilj v lajfu da uspem v klasičnem podjetništvom. 

To je kar težka debata za na forum, saj veš 100 ljudi 100 čudi.

Vsekakor se oklepaj običajnega podjetništva. 
Vmes pa nekaj EUR zapravi za razne novosti v finančnem svetu, ne kot naložbo ampak kot loto.

Sam sem med drugim kupil btc, delnice tesle pa še marsikaj, ampak največkrat prav na začetku.

Pa nisem nek strokovnjak na tem področju, ampak raje kot v alko, cigarete, loto....

Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.