Skoči na vsebino

Kdo na forumu je zaslužil/obogatel s kriptom?

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
114 odgovorov v temi
ace
ace
  • Uporabnik
  • Sporočil: 183
  • Avtomobil: MB

Tezko je definirati besedo "obogatel" in to ovrednotiti, je pa kar nekaj ljudi naredilo zgodbo. Kaksen se najde tudi na forumu :)
Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 998

Poznam iz druge roke 2 skrajnosti..40k kredita na onecoin ki bi naj bil scam? Kaj je zdaj s tem nevem..ali je res scam ali ne...druga skrajnost je pa enaka stranka kot jaz pri enem pa je dečko pun ko brod..vrgo na mizo par 10k ko so ga nekaj jebali pa na drugi dan novega audija pripelo  :-D so v gostilni vsi panično letali naj pospravi ta denar ker to tu noben ni vajen hahaha..je pa dečko delo v avstriji pa je ves keš meto v kripto..živel doma brez stroškov pa vse prihodke pa od babice evre namesto v šparovček zmeto v kripto..meto je pa vse..šitkojn, bitkojn, drekkojn,,večino je spušo ampak enih par jih je pa zraslo in evoga..dečko je đomba..

Onecoin je čisti scam (piramida) in se je že sesul. Verjetno tega denar ne bojo več videli oz. pennies on the dollar ko se bo delilo assete podjetja, kar še glavni niso uspeli ven pokradit pred sesutjem. Nazadnje ko sem bral so to glavno bolgarko še iskali, mogoče so jo do zdaj že našli.

Drugače for clarification: Onecoin sploh nikoli ni bil kripto.. so coini bili samo številke v njihovi bazi. Klasična piramidna shema pač, samo produkt je drug. Tako da sploh ni bilo možno te coine prodat na borzah.. ker ne obstajajo.

Imaš pa že itak nove scame v kripto: https://bitclout.com/ (NE KUPUJTE! Stvar je unsustainable scam! (ni pa direktno priamida)) 2017 smo imeli še BITCONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECT! :laugh :jok

Urejal Maticb, 10.05.2021, 18:45.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 318
  • Avtomobil: Z4

Zanimiva tale tema, ni pa realno pricakovat, da se javi nekdo in napise v stilu: z BTC sem pridelal 2 mio plusa. Tisti pravi uspesnezi se ponavadi skrivajo in modro molcijo, hehe

Prikaži več možnosti
    • Svetnik je všeč

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 897
  • Avtomobil: Suši

Vse pride pa mine. Saj je tudi forumas zadel na lotu zelo blizu 2mio. Pa danes vem, ker živi blizu mene nima več prebite pare.

Privoščim pa vsakemu prav iz dna srca, da obogati. Će ga bo to osrečilo hvala bogu.
Sam nimam veliko in sem srečen za znoret. Res pa je, da ne živim v pomanjkanju a vseeno ne rabim milijonov za srečo in uresničiti svoje sanje.

Forumaša milijonarja poznam...je pa bil bogat zelo že pred tem :)

Še vedno lepše videti maske na naših ustih, kot pa maska na novih BMW-jih

Prikaži več možnosti
    • bimmer 5, DreamBMW, jocker in 6 ostalim je všeč

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 328
  • Avtomobil: e24 635csi

Ne verjamem da se ti bo kdo javil :) Tist k je s tem obogatel bo raje tiho

Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 490
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Zanimiva tale tema, ni pa realno pricakovat, da se javi nekdo in napise v stilu: z BTC sem pridelal 2 mio plusa. Tisti pravi uspesnezi se ponavadi skrivajo in modro molcijo, hehe

Nisem pričakoval takšnega odziva, ampak nekaj v tem smislu, evo meni pa je zadeva res spremenila življenje. Ja itak se ne bo nihče izpostavljal, sploh taveliki ne. Zakaj sem načel tako občutljivo temo, pač včasih dobim občutek kot da nekaterim te zadeve predstavljajo večino dohodka? Tudi cifre me ne zanimajo, pač čakam da se bi javil nekdo in napisal, glej meni pa je uspelo s tem v lajfu. Jaz sem npr. ful previden okrog tega ker sem se nasral z enim scam-om, pri katerem so bile živine nad mano ful glasne. K sreči sem zaradi izkušenj iz poslovnega sveta, vložil noter toliko da se zdaj ne tolčem po glavi, so pa bili poleg mene ljudje ki so v ta scam vložili vse prihranke, si sposojali denar od.. in zdaj tudi vse izgubili.
Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 311
  • Avtomobil: Bmw 330d, 530d

Fantje, zanima me kdo je dejansko si z zaslužkom od tradinga/mininga si kaj privoščil oz. mu je zadeva izboljšala kvaliteto življenja? Zakaj to sprašujem, zato ker sem zadnjič bil v taki družbi mladih fantov kjer se je pojavil starejši podjetnik z novo makino in so mene ti fantje hoteli prepričat da je kupljen od kripta.. Čeprav človeka osebno poznam in vem da človek ki ima ta avto sploh ne ve kaj je to. Pa pustite zdaj zaslužke 100-300€ na mesec, zanimajo me taki patroni katerim je zadeva spremenila življenje do te mere da si lahko privoščijo tisto o čemer so lahko pred tem samo sanjali. Pa nekajkrat sem že slišal, folk gleda neko novo nepremičnino in zraven, to je vse od kripta.. 

Opažam pa tudi sam da se folk še samo o tem pogovarja, jaz iz svojih izkušenj vem da če greš v to zadevo s xxxx€ ni nič.. Oz s tem si ne moreš nič kupit, al pa si celo tako kot jaz ko vložiš v blockchain in po 1 mesecu ugotoviš da si vložil v scam oz. v navadno piramido.  

Saj vem da se ne boste hoteli izpostavljat, pa qrc zanima me če se še samo o tem govori in prikazuje po raznoraznih omrežjih kako ima dec doma comp s tremi monitorji in gor polno grafov.. Pa da počekira tu pa tam malo in živi zraven sanjsko življenje.  Mogoče se vam zdi butasta tema, ampak sprašujem zgolj zaradi ker se sam počutim glupega ker imam cilj v lajfu da uspem v klasičnem podjetništvom.

Bavarec fan podobno sem se tudi jaz spraševal. Sem v redni službi + s.p ,delam od jutra do večera. In potem se najdem v druzbi kripto fantov, cifre o katerih oni govorijo so par let mojih rednih prihodkov. Potem se clovek vprasa zakaj ne bi tudi jaz?! Ampak ko pogledam za nazaj ta moj s.p je odplačal mojo nepremičnino, počasi raste in ne bom pustil to smer za noben coin na svetu. Ampak ajde da sem saj malo IN, sem se odločil investirati xxx € katere ne bom pogrešal v par frišnih mini kripto projektov. Dejansko sem vec denarja nepotrebno porabil za dva seta platišč na bavarcu v eni sezoni,samo da si izpolnim željo. Te mini projekte pustim par let, ce bo bo, ce ne spet ok. Garal bom se naprej, zaenkrat verjamem samo v svojo poslano fakturo :) Tako da samo naprej, ne popuščaj s podjetništvom, v kripto pa dej € katere ne bos pogrešal da se malo igraš/spremljaš in to je to.
Prikaži več možnosti
    • gusti4u, DreamBMW, Bavarec fan in 3 ostalim je všeč

Maticb
Maticb
  • Uporabnik

Nisem pričakoval takšnega odziva, ampak nekaj v tem smislu, evo meni pa je zadeva res spremenila življenje. Ja itak se ne bo nihče izpostavljal, sploh taveliki ne. Zakaj sem načel tako občutljivo temo, pač včasih dobim občutek kot da nekaterim te zadeve predstavljajo večino dohodka? Tudi cifre me ne zanimajo, pač čakam da se bi javil nekdo in napisal, glej meni pa je uspelo s tem v lajfu. Jaz sem npr. ful previden okrog tega ker sem se nasral z enim scam-om, pri katerem so bile živine nad mano ful glasne. K sreči sem zaradi izkušenj iz poslovnega sveta, vložil noter toliko da se zdaj ne tolčem po glavi, so pa bili poleg mene ljudje ki so v ta scam vložili vse prihranke, si sposojali denar od.. in zdaj tudi vse izgubili.

Noben ne bo napisal, lahko pa malo pogledaš kateri trobijo/(mo) o kripto že od 2016 :) Veliko od teh jih/nas je verjetno zaslužilo svoj kupček ampak seveda je bogastvo relativna stvar.

Veliko ljudi na forumu ima avte, prenove stanovanj, nepremičnine itd. iz kripto dohodkov takrat, pa verjetno se tudi letos kak najde. Če malo slediš objavam povežeš zadeve, ne bom pa koga izpostavljal, ker so pač to osebne stvari.

Bom pa definitvno rekel, da denar pridobljen na lahek način, (kot pravijo easy come easy go), ni enak tistemu ki ga zaslužiš sam. Glede na to da trobim sam že dolgo po forumu in slack itak vsi vejo da nekaj malega verjetno imam v kripto, lahko direktno povem da recimo 1000€ zasluženega od plače ali preko podjetja, z svojim delom, ni enako kot 10 000€ profita ko ti coin zraste za nekaj procentov in itak ne veš kam z denarjem več.

Prikaži več možnosti
    • hammanM5 je všeč

bizdam
bizdam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 858
  • Avtomobil: Karjola

S tem da ta vecji kriptasi najvec obracajo v defiju, svojih kovancev ne bodo prodali ker je to nesmiselno. Lepo kasirano donose od borz in zivijo carski samo od obresti...

Kaj je to defi?

27662_1.png
Član KOS

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik

Kaj je to defi?

Decentralized finance.

Recimo decentralizirana borza. Ker zadaj ni nobenega morajo "navadni ljudje" providat  liquidity, in služiš potem feeje. Tako nekako kot da bi posodil denar borzi, pa bi ti plačevali del zaslužka. Samo da je na blockchainu in je avtomatiziriano, pa zadaj ni podjetja ampak samo "program" na blockchainu.

Prikaži več možnosti
    • bizdam, BMW4everafter in Volvej uporabnikom je všeč to sporočilo

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 232
  • Avtomobil: LEPO

Ne verjamem da se ti bo kdo javil :) Tist k je s tem obogatel bo raje tiho

In verjetno niti ne prebira tega foruma,

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 895
  • Avtomobil: BMW

In verjetno niti ne prebira tega foruma,

To si ti misliš. Lahko ti zaupam, da je eden izmed top ten kriptašev v slo na tem forumu.

Ga občasno prebira, res pa, da ne objavlja.

Prikaži več možnosti

J9320
J9320
  • Uporabnik
  • Sporočil: 722
  • Avtomobil: E91 LCI

Tudi jaz sem bol oldschool, čeprav sem mlad. Popoldansko sem se raje usmeril vlagati v svoj sp, pač konec meseca štejem evre pa cente, ne pa štirimetsne številke, delam pa verjetno krepko več za to. 

Poznam enega, ki je par let nazaj vložil vsaj 20k v farmo, pa jo kasneje prodal, ker je več zgubil na štromu, kot pa namajnal.

Poznam tudi kup fantov, ki se vsakič hvalijo in štejejo procente, "Ta vikend sem iz 400€ naredil 4000€, xxxx valuta mi je zrastla za 1000%, kak carsko". Od teh pa nobeden nima za burek, večina jih hodi v službo za podpovprečno plačo in živijo v sanjah, ko bodo prodali kriptovalute, bodo bogati. 

V glavnem nihče še ni nič pokazal, še tisti, ki imajo družine in bi lahko z malo denarja dvignili standard življenja, raje vržejo še tistih 100-200€ mesečnih prihrankov v kriptovalute. 

Me pa isto zanima kaj bo iz tega... Mene najbolj zanima kako gre to skozi pri davčni, ko si želiš izplačat v eur? Večina teh fantov, ki jih poznam, nima prijavljenega nobenega računa na fursu... 

Prikaži več možnosti
    • BMW RALLY in Svetnik uporabnikom je všeč to sporočilo

Maticb
Maticb
  • Uporabnik

Tudi jaz sem bol oldschool, čeprav sem mlad. Popoldansko sem se raje usmeril vlagati v svoj sp, pač konec meseca štejem evre pa cente, ne pa štirimetsne številke, delam pa verjetno krepko več za to. 

Poznam enega, ki je par let nazaj vložil vsaj 20k v farmo, pa jo kasneje prodal, ker je več zgubil na štromu, kot pa namajnal.

Poznam tudi kup fantov, ki se vsakič hvalijo in štejejo procente, "Ta vikend sem iz 400€ naredil 4000€, xxxx valuta mi je zrastla za 1000%, kak carsko". Od teh pa nobeden nima za burek, večina jih hodi v službo za podpovprečno plačo in živijo v sanjah, ko bodo prodali kriptovalute, bodo bogati. 

V glavnem nihče še ni nič pokazal, še tisti, ki imajo družine in bi lahko z malo denarja dvignili standard življenja, raje vržejo še tistih 100-200€ mesečnih prihrankov v kriptovalute. 

To je mentaliteta. Verjetno so letos prvič notri? Moraš si zadat cilj kaj sploh hočeš. Če ne je denar samo cifra, pa nima veze kako visoka. Pa tudi z podpovprečno plačo lahko živiš čisto normalno, in če ti nič ravno ne ogroža obstoja, je boljše živet z upanjem na "boljše", (nekako tako kot loterijske srečke/gamblerji), kot pa izplačat in se "vrnit v realnost".

Saj ne rečem, to na vse nasvpliva. Tudi jaz ko sei izplačam kaj mi je malo na bed "kaj pa če bo enkrat več".

Me pa isto zanima kaj bo iz tega... Mene najbolj zanima kako gre to skozi pri davčni, ko si želiš izplačat v eur? Večina teh fantov, ki jih poznam, nima prijavljenega nobenega računa na fursu... 

Račune na brozah ni treba prijavljat če to misliš. Prijavljaš samo tuje TRR račune npr. revolut in podobno.

Prikaži več možnosti

J9320
J9320
  • Uporabnik
  • Sporočil: 722
  • Avtomobil: E91 LCI

Račune na brozah ni treba prijavljat če to misliš. Prijavljaš samo tuje TRR račune npr. revolut in podobno.

Saj TRR račune mislim. Recimo, da bo enkrat res možno kupiti karkoli v kriptovalutah, ampak kaj če si hoče kdo danes izplačat v eur? Do zdaj so mi vsi odgovorili, da se tega itak ne dela, da je to največja bedarija delat, ker bo eur izumrl in bodo kriptovalute prevladale svetu... 

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 163
  • Avtomobil: E46 320i

Daš na binance kartico pa trošiš...
Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 711
  • Avtomobil: bmw m3

Bavarec fan podobno sem se tudi jaz spraševal. Sem v redni službi + s.p ,delam od jutra do večera. In potem se najdem v druzbi kripto fantov, cifre o katerih oni govorijo so par let mojih rednih prihodkov. Potem se clovek vprasa zakaj ne bi tudi jaz?! Ampak ko pogledam za nazaj ta moj s.p je odplačal mojo nepremičnino, počasi raste in ne bom pustil to smer za noben coin na svetu. Ampak ajde da sem saj malo IN, sem se odločil investirati xxx € katere ne bom pogrešal v par frišnih mini kripto projektov. Dejansko sem vec denarja nepotrebno porabil za dva seta platišč na bavarcu v eni sezoni,samo da si izpolnim željo. Te mini projekte pustim par let, ce bo bo, ce ne spet ok. Garal bom se naprej, zaenkrat verjamem samo v svojo poslano fakturo :) Tako da samo naprej, ne popuščaj s podjetništvom, v kripto pa dej € katere ne bos pogrešal da se malo igraš/spremljaš in to je to.

vsak naj dela v kar je 100% noter v temu, ostalo se ponavadi ne izide. Sej tud to k pravite sm lih malo vložil noter, pa lih na takih določeni bogatijo, dejansko, če nekdo dobi, drugi zgubi, tle ni druge matematike

Prikaži več možnosti
    • MIHOLD in J9320 uporabnikom je všeč to sporočilo

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 925
  • Avtomobil: traktor

vsak naj dela v kar je 100% noter v temu, ostalo se ponavadi ne izide. Sej tud to k pravite sm lih malo vložil noter, pa lih na takih določeni bogatijo, dejansko, če nekdo dobi, drugi zgubi, tle ni druge matematike

Ma ja ni ravno taka matematika.  Nekako enako je tudi vlaganje v druge papirje, samo da je risk/reward drugačen. Ni to zero-sum game.  Dolgoročno izgublja FIAT, ki ima vgrajeno inflacijo.  Kakorkoli obračate, ima LeonT tukaj 100% prav.  Če samo držiš evre, izgubljaš.  Je pa dokaj ziher, to pa ja.

Se pa popolnoma srinjam, vsak naj vlaga največ ur v svoj core biznis, ki ga obvlada.

Prikaži več možnosti
    • Fleko je všeč

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 355
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

Daš na binance kartico pa trošiš...

kar ti ne pomaga kaj dosti, ce hoces recimo odplacat kredit

@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti
    • J9320 je všeč

ace
ace
  • Uporabnik
  • Sporočil: 183
  • Avtomobil: MB

Kako ne?...uradno maš kredit še vedno odprt, zadaj pa rezerva oz zaloga katera ti to odplačuje. 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.