Skoči na vsebino

Kdo na forumu je zaslužil/obogatel s kriptom?

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
114 odgovorov v temi
damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 365
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

mislil sem odplacat/poplacat. Da ti ne visi na grbi recimo.

@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 251
  • Avtomobil: Fußwagen

Boli te đorđ za kredit če si poln bitcoinof :rofl
Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti
    • jocker je všeč

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 809

Normirani s.p.

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 339
  • Avtomobil: Z4

Daš na binance kartico pa trošiš...

S to BNB kartico lahko tudi dvigas cekine na Intesa Sao Paolo bankomatih, če se ne motim je najvišja dnevna meja 290 EUR. Tako prideš tudi do gotovine, če je potreba.

Prikaži več možnosti

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 445
  • Avtomobil: E61 525D

Dosti jih tudi kešira te fore..nevem..namesto da gre po vezavo za telefon itd.. 50x24 raje plača s kešom nekomu na roke1k€ pa rešeno..dosti si tak jemlje ''kredite'' rabi mogoče nevem 500€ takoj pa gre vzet telefon na te obroke..malo mogoče nerazumljivo napisano pa da razložim..''mutibarič'' ma nevem 100 bitkojnof..eden je zdaj koliko? 40-50k? nevem ne spremljam..in zdaj nekdo ma nevem..20k na lagerju..hm..kaj čem z njimi?? Pa se ta dva srečata..ovi je dobo bitkojn za 50% cene ''mutibarič'' pa 20k KEŠA..pa ma za špecarijo,telefone,ajfone,samsung watch itd..  :)  magari za prodajalke ljubezni  :ok2

Urejal Tarik, 11.05.2021, 11:38.

Prikaži več možnosti

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 607
  • Avtomobil: 3er

Eh od kje ti pa take ideje

To je ja nova najboljša in najbolj čista stvar kar jih je, nobenih grdih bank in "regulatorjev".

A si videl, da bi se s tem ukvarjali kakšni poklicni liarji, ups lawyerji...

Misliš, da si ga je kar tam en (znan ali ne znan ni važno) izmislil in začel menjat za pravi denar? :)

Ni izgub, so samo profiti! Karkoli narediš je samo plus na dolgi rok!

Nič čakat, a ne bi rad bil IN

Če rabiš keš je pa čisto enostavno pretvorit, ne taka mučka kot zdej ko moreš na banko pred šalter, ali pa celo s prstom po bankomatu tipkat... OMG, like so 90's

Tu samo imaš račun v venezueli, logiraš se na kitajski strežnik, dobiš SMS na avstrijski SIM, drugi dan je denar na qatarski kartici, dvigneš ga pa na enem od 7ih mađarskh bankomatov v državi.... simpl ko pasulj a ni

prihodnost, ti rečem!

Baje lahko celo kupiš 3 tonski SUV ego booster s tem in pazi, ko bo drug mesec šla vrednost na pol in te stisne za €€ ga spet prodaš, in dobiš 2x več teh kovančkov nazaj!! Čudovito a ne :rofl

Kakšen papir prosim lepo...

Urejal BMW RALLY, 11.05.2021, 12:01.

Prikaži več možnosti

MarvinTheBored
MarvinTheBored
  • Uporabnik
  • Sporočil: 13

Ma ja ni ravno taka matematika.  Nekako enako je tudi vlaganje v druge papirje, samo da je risk/reward drugačen. Ni to zero-sum game.  Dolgoročno izgublja FIAT, ki ima vgrajeno inflacijo.  Kakorkoli obračate, ima LeonT tukaj 100% prav.  Če samo držiš evre, izgubljaš.  Je pa dokaj ziher, to pa ja.

Se pa popolnoma srinjam, vsak naj vlaga največ ur v svoj core biznis, ki ga obvlada.

No pa me razsvetli kako crypto ni zero sum game in kako ustvarja vrednost... 

Prikaži več možnosti
    • žorž4x4 je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 493
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Fantje malo mi je žal da sem odprl to temo, izvedeli itak ne bomo nič. Pa mogoče sem se komu zameril od forumašev ki ga osebno poznam. Ma glejte, tudi če služite s tem, pa važno je da uživate in da trošite. Mogoče bi bilo smotrno pogruntat nekaj kar vam bi lahko prodajal? HEC.. Zaradi mene se lahko tema izbriše, saj je res pa kaj koga briga koliko ima kdo pod palcem. 

Prikaži več možnosti
    • veloce in Svetnik uporabnikom je všeč to sporočilo

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 012

Fantje malo mi je žal da sem odprl to temo, izvedeli itak ne bomo nič. Pa mogoče sem se komu zameril od forumašev ki ga osebno poznam. Ma glejte, tudi če služite s tem, pa važno je da uživate in da trošite. Mogoče bi bilo smotrno pogruntat nekaj kar vam bi lahko prodajal? HEC.. Zaradi mene se lahko tema izbriše, saj je res pa kaj koga briga koliko ima kdo pod palcem. 

Kaj si sploh pričakoval, da nekdo reče: ja z kripto sem zaslužil xyz €?

Ja, sem v profitu z kripto. Ja poznam veliko ljudi, ki so v večjih, manjših ali podobnih situacijah kot jaz. Samo večina vas vidi kripto samo zdaj. Jaz ne kupujem skoraj nič že par mescev ker mi je predrago... kupoval sem leta 2018, 2019 in začetek 2020.. ne pa zdaj. Kdor zdaj kupuje in mu gre gor ima pač srečo in če ne bo hitro pobral profitov bo verjetn kmalu na praktični nuli spet (že zaradi mentalitete)

Kupovat začni naslednjič ko se bo balonček sesu, in potem ko te bodo 3 leta vsi gledali kot bedaka. Takrat se kupuje.

Urejal Maticb, 11.05.2021, 17:07.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 365
  • Avtomobil: bmw

Je baje par miljoncku zadel,da odpoved v dobro placani sluzbi,vsaka mu cast
Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 593
  • Avtomobil: VW

Nihce ne upa povedat, ker se ni na trrju :) Da pa eni govorijo, kako so zasluzili 4k v enem dnevu in podobno je pa za z rezervo jemat, ker verjetno sam stevilke gledajo in dokler naujo prodal vsega skupaj, je prazna sapa.
Prikaži več možnosti
    • BMW RALLY je všeč

Maticb
Maticb
  • Uporabnik

Nihce ne upa povedat, ker se ni na trrju :) Da pa eni govorijo, kako so zasluzili 4k v enem dnevu in podobno je pa za z rezervo jemat, ker verjetno sam stevilke gledajo in dokler naujo prodal vsega skupaj, je prazna sapa.

Seveda. Pa ne 4k v enem dnevu, tudi v par urah ali minutah, če držiš prave kovančke.

Ampak vi pa tudi tukaj pravite kot da je nenormalno težko izplačat. Ne vem kako si to predstavljate lol. Izplačilo je par klikov. Če hočeš na TRR moraš čakati zaradi tega ker so banke počasne.

Evo dobesedno pred pol ure sem skočil v trgovino in prej 600€ dvignil iz bankomata, ker bom kupil eno rabljeno zadevco od forumaša. NKBM bankomat, feeja nobenega nikjer. 600€ porabil, 600€ dobil.

Urejal Maticb, 11.05.2021, 18:07.

Prikaži več možnosti

bullit
bullit

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 233
  • Avtomobil: 2Fast4You

Seveda. Pa ne 4k v enem dnevu, tudi v par urah ali minutah, če držiš prave kovančke.

Ampak vi pa tudi tukaj pravite kot da je nenormalno težko izplačat. Ne vem kako si to predstavljate lol. Izplačilo je par klikov. Če hočeš na TRR moraš čakati zaradi tega ker so banke počasne.

Evo dobesedno pred pol ure sem skočil v trgovino in prej 600€ dvignil iz bankomata, ker bom kupil eno rabljeno zadevco od forumaša. NKBM bankomat, feeja nobenega nikjer. 600€ porabil, 600€ dobil.

Tako je pač porabisb kar rabiš, isto kot če imaš Fiat račun, zakaj je treba razglabljati v nedogled, never mind kar imaš.
Jaz pač in imam a lot so what, drugi imate pa manj, so what, mislim kje vas čevelj žuli ?

HUSTLER FOR LIFE!!!

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 795
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

To si ti misliš. Lahko ti zaupam, da je eden izmed top ten kriptašev v slo na tem forumu.
Ga občasno prebira, res pa, da ne objavlja.

Itak da ga bere, kdo ga pa ne? Cela vesoljna Slovenija sedi pred ekranom in čaka, kdaj bo Jerry spet kaj napisal.

Jaz pač in imam a lot so what, drugi imate pa manj, so what, mislim kje vas čevelj žuli ?

Mene nikjer, ker imam tudi jaz a lot. Ne samo da sem pozimi za Caddya dve novi gumi kupil, letos tako dobro kaže da ga bom verjetno celo registriral, pun sam ko' brod!

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 927
  • Avtomobil: traktor

No pa me razsvetli kako crypto ni zero sum game in kako ustvarja vrednost...

Preberi kaj v osnovi pomeni zero-sum game: https://en.m.wikiped...i/Zero-sum_game
Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 316
  • Avtomobil: LEPO

To si ti misliš. Lahko ti zaupam, da je eden izmed top ten kriptašev v slo na tem forumu.

Ga občasno prebira, res pa, da ne objavlja.

Mhm in ravno ti ga poznaš tako kot jaz ostalih 9.

Urejal RRoman, 12.05.2021, 05:40.

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 927
  • Avtomobil: traktor

Ze v prvem postu sm mel napisan stavek, da je bolje da se tema zapre, ker bo zavila v znano smer...pa sm ga zbrisal. Vidim pa, da se nisem zmotil. Drzite se svojega. Ce se kdo hoce kaj poducit o kripto, je dovolj materiala. Ostali pac delajte to kar delate.
Prikaži več možnosti

MarvinTheBored
MarvinTheBored
  • Uporabnik
  • Sporočil: 13

Rokxy, prodajate si to "vročo robo" en drugemu dokler ne naletite na zadnjega bedaka, ki kupi po najvišji ceni.Kako ni zero sum game? Od kod pa pride denar v sistem? Ne pošiljaj mi glupih linkov ampak odgovori. OD KOD DENAR V SISTEM za poplačilo dobička posamezniku? Kje sistem ustvarja vrednost? Ti povem... je ne in tako se vsa vplačila v sistem samo prerazporedijo. Večina poberejo kiti, ampak ker je v sistemu že taka masa denarja, ga ostane kar nekaj za zgodbice o uspehu fanta iz soseščine. Vedno pa vedi to, da tega  jurja kaj si ti v plusu je nekdo v minusu.

Howgh!

Prikaži več možnosti
    • 525iX, BMW RALLY, bmw330cd in 2 ostalim je všeč

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 097
  • Avtomobil: F31

Rokxy, prodajate si to "vročo robo" en drugemu dokler ne naletite na zadnjega bedaka, ki kupi po najvišji ceni.Kako ni zero sum game? Od kod pa pride denar v sistem? Ne pošiljaj mi glupih linkov ampak odgovori. OD KOD DENAR V SISTEM za poplačilo dobička posamezniku? Kje sistem ustvarja vrednost? Ti povem... je ne in tako se vsa vplačila v sistem samo prerazporedijo. Večina poberejo kiti, ampak ker je v sistemu že taka masa denarja, ga ostane kar nekaj za zgodbice o uspehu fanta iz soseščine. Vedno pa vedi to, da tega  jurja kaj si ti v plusu je nekdo v minusu.

Howgh!

denar dejansko pride od tebe, ko plačuješ davke... FED sprinta denar ( torej ga ukrade tebi potom inflacije ) potem gre ''zastonj'' denar naprej do bank in investicijskih hiš, ki kupujejo/pumpajo/špekulirajo delnice in kripto... oni služijo, medtem ko ti pušneš 10% na leto  :laugh

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik

Howgh!

A to si opisoval delnice?

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.