Skoči na vsebino

O(ddam): 4-sobno stanovanje v hiši, Ljubljana-Polje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
9 odgovorov v temi
bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 177
  • Avtomobil: LPP Urbana

Predvidoma septembra ali najpozneje oktobra bo na voljo 4 sobno stanovanje, ki se nahaja v dvostanovanjski vrstni hiši.

Stanovanje je etažnosti:

* polklet: 3x spalnica, 1x wc/kopalnica, hodnik ( skupaj 45m2)

* visoko pritličje: 1x dnevna soba z balkonom ( izhod na vrt), 1x kuhinja z jedilnico, stopnišče do polkleti ( skupaj 45m2)

* skupna površina: 85-90m2 neto

Pred hišo je možno parkirati eno osebno vozilo, ki ima nadkrito parkirno mesto. Za hišo je možnost uporabe manjšega vrta ( cca 40-50m2).

Stanovanje bo pred prevzemom očiščeno, prebeljeno ter delno opremljeno ( kuhinja, dnevna soba, spalnice), oprema po dogovoru.

Pogoj oddaje: za daljše časovno obdobje; pogodba, ki bo notarsko overjena.

Oglaševana cena je brez vključenih obratovalnih stroškov, ki so:

* spodaj so zapisani stroški ( povprečje) za 4 člansko družino, stroški lahko varirajo glede na porabnike *

- elektrika po porabi, cca 55-60 eur ( Gen-i)

- voda po porabi, cca 20-25 eur ( odvisno od porabe)

- smeti, cca 7-10 eur

- ogrevanje je na lastno centralno peč-kurilno olje, po porabi ( ogrevanje na sezono/zimsko obdobje znaša cca 850-900 eur)

Kurilno olje si lahko najemnik glede na porabo sam dotoči ali naroči v lastni režiji. Peč ima svojo zato primerno podzemno cisterno.

Cena najema brez upoštevanih stroškov: 700 eur / mesec ( varščina: v višini 1x mesečne najemnine)

Kontakt: ZS ali 040 235 262 ( če se ne javim pošljte sms)

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 776
  • Avtomobil: F10

To pa ni drago na trenutne cene, ki jih placujejo moji kolegi po ljubljani. Po moje bi mogu malo dvignit ali?
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 377
  • Avtomobil: -

Vse je relativno... :)

Za stanovanje v novejsi in/ali lepo vzdrzevani hisi v dobrem stanju, na dobri lokaciji in brez "cudnih presenecenj" je to dobra cena.

Za staro vlazno luknjo ob stiripasovni cesti je drago. 

Slike bi veliko povedale. 

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 438
  • Avtomobil: LEPO

To pa ni drago na trenutne cene, ki jih placujejo moji kolegi po ljubljani. Po moje bi mogu malo dvignit ali?

Saj se hecaš...

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Z dvigom cene si zoozam krog najemnikov. Moj moto je: ‘raje malo popustim pri najemnini imam dolgorocnega najemnika’ kot pa da jih iscem na vsake 6 mesecev.

Vse je relativno... :)

Za stanovanje v novejsi in/ali lepo vzdrzevani hisi v dobrem stanju, na dobri lokaciji in brez "cudnih presenecenj" je to dobra cena.
Za staro vlazno luknjo ob stiripasovni cesti je drago. 

Slike bi veliko povedale.

Res je nekateri zelo odstopajo od meje okusa napram ceni.

Hisa in stanovanje je v zelo dobrem stanju, pa ne zato ker je to moje oz. od starsev ampak ker imamo sami radi cistoco/urejenost.

Koliko vodovod in elektro primoreta urejenosti, meni nic ne pove. Tisti, ki to gledajo pa lahko recem, da je elektro na novo narejen pred cca 10 leti, voda ravno tako.

Fasada v 2019. Je pa potrebno pred oddajo urediti malenkosti kot je ciscenje, beljenje in popravek nekaterih manjsih napak ( zamenjava zarnice ipd…).

Kuhinja je iz masivnega lesa, rustikalnega izgleda. Takrat v tistih casih se je prodajalo samo to, danes se to zopet vraca v ‘modo’. Tukaj ne govorim o kuhinji iz leta 1970 ampak o kuhinji iz leta 2000 ipd..

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj se hecaš...

Poglej si malo cene kaksne so in to brez vrta 50m2 ki je verjetno zlata vreden, da lahko malo posedis in obrnes kak žar ....
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 438
  • Avtomobil: LEPO

Poglej si malo cene kaksne so in to brez vrta 50m2 ki je verjetno zlata vreden, da lahko malo posedis in obrnes kak žar ....

Torej prodaj/oddaj svoj flat in pojdi za podnajemnika če je tako ugodno.

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti
    • gade je všeč

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik

Torej prodaj/oddaj svoj flat in pojdi za podnajemnika če je tako ugodno.

Če bi pravilno bral, bi videl, da sem napisal ugodno glede na ostalo trenutno ponudbo ;)
Prikaži več možnosti

srcnik
srcnik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 581

:brezslik

Prikaži več možnosti
    • XIN je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

:brezslik

vem :ok2

naredim danes nekaj fotk.

Prikaži več možnosti
    • panica je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.