Skoči na vsebino

Poznate ta avto iz Avto.net oglasa?

* * - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1661 odgovorov v temi
bratusa
bratusa

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 540
  • Avtomobil: BMW g30 530d, m6 f13

Fantje živijo. Pozna kdo in kako se obnesejo tile motorji.

https://www.avto.net...serija 4 Coupe:

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 369
  • Avtomobil: Audi A5

Trg ni tako v k.. kot nekateri navajate. Zadnja dva tedna se kar dogaja, pa vedno so obdobja ko se ne proda nič, nato pa par tednov ko se praznejo hofi. Koker opažam pa kupci Audi in BMW skačejo med znamkami, sem pa mnenja da trenutna generacija Bmwju je bolj zanesljiva od Audi. Poznam kar nekaj dilerju ko so 20 in več let prodajala strogo samo VW in Audi, imajo na lagerju večinoma BMW.

Jaz mam kar nekaj parkiranih pa vse stoji ze mesec dva
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

tofko21
tofko21

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40
  • Avtomobil: bmw

Katera avtohiša?
Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 603
  • Avtomobil: Ford EDGE,bmw 6gt

Sem lih zadnje cajte z bratom veliko v kontaktu,ker išče oz. Je iskal rabljen bmw g30 ali audi c8. In je zadnja 2mesca aktivno iskal ma nič pametnega,pa pravi da se sam po netu valjajo eni in isti. Je kar preklinjal dilerje pa tudi fizične osebe k lažejo o ohranjenosti pa "redno servisiranih" avtih. Odločil se je da čez poletje se bo fjakal z motorjem pa jeseni vzame nekaj novega iz zaloge VW ali Audi. Pomoje najboljša odločitev da vzame kj novega.

Sem bil z njim 2x na ogledu k je folk trdil da je avto v stanju novega...pa to na koncu bunk in prask nisi mogel prestet. Not pa kot bi svinje vozli,a oba vozila sta bila tam okrog 35K. Za druge k je šel gledat nisem bil zraven,ampak mu verjamem kako u k....je trg.

Aja,za enega so trdili na autodelti da ni bil karamboliran, na koncu je Carfax pokazal zelo drugačno zgodbo. Skratka obup.
Prikaži več možnosti

hooks
hooks

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 282
  • Avtomobil: Touareg 3

Pozna, kdo tega BMW mislite, da se splača it pogledat?https://www.avto.net...y=BMW serija 5:

Čim dlje stran od te avto hiše. :napaka :napaka :napaka

Prikaži več možnosti
    • Egon je všeč

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 588

Za tako ceno bi moral biti M paket, pa še kar nekaj opreme imeti poleg...

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

S temi kilometri pa niti slucajno
Vi bi ga odkupli ja za tak denar, prodajal pa moptic nebi za ta denar niti slicajno
Prikaži več možnosti

Vibo
Vibo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 454

Jaz grem na dopust od jutri dalje pa sem nardil cca 90% plana prodaje za cel mesec. Tako, da tak slaba prodaja spet ni.
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

S temi kilometri pa niti slucajno
Vi bi ga odkupli ja za tak denar, prodajal pa moptic nebi za ta denar niti slicajno

Verjemi da vem kaj pišem...

Mogoče bi z temi km M videl kakih 26 še, več pa ne...

Jih maš gor z 180000km po 24, pa se sončijo, realnost bo pa 21-22...

Maš pa fantazerje ki prodajajo tudi po 30, sam kdaj bodo prodali je pa vprašanje..

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Yamasaki vi prodajalci se nikoli niste bili realni pri dajanju ocen in vas ni resno za jemat. 5ka M optik z 80 jurji prevozenih ga mas kje?
Oz kok takih ste prodal za 24 jurjev
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

Yamasaki vi prodajalci se nikoli niste bili realni pri dajanju ocen in vas ni resno za jemat. 5ka M optik z 80 jurji prevozenih ga mas kje?
Oz kok takih ste prodal za 24 jurjev

Jaz sem za razliko od večine zelo realen.

Tale golič iz oglasa ni vreden niti 20000€...

A če je M pa nekaj opreme je pa vreden 30000 ali kaj?

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej pravim najdi mi moptik za 24 jurjev z 80 prevozenimi. Tale petica bo hitro prodana - ce je lepa on ce vse štima. Verjamem pa da bi ga vi ocenili pod 1
20 jurjev to mi je pa jasno, o tem tudi govorim, da ste z svojimi ocenami zmesani.
Me zanima kok petic s tako kilometrino ste prodali za manj kot 20 jurjev
Na mobile de nimas enegs 520 2018 z manj kot 90.000km za 20 ali manj. Zgleda ste edini v eu s takimi cenami
Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 349
  • Avtomobil: bmw

https://m.mobile.de/...d7da2cd&type=ad

se mi zdi kr ugodn

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej pravim najdi mi moptik za 24 jurjev z 80 prevozenimi. Tale petica bo hitro prodana - ce je lepa on ce vse štima. Verjamem pa da bi ga vi ocenili pod 1
20 jurjev to mi je pa jasno, o tem tudi govorim, da ste z svojimi ocenami zmesani.
Me zanima kok petic s tako kilometrino ste prodali za manj kot 20 jurjevNa mobile de nimas enegs 520 2018 z manj kot 90.000km za 20 ali manj. Zgleda ste edini v eu s takimi cenami

Clovek oprema tega avta je porazna ne razumem kaj ti ni jasno.
Tiudi km ne pomagajo, ki so edina svetla tocka, ce so sploh pravi.
Kolega je vceraj licitiral 520d M paket ,2018, 220000km, dobra oprema...
Sel naj bi med 17-18...
Se raje z tem vozim...
Kok marze si je pa dal gor kaj mislis?
Sem siguren da vsaj 3000 od nabavne cene...
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 560
  • Avtomobil: e86 3.0 si

Sem lih zadnje cajte z bratom veliko v kontaktu,ker išče oz. Je iskal rabljen bmw g30 ali audi c8. In je zadnja 2mesca aktivno iskal ma nič pametnega,pa pravi da se sam po netu valjajo eni in isti. Je kar preklinjal dilerje pa tudi fizične osebe k lažejo o ohranjenosti pa "redno servisiranih" avtih. Odločil se je da čez poletje se bo fjakal z motorjem pa jeseni vzame nekaj novega iz zaloge VW ali Audi. Pomoje najboljša odločitev da vzame kj novega.

Sem bil z njim 2x na ogledu k je folk trdil da je avto v stanju novega...pa to na koncu bunk in prask nisi mogel prestet. Not pa kot bi svinje vozli,a oba vozila sta bila tam okrog 35K. Za druge k je šel gledat nisem bil zraven,ampak mu verjamem kako u k....je trg.

Aja,za enega so trdili na autodelti da ni bil karamboliran, na koncu je Carfax pokazal zelo drugačno zgodbo. Skratka obup.

No to težko verjamem da ni moral najti solidne g30/a6 c8 za 35k, se mi bolj zdi da ima tvoj brat previsoke kriterije.

Kolega je vzel c8 2.0 TDI, šport zici, radar, 2.0 204hp, realnih 100k km za 28 jurjev.. Pa je avto stoj pa glej.. 

Jaz grem na dopust od jutri dalje pa sem nardil cca 90% plana prodaje za cel mesec. Tako, da tak slaba prodaja spet ni.

Lepo za slišat, kolegi ki prodajajo se s tem ukvarjajo po več mesecev.. Na sestankih ki jih imam z Nemškimi firmami katere so vezane na avtomobilsko industrijo pa vsi jamrajo 300 na uro, tudi odpuščanja so se že začela. 

Jaz mam kar nekaj parkiranih pa vse stoji ze mesec dva

Vidim tule pri lokalnih dveh dilerjev ki kupujeta "šleparje" iz FR in D licitacij, jima vse stoji na hofu že od novega leta.. Tu pa tam gre kak avto ven, samo s tem se ne moreš preživet..  No vsaj meni osnovna matematika vrednosti zaloge in prodaje ne gresta skupaj.. 

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 603
  • Avtomobil: Ford EDGE,bmw 6gt

@Bavarec fan,sam si odgovoril...z besedno solidne. Ampak za 35k+ne iščeš najbrž solidne. :) kakorkoli,bo vzel stopničko "slabsi" avto,a vendar nov. Jst sem tudi gledal in videl marsikaj ko sem bmw 6gt kupoval,pa sm na koncu iz tujine privlekel željen avto. Sploh ker 6gt je že sama po sebi specifika in jih ni dosti niti v tujini.

Se pa strinjam da imamo kriterije različne. Enim je cel avto porajasan "kot nov" drugim pa ne. :)

Drugače če najdeš bratu c8 ali g30 za stoj pa glej in 28k...bo pomoje vzel kar 2kosa

Urejal Egon, 14.06.2024, 07:22.

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik

Clovek oprema tega avta je porazna ne razumem kaj ti ni jasno.
Tiudi km ne pomagajo, ki so edina svetla tocka, ce so sploh pravi.
Kolega je vceraj licitiral 520d M paket ,2018, 220000km, dobra oprema...
Sel naj bi med 17-18...
Se raje z tem vozim...Kok marze si je pa dal gor kaj mislis?
Sem siguren da vsaj 3000 od nabavne cene...

Seveda si je dal 3 jurje marze gor pri avtu za dobrih 20 jurjev, sej tko ocenjujete avtomobile - o tem ti ze ves cas govorim, ponudbe pa ne das nobene ker ne obstaja - tvoje fantazijske cene so samo ko se da avto v racun. Sej o tem ti pa govorim. V cem bi se ti raje vozil pa res nima veze z neko realno ceno avtomobila.
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

Seveda si je dal 3 jurje marze gor pri avtu za dobrih 20 jurjev, sej tko ocenjujete avtomobile - o tem ti ze ves cas govorim, ponudbe pa ne das nobene ker ne obstaja - tvoje fantazijske cene so samo ko se da avto v racun. Sej o tem ti pa govorim. V cem bi se ti raje vozil pa res nima veze z neko realno ceno avtomobila.

Lej brezveze.
Tvoja orientacija cen in nabava vozil je avto.net.
Moji kanali in cene so pa drugacni.
Seveda teh avtov ni na pretek, se pa dobijo.
Ravno danes sem prodal naprej za 8200€,530dTA xdrive, M paket, 2013..
Pa poglej kake cene so gor za taksne avtomobile...
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Wemar_e30
Wemar_e30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 667
  • Avtomobil: E30 88' @1JZ

Vrjetno je bil v prvi barvi in 125000km.

Urejal Wemar_e30, 14.06.2024, 20:56.

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

Vrjetno je bil v prvi barvi in 125000km.

Kako si vedel?

Spet preveč brihtolov?

Urejal yamasaki, 14.06.2024, 21:15.

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2023. Vse pravice pridržane.