Skoči na vsebino

Hrušica Hill Climb

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
108 odgovorov v temi
Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 382

1x m2 že šla v maline.

Forumas?
Prikaži več možnosti

Bawaria10
Bawaria10
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70

Forumas?

To pa nebi vedel.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 382

To pa nebi vedel.

Sem sedaj videl, da imata oba forumasa Carbon pokrove ogledal… tako da ni forumaski
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 514
  • Avtomobil: F30 335i F15 X5 30D

1x m2 že šla v maline.

Kupim! Prav zares ;)
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 795

Bilo je vrhunsko, prvič po update-u špere sem jo tudi preizkusil in je sedaj recimo da sprejemljiva. Še vedno daleč od plated špere v R34, ampak sedaj vsaj malo bolj predvidljivo, bolj suvereno in manj sunkovito zagrabi, samo zaključek slajda, če je bil kot zdrsa pred tem prevelik, je še vedno preveč agresiven, 2x me je kar malo neprijetno zasukalo v kontra smer. Se pa avto pelje vrhunsko na DSC OFF, manual šaltanje in pamet v desno nogo, da ne gre preko meje oprijema. Zdrsi mi še vedno niso prijetni. Naložim kasneje kak posnetek v svojo temo.

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

Časi

Pripete datoteke

Prikaži več možnosti
    • fp4492 je všeč

Underdog
Underdog
  • Uporabnik
  • Sporočil: 682

Časi

No evo, moje napovedi so se uresnicile...samo kategorije so bile pac skupne oziroma drugacne kot sem jih jaz napisal...pa se nekaj se je pokazalo za pravilno...E36M3 z S54 motorjem... :) :) :) Vsaka cast, to ziher zaradi zadnjih zavor  :ok2  :beer  :metalc kar dal malo mislit o novih "tezkih" kravah z full ene elektronske nepotrebne navlake!!!

Urejal Underdog, 11.09.2021, 19:31.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Sam uni z c63s je imel dobr cas. Kaj pa je to za en avto? Kolk je pa dolga proga. Ker eni so imeli kar 40sek zaostanka...
Prikaži več možnosti
    • _T_O_M_O_ in Underdog uporabnikom je všeč to sporočilo

e60va
e60va
  • Uporabnik

C63s je bil karavan, vsa čast, da je tako hitro peljal tisto kravo. Proga je bila dolga 2300m. Naložim posnetek v temo od M2 čez dobrih 5 min bo gor.

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

40 sekund zaostanka je bilo pri drifterjih.

Posnetek moje vožnje iz katerega je vidna proga:

https://www.bmwslo.c...-4#entry3302714

Prikaži več možnosti

LiamN
LiamN
  • Uporabnik
  • Sporočil: 442
  • Avtomobil: BMW

Tale s C63 karavanom je pa dons uniču vse. Svaka čast:)
Prikaži več možnosti
    • _T_O_M_O_ in Underdog uporabnikom je všeč to sporočilo

Underdog
Underdog
  • Uporabnik

Tale s C63 karavanom je pa dons uniču vse. Svaka čast:)

Tale pa res, tako domenvno "dinamicnim" bavarckom (ki so ocitno prdebele in pretezke krave) je dal vetra in to mocno....zdaj ali je BMW ratal res nekaj kar nikol ni bil al pa vozniki...samo mladi vozniki z starmi BMW-ji se se zmeri pelejo, ce case pogledamo... :laugh

Prikaži več možnosti
    • sash in rx88 uporabnikom je všeč to sporočilo

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 411
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

:ok :ok :ok

Capture.JPG

Prikaži več možnosti
    • eleksis je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 60 969
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Kaj je blo pa s Komotarjem da sploh štartal ni?

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Tale pa res, tako domenvno "dinamicnim" bavarckom (ki so ocitno prdebele in pretezke krave) je dal vetra in to mocno....zdaj ali je BMW ratal res nekaj kar nikol ni bil al pa vozniki...samo mladi vozniki z starmi BMW-ji se se zmeri pelejo, ce case pogledamo... :laugh

Tko za karavana z automatikom je inel res top cas. Pa gvisno ima 1800kg in samo rwd. Glede voznikov m vozil se pa vidi oz vsaj jaz opazam da jih veliko kupi ker so m in ker si enostavno lahko. Niso pa to avti ki jih bi znali izkoriscat... mislim sej nikjer ne pise da si ga lahko samo piloti kupijo ampak dostikrat se pac pokaze da je avto precej nad njihovimi zmoznostmi... pac tko je... za galeta se je pa kar nekako pricakovalo da bo na vrhu. Pac jaz se spomnim njega. On je se pelje res res dobro... pa tudi alfo si je nastavil kot mu pase za kar mors bit tdi sposoben. Samo gawinde za 3000€ niso nic same po sebi...
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Underdog
Underdog
  • Uporabnik

Tko za karavana z automatikom je inel res top cas. Pa gvisno ima 1800kg in samo rwd. Glede voznikov m vozil se pa vidi oz vsaj jaz opazam da jih veliko kupi ker so m in ker si enostavno lahko. Niso pa to avti ki jih bi znali izkoriscat... mislim sej nikjer ne pise da si ga lahko samo piloti kupijo ampak dostikrat se pac pokaze da je avto precej nad njihovimi zmoznostmi... pac tko je... za galeta se je pa kar nekako pricakovalo da bo na vrhu. Pac jaz se spomnim njega. On je se pelje res res dobro... pa tudi alfo si je nastavil kot mu pase za kar mors bit tdi sposoben. Samo gawinde za 3000€ niso nic same po sebi...

To kar je naredil Mercedes je samo znak, da ni problem avto, da kljub tezi in elektroniki, (ki jo veliko ljudi ne mara, v resnici se pelje pa precej hitreje) lahko poseze po hitri voznji! Pisem ze kar precej casa, da so avtomobli postali "prehitri" za povprecnega pilota, da je enostavno vse skupaj na drugem nivoju kot je to bilo pred 10-20 leti. Razvoj je naredil cudeze, gume so sle res korak naprej. To kar so sposobni danasnji novi avtomobili, ne glede na znamko je res spostalo hitro. In pilot je najslabsi clen paketa.

Super je, da se veliko vozi in trenira, spozna obnasanje avtomobila, casi enostavno niso vec pomembni, ker so avti v osnovi res zelo hitri. Je smiselno se predelovat? Nisem povsem preprican, ker ti na koncu nic ne pomaga, kot receno ni problem v avtu.

Ko pa se pisejo pravljice o drsenju ene in druge gume, kaj je boljse za na cesto, katera se pregreje,  je pa hitro jasno, da po vecini se samo lapa v prazno.

Super za Hill Climb, lahko bi jih bilo se vec, vsak vikend, da ljudje lahko uzivajo tako vozniki kot gledalci! ;)

P.S. Predelava avtomobla prinese vec minusov kot plusov, in redek je pilot, ki ve kaj in zakaj se nastavlja. @Gale je res mojster, predvsem pa razume teorijo in jo zna spravit v prakso. Takih res ni veliko! @Alan tako ali tako naredi vse sam, tako da je se korak naprej...rezultati obeh pa so se kako vidni  :)

P.S.S. Sem pisal kaj delajo te "krace" na takem dogodku (Mercedes C, Panamera T/S...) pred casom, pa se moram kar malo v jezik ugriznit zgleda  :frown  :blackeye

Urejal Underdog, 12.09.2021, 08:07.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon, damirkos1, Black One in 3 ostalim je všeč

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 862

Kaj je blo pa s Komotarjem da sploh štartal ni?

Je startal, na zacetku je vozil eno ali 2 furi.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

Saj prvi dve M2 sta imeli zelo dober cas. Tudi pozna se, kdo ima dirkaske izkusnje s trackdayev. Pa na koncu ne smemo pozabit, da gre za sportno prireditev s tekmovalnim elementom, kar pomeni, da kasko ne velja ... marsikdo raje potem vozi z rezervo, kot pa da je treba iz zepa placat 5-mestno cifro za popravilo ..
Prikaži več možnosti
    • _skyline_ in anita_a uporabnikom je všeč to sporočilo

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 60 969
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Je startal, na zacetku je vozil eno ali 2 furi.

Časa nima nobenega na listi z rezultati, v obeh primerih piše da ni štartal.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

lukecklukec
lukecklukec
  • Uporabnik
  • Sporočil: 57

Vozil je trening vožnjo pa potem še eno na čas, potem je pa na Instagram objavil, da se mu mudi naprej. Zakaj ni časa prve vožnje pa ne vem.

Edit: njegov čas prve vožnje je bil 1:47.06.

Urejal lukecklukec, 12.09.2021, 09:58.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.