Skoči na vsebino

2. srečanje AKBS, Mobikrog 2006

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
663 odgovorov v temi
wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 910
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

Zakaj pa je bila cena za včerajšnjo honda srečanje samo 5k po osebi? :confused

Meni je bil cenik letošnjega dirkanja po pisti predstavljen pred enim mesecem s strani upravljalca tako kot sem zapisal.

Zato, ker upravljalec "dirkališča" meni, da imajo vozniki BMW debelejšo denarnico, in si zato lažje privoščijo tako imenovano "dirkališče" najvišjega razreda. :ok2
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

virko
virko

Topless drifter

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 865
  • Avtomobil: E36 2x

Ne, to ni res.

Take cene kot sem jih zapisal naj bi bile za vse. Morda gre pri zadnjem eventu še za kakšne stare dogovore.
Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 855
  • Avtomobil: ultraviolet metallic 325i

Cena je taka zato, da je za clane potem normalna :-D Ce to vkljucuje samo voznjo seveda :)

Ne, tu ne gre za člane, ampak splošno za VSE celodnevne voznike.

Moram pa napisat, da sem res malo na forumu ( :damn Telekom :gun ), pa me vseeno skrbi zaradi malo prijav. Dajte malo spomnit še tiste, ki so zainteresirani za kaj takega, pa tiste, ki so bili lani ali pa so hoteli priti, mogoče kake prijatelje... Namreč dan se vztrajno bliža in lani je bila panika potem zadnji dan, takrat so se pa vsuli telefonski klici, kot nori, da sproti nisem mogla odgovarjat vsem.

BTW, izgleda, da bo tudi letos vstopnina za gledalce, spet 500 SIT. Na žalost. Stroški vsega so visoki in bo sicer velika kriza pokriti jih. Če pa vas bo veliiiko voznikov, potem pa bodo gledalci gratis (pa vseeno se morajo prijavit).
Po žilah se mi pretaka BMW, pijte mi kri!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 831
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Naj nekdo prilepi še zemljevid kje je sploh Mobikrog. Na forumu je še precej članov, ki še niso bili tam, pa bi jih bilo lepo videt.

Enkrat je bil že prilepljen, pa ga zdaj ne najdem...
Prikaži več možnosti

mali
mali

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 524
  • Avtomobil: E91 320d 120kW, E30 316

Naj nekdo prilepi še zemljevid kje je sploh Mobikrog. Na forumu je še precej članov, ki še niso bili tam, pa bi jih bilo lepo videt.

Enkrat je bil že prilepljen, pa ga zdaj ne najdem...

To to čakam!!!! :confused
:confused...:besen...:zmeden... :goodidea...:serviser...:gogo...:avto

Vse se da, če človek hoče!!
Prikaži več možnosti

virko
virko

Topless drifter

• Uporabnik

100km z Ljubljane po ac, odcep za Krško, plačaš cestnino, prideš do rondoja izvoz Kostanjevica (prvi izvoz), čez cca 2km zaviješ na levo, nato čez 3 vasi Jelše, Gorica in Hrastje, prideš v veliko pregledno križišče, kjer zaviješ desno in se pred tabo odpre dirkališče mobikrog.

Simple as that.
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Napiši še za prihod iz štajerske. Tam pa ni več tako simple, če moraš opisovat vse :laugh

Drugače pa mislim da je tako: Pelješ se Celje, Zidani most, Krško, potem pa od krškega še naprej do rondoja, naprej pa velja kar je že Virko napisal.
Samo zdaj se pa ne spomnim več točno kje je ta rondo. Pred AC ali za AC, če pelješ iz Krškega?

No, samo kak zemljevid bi vseeno bilo lepo ko bi kdo prilepil ;)
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 910
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

Enostavno greš skozi Krško, kot da bi šel naprej proti Novemu mestu, pa namesto, da zaviješ na desno proti AC, greš proti Kostanjevici na Krki. Prideš do Rondoja, greš na drugem izhodu ven, čez 2km zaviješ na levo (pri eni kapelici se mi zdi), nato pa čez tri vasi, prideš do odprtega in preglednega križišča, zaviješ desno in voila. Si na Mobikrogu. Pa ko prideš do tega križišča, je ena cesta široka, kot letališka steza (le zakaj :laugh )
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

saroth
saroth

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 635
  • Avtomobil: E36 320i

če poveš tako mal bolj točno lokacijo MK-ja lahko nardim par zemljevidov z označenimi potmi(od koder pač želite),.. čeprav to majo verjetno v planu tudi moderatorji.

sosednjo naslje ali kaj podobnega,.. da vem označiti pot :ok2
Vljudnost je sprejemljiva hinavščina!

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

virko
virko

Topless drifter

• Uporabnik

Tukaj je slika, kjer se vidi avtocesto, ki pelje mimo Krškega. MK je označen rdeče. :laugh

Objavljena slika

Večja slika na
http://www.mobisux.c...500/16179MK.JPG
Prikaži več možnosti

jurkogreg
jurkogreg

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 154
  • Avtomobil: M3

Torej če sem prav razumel, se dogodka lahko udeleži vsak, s katerimkoli avtomobilom, medtem ko cena vožnje ni dokončno postavljena? Če se prijavim pa ne pridem pa torej ni zamere?
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 692

Mene pa zanima, kako to, da Atteya nič ne odpiše, namreč že nekaj časa nazaj sem ji poslal mail zaradi tega srečanja, pa še vedno ni nič odgovorila nazaj?
Prikaži več možnosti

saroth
saroth

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 635
  • Avtomobil: E36 320i

če se ne motim je v enem postu omenla da čaka na net al nekaj takega. nism zihr :)
Vljudnost je sprejemljiva hinavščina!

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Torej če sem prav razumel, se dogodka lahko udeleži vsak, s katerimkoli avtomobilom, medtem ko cena vožnje ni dokončno postavljena? Če se prijavim pa ne pridem pa torej ni zamere?

Ja no, to je srecanje BMWjev in je proga namenjena predvsem za BMWje, dogajanje ob progi je pa tudi za ostale ljubitelje te znamke, ki se pridejo druzit (in placajo morebitno vstopnino).

Ne vem točno kako so si organizatorji to zamislili, toda jaz bi dal pogoj da je vozilo BMW ali pa voznik član BMW kluba, če že vozi kaj drugega. Sploh za ceno s popustom!
Prikaži več možnosti

jurkogreg
jurkogreg

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 154
  • Avtomobil: M3

12k??? :confused al se zajebavaš mal,pa si hotla direkt rečt 6 :-D
Resno: 6 je samo za člane,al za vse? :ok

Tko kot je napisal Virko, cene so letos šle malodane v nebo. Virko je pozabil napisat samo še ceno za dirkalnike (kot je že vsem nam, ki smo večkrat tam bili, znan rumeni beattle), ki je 30k sit ali celo 35k sit.

Ja, štartnina znaša 12k sit, brez heca. Ker pa ste se lani lepo obnašali in je blo vse kot je blo treba, klub za VSAKEGA (ne samo člane) celodnevnega voznika prispeva 50%. Mislim, da ste vsi dovolj dobri matematiki, da lahko preračunate koliko vas bo udarilo po denarnici.

In še tole: prijaviti je potrebno ČISTO VSAKEGA, ki pride tja, pa naj bo samo gledalec, voznik, sopotnik, partner, očka, brat..... Čisto vsakega. In letos ne bomo popustljivi kot lani, tako da ne bomo spuščali notri neprijavljenih!!!!!!!!!!!

Po tem sodeč, me zanima koliko NE BMW avtomobilov bo prijavljenih!
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 954
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Mene pa zanima, kako to, da Atteya nič ne odpiše, namreč že nekaj časa nazaj sem ji poslal mail zaradi tega srečanja, pa še vedno ni nič odgovorila nazaj?

Tako kot je Sartoh napisal. Doma nimava neta (Telekom vs T2 wars) in zato je ona bolj malo na netu (jest ga mam na šihtu). Ji bom pokazal vse maile in podobno, pa bo odgovorila.

LP
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 692

Tako kot je Sartoh napisal. Doma nimava neta (Telekom vs T2 wars) in zato je ona bolj malo na netu (jest ga mam na šihtu). Ji bom pokazal vse maile in podobno, pa bo odgovorila.

LP

hvala ti :ok
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 062

Imaš tudi lepo cesto, da se izogneš cestnini!

S tem da greš na AC, odsek RAKA dol, takoj na rondoju se držiš levo za smer Raka (vožnja skozi nadvoz), vožnja po glavni cesti ko prispeš v prvo manjše križišče (po cca 1 km), kjer je tudi biffe (na tvoji levi strani), vožnja naravnost po glavni cesti, do kraja Straža, kjer zaviješ na križišču desno (PAZI NIMAŠ PREDNOSTI) nadaljuješ vožnjo skoz po glavni cesti mimo dveh treh krajev na koncu "Velika Vas pri Kršem" že prispeš na rondo (kjer že tudi na svoji desni vidiš cestninsko postajo), na rondoju desno za smer Kostanjevica, potem pa je pot ista kot jo je opisal virko...lahko pa imaš še krajšo pot, da na prvem ronduju v Veliki vasi pri Krškem, greš naravnost za smer Drnovo, kjer po cca 1 km, v kraju Drnovo zaviješ levo za smer Cerklje, in vožnja pod avtocesto in po km ali dveh opaziš tablo Mobikrog, zaviješ desno in imaš dolgo ravnino, kjer te čakajo vrata na pisto :ok2

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer und Porsche 4S triber

Prikaži več možnosti

eraserr
eraserr

Diff doctor

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 239
  • Avtomobil: E30

A se prijave za voznike že pobirajo, nikjer nisem zasledil tistih izjav za drifterje.
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj pa za vožnjo za en krog? Se je tudi treba naprej prijavit? Rad bi malo sprobal kako gre cabrio počez, škoda se mi ga zdi pa cel dan mučit :)
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.